Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega robił u jakiegoś typa z pod Jarosławia nie pamiętam co to za miejscowość ale robota profi i cena przyzwoita.. Jeśli nadal aktualne to załatwie numer.. pzdr

załatwiaj

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja u siebie zapłaciłem 190zł auto przyciemnione do połowy sedan tylnia szyba z jednego kawałka

Opublikowano

kto się lubi bawić w elektryka?

Opublikowano

kto się lubi bawić w elektryka?

Moj syn lubi sie bawic, ostatnio rozparcelowal zdalnie sterowany samochod.
Opublikowano

mam wielką prośbę czy z osób wybierających się na zlot dzisiejszy ma ktoś Vag-a? weźcie ze sobą bo potrzebne by mi było skasowanie błędu.... dzięki z góry i pozdrawiam, do zobaczenia na zlocie :cool1:

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli::siema: co taka ciszka każdy świętuje czy co :drunk:
Opublikowano

5 aut, szalu nima...

W zimie bedzie lepiej :)

Opublikowano

W zimie bedzie lepiej :)

w zimie :mysli:, aaaaaa wiem , wiem

........... w zimie bedzie lepiej -bo .......................... jaest szampon :wink4:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie czy listwę drzwiową prawą dostane tylko w ASO? Na allegrogo nie ma do B5.. :confused4:

Opublikowano

Panowie czy listwę drzwiową prawą dostane tylko w ASO? Na allegrogo nie ma do B5.. :confused4:

Do B5 juz tak jest z tymi listwami :( tylko ASO albo uzywka

Opublikowano

co o tym sądzicie? Warto?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211324.135

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014.0

Ma ktoś? Ja mam trochę większy aku także nie wiem czy nie było by z tym problemu i czy zawracać sobie tym głowę

ja bede też to brał, dolna jest bardzo pomocna, górna to już kwestia sporna napewno coś daje ale nie ma odczuwalnych dowodów

Opublikowano

przede wszystkim piszą, że plastiki przestają grać co by było dobrą opcją u mnie :) :). Jak coś to też bym się pisał na hamowanie w Sanoku.

Opublikowano

Panowie czy listwę drzwiową prawą dostane tylko w ASO? Na allegrogo nie ma do B5.. :confused4:

Do B5 juz tak jest z tymi listwami :( tylko ASO albo uzywka

Ile taka listwa może kosztować w ASO zamawiał ktoś możę? :mysli:

Opublikowano

Panowie czy listwę drzwiową prawą dostane tylko w ASO? Na allegrogo nie ma do B5.. :confused4:

Do B5 juz tak jest z tymi listwami :( tylko ASO albo uzywka

Ile taka listwa może kosztować w ASO zamawiał ktoś możę? :mysli:

Przednia ok. 130zł a tylna coś tańsza :rolleyes:

co o tym sądzicie? Warto?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211324.135

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014.0

Ma ktoś? Ja mam trochę większy aku także nie wiem czy nie było by z tym problemu i czy zawracać sobie tym głowę

ja bede też to brał, dolna jest bardzo pomocna, górna to już kwestia sporna napewno coś daje ale nie ma odczuwalnych dowodów

Co do tych rozpórek to w młodszych b5 jest pod spodem już taka blacha a co do górnej to jak ktoś robi auto na tor to można zakładać :decayed: Jak dla mnie to tylko zbędne kg :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.