Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany pasuje zrobić ostatni SPOT w tym roku tj. 23 grudnia (jak dozyjemy :decayed: )

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Rzeszów

czarny Ford Focus WE 588CW

czarny Ford Mondeo WE 594CW

Sfora.pl - Oto numery aut tajniaków z radarami. Unikniesz mandatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pasuje zrobić ostatni SPOT w tym roku tj. 23 grudnia (jak dozyjemy :decayed: )

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Rzeszów

czarny Ford Focus WE 588CW

czarny Ford Mondeo WE 594CW

Sfora.pl - Oto numery aut tajniaków z radarami. Unikniesz mandatu

Trzeba mieć się na baczności bo te nawet nie będą zatrzymywać tylko do domu przyjdzie kwitek do płacenia bez zdjęcia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pasuje zrobić ostatni SPOT w tym roku tj. 23 grudnia (jak dozyjemy :decayed: )

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Rzeszów

czarny Ford Focus WE 588CW

czarny Ford Mondeo WE 594CW

Sfora.pl - Oto numery aut tajniaków z radarami. Unikniesz mandatu

Jest jeszcze u nas oznakowany żółty ​PEUGEOT PARTNER WE 214EC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zajechałem na stację paliw, na środku stoi rozkraczony nowszy passat - Pani stwierdziła że auto po prostu stanęło i sorry ale nie może go odpalić i odjechać oraz że czeka na lawetę. zapytałem co się stało a Ona na to że świeciła się kontrolka niskiego poziomu oleju a kiedy zatankowała i ruszyła - samochód po prostu zgasł i już nie zapalił.

pomyślałem i po 15 minutach auto było na chodzie. pytanie : co było przyczyną awarii ?

Kto trafi - stawiam browara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zajechałem na stację paliw, na środku stoi rozkraczony nowszy passat - Pani stwierdziła że auto po prostu stanęło i sorry ale nie może go odpalić i odjechać oraz że czeka na lawetę. zapytałem co się stało a Ona na to że świeciła się kontrolka niskiego poziomu oleju a kiedy zatankowała i ruszyła - samochód po prostu zgasł i już nie zapalił.

pomyślałem i po 15 minutach auto było na chodzie. pytanie : co było przyczyną awarii ?

Kto trafi - stawiam browara :wink:

zatankowała benzyne do tdi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :decayed:

właśnie poziom oleju :naughty:. auto sygnalizowało to kontrolką a Baba nic więc Passat się wqrwił i zgasł. Baba kupiła litr syntetyka, dolałem i zapaliło na dyg :naughty:

Myslałem że zrobi mi laskę za tę przysługę ale się myliłem :whistling:

Na moją osłodę zajechała laweta którą Ona sama wezwała i zapłaciła 150 za dojazd a Sama ochoczo pomknęła na Rzeszów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem olej olej MOTUL 8100 X-clean C3 5W-40 5L (2835621623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam go odebrać osobiście przed świętami. Pytanie do was jak wygląda oryginał butli, ma też mieć odklejaną etykietę ? Facet ten co mi sprzedał mówił, że nie ma paragonu ale wygrał go na jakimś zjeździe Audi w Rzeszowie. Było coś takiego ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, że on handluje to spoko to mi się udało za 110zł :P kupić X-Cleana C3 a u dzika taki sam 150zl + przesyłką. Więc jakieś 60zł jestem do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem olej olej MOTUL 8100 X-clean C3 5W-40 5L (2835621623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam go odebrać osobiście przed świętami. Pytanie do was jak wygląda oryginał butli, ma też mieć odklejaną etykietę ? Facet ten co mi sprzedał mówił, że nie ma paragonu ale wygrał go na jakimś zjeździe Audi w Rzeszowie. Było coś takiego ostatnio ?

tu masz temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-prawda-falsz-olej-motul-181442/index28.html#post3184499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pod Autorudem na niedawnym Zlocie Audic :wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Kolega Dziku na Forum handluje Motulem :yes2:

Piszesz o niedawnym zlocie pod Autorudem; czy to są jakieś zloty cykliczne?? Kiedy to było? Pytam z ciekawości bo mieszkam niedaleko Autorud:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...