Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek - jeszcze raz dziękuję za lampy :banan:, muszę przyznać że byłem mile zaskoczony :decayed:.

Audi Meet zaliczone. Na końcu wpadł jakiś farfocel alfą i darł ryja że teren prywatny i "proszę stąd odjechać" na co ja że po tapczan przyjechałem i nigdzie nie jadę :chytry:

Cztery autka klubowe były, trochę a6, a3, starsze osiemdziesiątki i ze dwa bmw .

Placek dobry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby takim ujem być i urodziny zepsuć :thumbdown: przynajmniej palant vagiem nie jeździ :jerk:

Tylko mi się foty nie wyświetlają po kliknięciu?

Szkoda, że nie zrobiłeś foty od przodu mojej padliny bo z tyłu ten "korek" :doh:

A tak poza tym to ładna ta Twoja B6 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 60 chłopa a jeden leszcz nas przegonił:facepalm: Tragedia:kwasny:

Ludzików było dużo tylko szkoda że pogoda kiepska i ciemnawo.

Acha ,dzięki kolego (Dragon) za organizację i torta.Powiedz mamie że był pyszny:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku jak na moj gust to te pierwsze plus odblysnik usa:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Pana z alfy to właściciel placu i pojęcia bladego nie mam co go ugryzło jak była ogólna zgoda już dawno temu na spoty/zloty na placu Mebli... Maila przypominającego o zlocie dostał a jego zachowanie jak na tak "poważnie" postawioną osobę jak dla mnie trochę przegioł... Nic mi innego nei pozostaje jak Was przeprosił bo fajnie było mimo pogody. Ludzie się rozkręcali a to doopa :-/

Mamie przekazane że tort smakował :-D

Dzięki że się zjawiliście ekipą :-) Zawsze można jak cuś robić jakieś wspólne spoty :-D

P.S. JAREK zapożyczyłem fotki na AudiPodkarpacie :-) Mam nadzieje że się nie gniewasz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, luzik :kox:

p.s.

jakbym miał alfę to też jeździłbym wqrwiony ... nie ma się co dziwić chłopu, pewnie akurat od mechanika odebrał ... :polew:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Tomek, lampy od Ciebie już założone, jutro swoje wysyłam do Gwertego żeby Ci za długo ich nie trzymać :wink:

20140120_130432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, luzik :kox:

p.s.

jakbym miał alfę to też jeździłbym wqrwiony ... nie ma się co dziwić chłopu, pewnie akurat od mechanika odebrał ... :polew:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Tomek, lampy od Ciebie już założone, jutro swoje wysyłam do Gwertego żeby Ci za długo ich nie trzymać :wink:

http://s23.postimg.org/kbvfh9dlj/20140120_130432.jpg

jezdzij na nich ile chcesz mi na razie nie sa potrzebne :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, luzik :kox:

p.s.

jakbym miał alfę to też jeździłbym wqrwiony ... nie ma się co dziwić chłopu, pewnie akurat od mechanika odebrał ... :polew:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Tomek, lampy od Ciebie już założone, jutro swoje wysyłam do Gwertego żeby Ci za długo ich nie trzymać :wink:

http://s23.postimg.org/kbvfh9dlj/20140120_130432.jpg

Haha to samo gadałęm do kumpla jak ten typ zajechał, że pewnie z warsztatu wraca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem nie mogłem się do swojego dostać tak był pięknie równomiernie pokryty skorupą z lodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...