Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

virus Ciebie to ja już dawno nie widziałem na spocie :gwizdanie:

Chwile mnie nie było ale to zazwyczaj przez to że w sobotę zawszę coś wyskoczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany !!!

dzis chyba jest gala boksu na Podpromiu o 18-ej, tak wiec z parkingiem moze byc roznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty :good: szkoda że moja się na załapała.

Ja musiałem się wcześniej zmyć bo byłem jeszcze gdzieś ustawiony ale czy było jakieś brykanie po mieście? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:ello ja nie dojechałem zabrakło czasu, cos innego musiałem załatwiać szkoda ....

ps. pytanko może by kiedys się ustawić na jakiegoś spotka w knajpce lub restautant na kafke dzis widziałem spot Accord Polska zorbili sobie pod Strzechą co wy na to było z ok 10 autek może wiecej nie liczyłem co wy na taki pomysł na zimnne nocce i dnie nie musi to byc po za rzeszowem w rz nie brakuje lokali ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha i moja padaka się załapała :polew: właśnie.. było jakieś brykanko po mieście? :mysli: grzes1150 łądnie to tak zasuwaćpo moście? jade sobie spokojnie a tu mnie lewym b6 avant mija i na prawy ostro :tongue4:

co do pomysłu plugiego, ja jestem jak najbardziej za, nie żeby się od razu w spód :kox: czy coś ale jakieś takie spotkanie można by zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy klubowego fotografa :good:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 22:39_________________________________________________szkoda że się zmyłem już... długo jeszcze siedzieliście? jak jechałem przez most to widziałem że ustawiliście się w rzędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem dyla do domciu :decayed: jakas stluczka byla chyba na swiatlach za mostem :confused4: Reszta pojechala do MH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autek bylo 12 sztuk :good:

:hi:ello ja nie dojechałem zabrakło czasu, cos innego musiałem załatwiać szkoda ....

ps. pytanko może by kiedys się ustawić na jakiegoś spotka w knajpce lub restautant na kafke dzis widziałem spot Accord Polska zorbili sobie pod Strzechą co wy na to było z ok 10 autek może wiecej nie liczyłem co wy na taki pomysł na zimnne nocce i dnie nie musi to byc po za rzeszowem w rz nie brakuje lokali ???

Jezeli chodzi o Strzeche to pomysl spoko :) Akurat znam wlasciciela i nie ma problemu ze stolikiem ;) Pasuje nam oczywiscie zajechac pod bar z przodu ale to wszystko do omowienia . Pomysl jest OK i warto przedyskutowc ja jestem na tak :przebiegly: :gwizdanie:

http://www.karczma.info.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie robienia spota gdzieś w knajpie..., wiele razy był pomysł, żeby wyskoczyć gdzieś w końcu z tego Podpromia a jak przyszło co do czego to chętnych było kilka osób..., tak było z grillem przez cały "ciepły" sezon.

Co do knajpy, po co jechać gdzieś za Rzeszów jak można siąść u mnie. Ogródka na zewnątrz już nie ma, ale w środku miejsce by sie znalazło zawsze :good:

www.pizza.rzeszow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do knajpy, po co jechać gdzieś za Rzeszów jak można siąść u mnie. Ogródka na zewnątrz już nie ma, ale w środku miejsce by sie znalazło zawsze :good:

www.pizza.rzeszow.pl

Nie głupi pomysl slawqu :) Tylko tak jak piszesz oby wiecej sie ludzi zebrało na wypad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do knajpy, po co jechać gdzieś za Rzeszów jak można siąść u mnie. Ogródka na zewnątrz już nie ma, ale w środku miejsce by sie znalazło zawsze :good:

www.pizza.rzeszow.pl

to trzeba nagłosnic temat i sie wybrać zrobic jakąś rundkę po rz i lux

co wy na to kto chętny ...ja się piszę ...

Nie głupi pomysl slawqu :) Tylko tak jak piszesz oby wiecej sie ludzi zebrało na wypad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...