Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://vkontakte.ru/id131029507 :shocked::blink::slina::kox:

jadę do moskwy...

:wink4: sprawdz i daj znac :chytry: czy silikony czy natura :gwizdanie:

wygląda na naturę. Trzeba by SIXU zapytać :polew:

Opublikowano

prawdziwe. sztuczne by stały a te ewidentnie zwisają :chytry:

a propos Rosjanek...

Seksowna_laska_Cristiano_4695470.jpg

:slina:

Opublikowano
:shocked::good:
Opublikowano

o sic!

a skąd wiemy że to rosjanka :)

bo raczej nie po barierkach

Opublikowano

to nie jest czasem modelkA :naughty:

Opublikowano

to Irina Sheik. Rosjanka, Dupaka Ronaldo :naughty:

irina-sheik-23.jpg

Opublikowano

wrclaguna to czarna kurtyna :polew: :polew:

Opublikowano

Napatrzyłem sie i nie będę mógł spać w nocy :polew:

Opublikowano

Gdzieś ty się tam dopatrzył lektora do RNS-E? Bo ja nie widzę.

OK

Masz rację źle odczytałem myśl oferującego oprogramowanie:

"Oferta obejmuje Polski soft do systemu nawigacji:

NavigationPlus RNS-E

(otwierany ekran i 2 sloty na karty pamięci)

Polski menu

(wszystkie funkcje oraz komunikaty po Polsku)

Widok mapy 3D

(wgranie i aktywowanie"

Napisałem do gościa i mi odpisała to co wszyscy wiedzą, że nie ma do RNS-E Polskiego lektora. :embarrassed:

Opublikowano

ma ktoś zamiar wpaść na spota 19 audipodkarpacie

Opublikowano

a gdzie jest ?

Opublikowano

no ja się właśnie zastanawiam czy nie wpaść :decayed:

Opublikowano

ja też się wybieram no chyba że śnieżyca będzie :gwizdanie:

Opublikowano

kiedy ? gdzie ? i o której ? :)

Opublikowano

19 Luty godzina 15 na Podpromiu jeśli nie będzie miejsca to

Z racji tego że samochodów na parkingu pod Halą Podpromie może być na prawdę dużo to znaleźliśmy nawet fajny parking całkiem niedaleko centrum.

Miejsce:

ul. Dębicka

parking za diagnostyką samochodową po lewej stronie, obok kościoła (jadąc od strony ul. Krakowskiej).

Krótki opis od Hali Podpromie na parking zastępczy:

1. Wyjeżdżamy z Hali Podpromie i jedziemy w stronę centrum

2. Mijamy CH Galeria Graffica

3. Dojeżdżamy do skrzyżowania pod pomnikiem i kierujemy się na Kraków

4. Jedziemy przez most Śląski i dojeżdżamy do świateł obok jednostki wojskowej

5. Kierujemy się na Kraków

6. Mijamy CH Nowy Świat i światła które cały czas mrugają na żółto

7. Dojeżdżamy do świateł obok sklepu LIDL

8. Przejeżdżamy przez nie i skręcamy w pierwszą drogę w lewo (w ul. Dębicką)

9. Jedziemy jakieś 300-400 metrów i po lewej stronie jest Diagnostyka Samochodowa, parę metrów dalej jest parking

10. Jesteśmy na miejscu :-)

mapadojazdu.jpg

Opublikowano

ja też się wybieram no chyba że śnieżyca będzie :gwizdanie:

Ja tam lubię jeździć po świeżym śniegu :tongue4:

To jest ten zlot audi-podkarpacie ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.