Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

ani nawet nie powiem ze widziałem M4cka wczoraj na Jałowego - machałem łapami, mrugałem światłami a on nic...tak że to już druga żółta kartka, jakby tego było mało widziałem wczoraj kolegę z czarnej A4 B5 w Nowym Świecie około 14.00 (długi i chudy widziany z dwoma kobietami w różnym wieku (nie będę zgadywał koligacji) mówię cześć a on popatrzył na mnie jak na głupka i poszedł dalej...ehh jak mnie nie chcecie znać to wystarczy powiedzieć ja kolegów na siłę nie szukam :wallbash::polew: :polew: :polew:

Witam :hi:

Przepraszam kolego Bracus ale bylem zamyślony :wallbash: żona mi potem mówiła że to Ty chyba szedłeś ale było już za późno, więc sorry :notworthy:

:polew: :polew: :polew: tak też pomyslałem ze ten chudy, długi to daemon :polew:

swoją drogą to trzeba go zrozumieć że od 1,70m od ziemi to nic nie widzi :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i jak będzie ten Mikołaj na spocie :naughty: Ja w liście prosiłem o felgi 17" na lato ale może chociaż cukierki albo lizaki będą :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 10:20_________________________________________________Ooooo... u mnie już był Mikołaj :evil:

Muszę się pochwalić :naughty:

09d5fc5c060ba6efm.jpg

i laczek KUMHO 215/45/17 - 17 tydzień 06r.

7367e6fba7379339m.jpg

Całość "przytachana" z USA :cool1:

Widze ze Mikolaj byl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz ale chyba nie jechałeś eSką ;) Ja zdenerwowany ze szkoły wracałem i musiałem tam na dziury uważać :cool1: Następnym razem to ja będę machał :notworthy:

P.S z 23 pkt na koncie to ja tylko niebieskich widzę Sławku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no polo żony :) tzw. "czarna agresja" eska niestety porozbijana i może się okazać ze nic z niej już nie będzie :confused4:

i nawet nie siadłem za sterami jak moce piekielne wyzwoliła :( ehh szkoda samochodu i tyle ale nie mówię hop - zobaczę ile zaproponuje ubezpieczalnia i może będę naprawiał - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eska niestety porozbijana i może się okazać ze nic z niej już nie będzie :confused4:

i nawet nie siadłem za sterami jak moce piekielne wyzwoliła :(

:shocked:

Czy ja dobrze rozumie? Eska dostała ostatni zastrzyk mocy i to nie Ty ją rozbiłeś??? Czyżby "hamowanie" auta na drodze przez tzw. tunera? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą kolizje kolo 11.20 na skrzyzowaniu aleji wyzwolenia i lubelskiej, z daleka nie wyglądalo to tak źle :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubzina numer 015 842 86 89

tak to nie ja rozbiłem :) zwykła normalna jazda ale niestety feralne skrzyżowanie - 0 winy kierowcy mojej Ski :( po prostu pech

Krecik nie wygląda źle ale nie zapominajcie ze to samochód z 2001 roku wart dla ubezpieczyciela max 30 tysiecy i nikogo nie obchodzi ze ja wsadziłem ponad 20 :embarrassed: a jak będzie 80% to szkoda całkowita a za 25 tysięcy to wiele do Ski nie nakupujesz...przód czyli zderzak 2 błotniki maska i 2 xenony, chłodnica (klimy i normalna) to koszt 14 000 zł :( a gdzie naprawa i 30 innych częsci do wymiany pod maską ? a napinacz pasa ? fote, szyba z przodu itd itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubzina numer 015 842 86 89

Pomyliłeś te Lubziny chyba :wink4:

Mam tel do jednego z dwóch. 17 221 22 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto best głogów młp. ul.piaski 35- 17 851 75 31, filia w rzeszowie: ul tarnowska 2, 17 852 78 31

ściąga części na zamówienie, chyba z zachodniej polski i niemiec

właściciel jeździ B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto best głogów młp. ul.piaski 35- 17 851 75 31, filia w rzeszowie: ul tarnowska 2, 17 852 78 31

ściąga części na zamówienie, chyba z zachodniej polski i niemiec

właściciel jeździ B7 :naughty:

Ta firma została przeniesiona do Babicy - 148 tel.609214216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie wspólnie ustaliliśmy, że następny odbędzie się nie zgodnie z kalendarzem 27 grudnia a tydzień wczesniej czyli 20-go grudnia :good:

27-go zaraz po Świętach to nie wszyscy by byli pewnie w stanie przyjechać :naughty::polew:

Wszystkich zapraszam na tego spota bo będzie to ostatni w 2009 roku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...