Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeniu chcesz zobaczyc jak ja to robie i wykorzystać tą wiedzę w przyszości :decayed:

Sie impreza szykuje pod mostem :kox:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziekujemy bardzo :hi:

Decyzja była bardzo łatwa :wink4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 19:54_________________________________________________Przypominam, że w głosowaniu "kiedy nastepny spot" wygrała opcja 28 grudnia :naughty: Mam nadzieje, że wszyscy przybędą bo będzie kilka okazji do napicia się.... symbolicznie oczywiście (ja stawiam) :naughty:

Sie impreza szykuje pod mostem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: cały Rzeszów :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu chcesz zobaczyc jak ja to robie i wykorzystać tą wiedzę w przyszości :decayed:

Sie impreza szykuje pod mostem :kox:

:naughty:

Slawqu gratki składałem Ci już telefonicznie :good:

:shocked: o szlak a mnie znów nie będzie ;( , wspominałem już ze mam 28-go,12,08 wesele :naughty: no oczywiście nie swoje tylko bawie na weselu u kumpla :lol1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 21:06_________________________________________________ GM ładnie się prezentuje Twoja A4. Widziałem w piątek pod Plazą :naughty:

a gdzie tam ładnie :> , ale dzięki za słowa pocieszenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq po rob zdjecia i wstaw do "warsztat - zrob to sam" bo widac ze w "majstrowaniu" jestes niezly :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście się uwzięli na tego slawqa :)

Slaweq już Cie naznaczyli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście się uwzięli na tego slawqa :)

Slaweq już Cie naznaczyli :kox:

Zawsze narzekał że cisza na forum, a to wystarczy rzucić odpowiedni temat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na najbliższym spocie 28 grudnia mnie najprawdopodobniej nie będzie :confused4::( Głupio bo namawiałem wszystkich zeby przybyli a sam nie przyjade..., akurat w ten weekend wypada mi załatwienie bardzo waznych spraw związanych z tym o czym tu ostatnio piszemy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiaj załatwiaj wszytsko musi się udać :) w terminie.

Zawsze narzekał że cisza na forum, a to wystarczy rzucić odpowiedni temat :kox:

dobrze napisane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, sprawdzil by mi ktorys w etce jaki numer ma pompa sprzegla do mojego auta? a6 c5 98rok afn

na allegro chyba u trzech gosci rok i silnik sie zgadza a u kazdego jest inny numer oryginalu :confused4:

W ETCE też pokazuje 4 różne n-ry, więcej szczegółów (VIN, model-ale nie taki "z dowodu" tylko wg fabryki np PR-T1R, PR-T6T), albo podjedź do Knapika z dowodem , jak poprosisz to może Ci gość na częściach sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E chłopacy a czemu na naszej klasie nasz klub nazywa się "A4 Club Polska" a nie "Klub". Jak się tam zapisywałem to chyba było "Klub" ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E chłopacy a czemu na naszej klasie nasz klub nazywa się "A4 Club Polska" a nie "Klub". Jak się tam zapisywałem to chyba było "Klub" ?? :mysli:

Jak powstawał ten profil na NK to był pod nazwą KLUB..., jakiś czas temu zalożyciel tego profilu zmienił (nie pytając nikogo o zdanie) nazwę na club. Ja się z tego złodziejskiego gówna wypisałem, podobnie jak wielu uzytkowników naszego KLUBU :good:

Jest na NK założony nowy profil A4-Klub.pl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiaj załatwiaj wszytsko musi się udać :) w terminie.

Dopiero zaczęlismy załatwiać a juz biurokracja co niektórych instytucji doprowadza mnie do szału :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiaj załatwiaj wszytsko musi się udać :) w terminie.

Dopiero zaczęlismy załatwiać a juz biurokracja co niektórych instytucji doprowadza mnie do szału :disgust:

Slawq nie badz miekki, to dopiero poczatek :>

Jak przebrniesz przez rejestrowanie nowego obywatela i odzysk becikowego to dopiero poznasz co to smak biurokracji.

Takze caly koszmar przed toba, ale nie nalezy wymiekac.

Bo niby dlaczego tobie ma byc lepiej niz innym :polew: (takie ludowe powiedzenie)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki dzieki na info :good:

na allegro sa niby do tego modelu z cenie ok 150zl :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...