Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze kolejny o 16:00.. :(

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie spoty na stojaka to już nie dla mnie :tongue4: i tak stoimy i gadamy o pierdołach to ja wole to robić na siedząco i w temperaturach 18C+ :wink4:

Opublikowano

zgadzam się plus 18 to jest to i w ręku zimne pivko :-) kurde nie mogę dalej uwierzyć w to s4 też takie chce

Opublikowano

kurde nie mogę dalej uwierzyć w to s4 też takie chce

a co to za problem wykładasz odpowiednią kwotę i jest Twoja lub kupujesz S4 za +/-20 koła dokładasz 25 koła i też masz taką - to żadna filozofia :)

5 lat temu w PL było 2 S4 400+ (nie liczę Killera bo to drag) teraz jest >7 sztuk 500+ :-) a za 5 lat już nikt nie będzie dłubał 2.7bt :wink4:

Opublikowano

kurde nie mogę dalej uwierzyć w to s4 też takie chce

a co to za problem wykładasz odpowiednią kwotę i jest Twoja lub kupujesz S4 za +/-20 koła dokładasz 25 koła i też masz taką - to żadna filozofia :)

5 lat temu w PL było 2 S4 400+ (nie liczę Killera bo to drag) teraz jest >7 sztuk 500+ :-) a za 5 lat już nikt nie będzie dłubał 2.7bt :wink4:

na spocie móiliści że ktoś coś pcha w a4 jakiś silnik fajny gdzie o tym można poczytać

a 45 tys b5 400 koni dość dość

Opublikowano

kurde nie mogę dalej uwierzyć w to s4 też takie chce

a co to za problem wykładasz odpowiednią kwotę i jest Twoja lub kupujesz S4 za +/-20 koła dokładasz 25 koła i też masz taką - to żadna filozofia :)

5 lat temu w PL było 2 S4 400+ (nie liczę Killera bo to drag) teraz jest >7 sztuk 500+ :-) a za 5 lat już nikt nie będzie dłubał 2.7bt :wink4:

na spocie móiliści że ktoś coś pcha w a4 jakiś silnik fajny gdzie o tym można poczytać

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82131

Opublikowano

dawno aktualizacji nie robili :)

Opublikowano

Cholera, przegapiłem ostatniego spota. W tym roku się poprawię.

Opublikowano

Cholera, przegapiłem ostatniego spota. W tym roku się poprawię.

:bicz3: mam nadzieje ze sie pojawisz :decayed:

Opublikowano

Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA?? :decayed:

Opublikowano

a jak tam grupowe zamówienie na kalendarze i ramki? :mysli:

Opublikowano

Witam, ramki i kalendarze zostaną wysłane do mnie 7mego stycznia najprawdopodobniej czyli w sobote. :hi: także na najbliższym spocie jeszczę ich nie będzie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA?? :decayed:

:tongue4:

Juz poprawiłem :decayed:

Podsumowując ostatni SPOT na tygodniu uwazam ze byl udany :)

W najbliższym czasie można powtórzyć spot w tygodniu, tylko żeby nie było jakiegoś święta bo w MH znowu nie będzie miejsca :gwizdanie:

Opublikowano
:cool1: niom :tongue4: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________ps. GM Gdzie focie ze spota ???
Opublikowano

:cool1: niom :tongue4: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________ps. GM Gdzie focie ze spota ???

:tongue4: w mojej prywatnej galerii, a tak serio może dziś wieczorem uda mi się wkleić kilka zdjęć :wink4:

Opublikowano

Koledzy polećcie dobrą hamownie w Rzeszowie i jego okolicy.

Opublikowano

panocki mam pytanko ma ktoś felgi 18 z ET 35 :hi: jak by była możliwość przymiarki bo chce zakupić i nie wiem czy wejdzie taka bez ocierania o rant nadkola :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.