Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej róbcie sobie spoty na zlotach ogólnopolskich :decayed::naughty:

Juz nieaktualne :decayed:

Ale sie tutaj spinacie :cool1: masakra hyhyhy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeniek może zawitasz do Nas :naughty:

KueQ ostatnio byłem w październiku. Mam pewien wyjazd w niedzielę tylko jeszcze nie wiem czy 25.04 czy tydzień później także zobaczymy :wink4: A jak nie to za dwa tygodnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh szukałem pw od Szudera ale okazuje się ze nie mam już konta na EU to bym dokładnie napisał co i jak - ale generalnie żadnych wielkich napinek nie było więc nie będę głupot opowiadał ot zwykłe ludzkie rzeczy o wyższości stali nad betonem i takie tam (ale ja nie studiowałem wytrzymałości materiałów budowlanych) to i cięzko mi komentować - poza tym widziałem się z Szuderem live 2 x w życiu a i u nas na vag-u nie zagrzał długo miejsca tak że generalnie ja to wszystko biorę przez palce bo nie mam kompletnie opinii na jego temat wyrobionej :confused4: tak ze luzik - a z przyjemnych rzeczy - mój potwór wczoraj odpalił i przejechał z podnośnika pod bramę o własnych siłach :shocked: i teraz przy ostatecznym składaniu trzeba się zastanowić czy psykamy coś i szukamy mocy 500+ czy nie psykamy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście też niejako zaintrygowała sprawa EU (nawet nie wiedziałem, że taki klub istnieje :P). Rzuciłem okiem co tam się dzieje, no i widzę w sygnaturce u jednego z nich coś takiego:

.pl jest jak dziwka, przyjmie wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 kwietnia spot, taa??? hmm.. 24 wesele, no to akurat taki spot na kacu w sam raz :)

:> podaj gdzie odbywa się wesele, a przyjedziemy 24-go na wieczorowego :decayed::kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc odszukać RTOCKIEGO?? "Ukradł" mi 5 stówek... :confused4:

Nie wiem czy ktoś z nas może Ci w jakiś sposób pomoc. Bo co my możemy zrobić? Zatrzymać na ulicy i...?

Auto Rtockiego widać na ulicach Rzeszowa a my możemy mu tylko zwrócić uwagę żeby oddał kasę albo wysłał towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sweterków to się Klaudiusz odstosunkuj hahaha :polew: Sławkowi ponoć służy :gwizdanie:

Co do Rtockiego, słyszałem, że miał duży problem, nie wnikam, mam nadzieję, że ureguluje te wszystkie zaległości, bo złodziejem raczej nie jest.

A i mam zamiar wreszcie pojawić się na spocie, albo 24 można byłoby zrobić jakąś butlę :P hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sweterków to się Klaudiusz odstosunkuj hahaha :polew: Sławkowi ponoć służy :gwizdanie:

Co do Rtockiego, słyszałem, że miał duży problem, nie wnikam, mam nadzieję, że ureguluje te wszystkie zaległości, bo złodziejem raczej nie jest.

A i mam zamiar wreszcie pojawić się na spocie, albo 24 można byłoby zrobić jakąś butlę :P hę?

Od sweterków to się Klaudiusz odstosunkuj hahaha :polew: Sławkowi ponoć służy :gwizdanie:

Co do Rtockiego, słyszałem, że miał duży problem, nie wnikam, mam nadzieję, że ureguluje te wszystkie zaległości, bo złodziejem raczej nie jest.

A i mam zamiar wreszcie pojawić się na spocie, albo 24 można byłoby zrobić jakąś butlę :P hę?

gazową chyba :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki slaweq

Wiem, że już kilka osób podało go na policję, więc lepiej dla niego jak się odezwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buhaha:

ale sie porobilo...

25 kwietnia spot, taa??? hmm.. 24 wesele, no to akurat taki spot na kacu w sam raz :)

:> podaj gdzie odbywa się wesele, a przyjedziemy 24-go na wieczorowego :decayed::kox::evil:

:naughty: Marcin wez aparat i wpadniemy jak Vipy

glosowalem na.... co 2 tygodnie :decayed::thumbup:

Slaweq :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

straszycie i teraz dibo do kobiety nie pojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samolot jest zagrożony :shocked: Dlatego właśnie nie przylecę na najbliższy zlot bo mi pozatyka turbiny :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam zamiar wreszcie pojawić się na spocie, albo 24 można byłoby zrobić jakąś butlę :P hę?

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...