Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wrc a jak wycena dla mnie. Coś ruszyło w temacie?

Na razie i tak czekam na odpowiedź od Rogala ale zbieram info jakie koszty będą.

Panowie, będę zamawiał sobie smycz klubową, chce ktoś? Taniej będzie jak pójdzie kilka :)

Ale chyba nie u kolegi YELO??? Od listopada czekam na breloczek od niego. Ponaglałem już telefonicznie i dalej wali w ....!

dalej YELO nic ci nie wyslal :cool1:

No Niestety nie! Po kontakcie telefonicznym przepraszał za kłopot i obiecał w poniedziałek wysłać. Minęły 2 tyg i nic. Znów się mu trzeba przypomnieć.

dalej YELO nic ci nie wyslal :cool1:

pisz do prezesa niech sprawe wyjasni :cool1:

...[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:08_________________________________________________kto dziś na spota ma się zamiar wstawić :przebiegly: :przebiegly: :quattro::drinks:

:pleasantry:

Mam na zbyciu żarówki H7 PHILIPS Blue Vision bardzo mało używane- oddam 2szt. w cenie jednej :cool1:

I takie pytanie: którym kurierem najlepiej wysłać paczkę z Rzeszowa? -solidnie i tanio. :co: