Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by ktoś miał ochotę na ściemę szybek to mam gostka co dobrze robi, w miarę normalne pieniądze i folia 3M (wybór kilku odcieni) :naughty: Więcej info na PW :cool1: Jakość wykonania można oglądnąć na moim aucie, próbki odcieni też mi dał.

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

komentarze zabijają w tym filmiku:

Possible UFOs over Rzeszów Poland - 21st May 2011

buraki nigdy lampionów nie widzieli :-)

Opublikowano

mnie tam Panna wyciąga dzisiaj :wink4:

Opublikowano

Ja może zaglądnę jutro jak nie będzie jakiejś imprezki dzisiaj :naughty::drunk:

Opublikowano

Kilka ładniejszych autek z dzisiejszych Targów na Podpromiu :wink4:

ee01a1c51d194c78med.jpg

1147305608f8dc0amed.jpg

2e7a386c77d1b3a9med.jpg

3b55aadae8391f08med.jpg

8a408f2e9cc3056amed.jpg

a68adc9142359adamed.jpg

535140355b4a370bmed.jpg

a tutaj sam Prezes w Merolu za 300.000 PLN

8f63e65c1ef4cddamed.jpg

Opublikowano

Dziś byłem na targach i nawet było parę ciekawych furek (najciekawsze te żółte :decayed:) a po 16 jak zajechałem na podpromie to nie było nikogo :bag:

Wątek Spotów Rzeszowskich do zamknięcia :decayed: Sławek zdejmij tą ankietę :naughty:

Opublikowano

:hi:

też byłem na tych "targach" i powiem wam, że padaka :thumbdown:. Jedyne audi było zamknięte, recaro w RSie też niedostępne, te mercedesy to straszna kupa w środku, BMW nigdy nie kupię. Ogólnie to za mało aut.Takie moje przemyślenia.

A na Podpromiu po 16 trzy A4rki, ale nie klubowe

Opublikowano

też byłem o 16 na podpromiu nie było nikogo :confused4:

Opublikowano

wpadnij następnym razem :)

Opublikowano

Planuje robić kolejną ture kubków klubowych.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222532.msg2635555#new

Ktoś z naszych byłby chętny? Odpadają koszty wysyłki.

mam juz 2 szt z I i II tury jakosc rewelacja, nie do zajechania, ale na wszelki wypadek poprosze o 1szt. o tak dla zasady :wink4:

Opublikowano

pany co u taka ciszaaaaa ja z kubeczka też jestem zadowolony ...

Opublikowano

Siemanko ;)

Potrafi ktoś perfekcyjnie bez uszkodzeń, zdjąć naklejkę z auta?

Opublikowano

Siemanko ;)

Potrafi ktoś perfekcyjnie bez uszkodzeń, zdjąć naklejkę z auta?

:hi: Witamy w klubie :decayed: gdzie to sie dziewcze podziewalo tak dlugi czas :)

p.s. jaka naklejka ? czyzby emblemat :mysli:

Opublikowano

Siemanko ;)

Potrafi ktoś perfekcyjnie bez uszkodzeń, zdjąć naklejkę z auta?

:hi: Witamy w klubie :decayed: gdzie to sie dziewcze podziewalo tak dlugi czas :)

p.s. jaka naklejka ?

clubowa :decayed:

Podgrzać suszarką do włosów, odklejić, klej zmyć benzyną, przepolerować filcem i pastą np Tempo :wink4:

Opublikowano

Wrc na seszelach byłam i wiesz, nie miałam czasu na zagladanie na forum :naughty:

Grześ suszarka? benzyna? filcem? :blink:

zaczynam sie tego bać...

Opublikowano
  • Autor

Tygrysiczka jaka to naklejka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.