Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy chcecie od tego zderzaka. Taki IC zmieścić to nie jest łatwo pod byle zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale spier... zderzak , masakra, i felgi za małe, i jeszcze lota z tyłu, no i samo to ze z RS-serwis to juz bym nie kupił :-)

Witam

Kolega rozumiem ze robił u nas cos i jest nie zadowolony tak?

Moze pochwilisz sie co konkretnie takiego popsuliśmy lub żle zrobili ze taka antyreklame nam robisz??

Tylko nie pisz ze kolega kolegi cos tam w jakims samochodzie robił tylko napisz konkretnie co i w jakim aucie zostało u nas popsute zle zrobione lub cos w tym stylu??

Co do zderzaka , nadkoli i progów sa zrobione z herexu , nadkola jak i zderzak sa z formy ori Rs4 zderzak został przerobiony pod konkretny IC

Nie wiem co znaczy ze miał byc mega projekt , samochód jest całkowicie uliczny , pojechał bez jakiegos wybebeszania na normalnych oponach 12.xx na 400metrów z jednym napedem, rozumiem ze wasze samochody jezdza lepsze czasy?

napiszcie jakie to A4 w Pl pojechały z jednym napędem lepszy czas?

Ja wiem ze zza monitora bardzo łatwo oczerniac i robic antyreklame ale jakjuz tak piszesz to mozenapisz konkretnie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drapać się dziewczyny :decayed:

kolego tacin, rozumiem że masz jakieś uprawnienia do reprezentacji RS servce??

możesz napisać co wchodzi w "zestaw RS-owy" i co przy zakupie, zakładając że za cenę 23k, zostaje ściągnięte z tego auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drapać się dziewczyny :decayed:

kolego tacin, rozumiem że masz jakieś uprawnienia do reprezentacji RS servce??

możesz napisać co wchodzi w "zestaw RS-owy" i co przy zakupie, zakładając że za cenę 23k, zostaje ściągnięte z tego auta??

Wydaje mi sie ze to ze jestem właścicielem RS Service jest wystarczajacym uprawnieniem.

Co do zestawu rs-owego to jasne ze moge napisac co wchodzi w jego skład:

Turbin Audi Rs2 KKK24 7200

Kolektor wydechowy Audi Rs2

Wtryskiwacze Audi Rs2

listwa z regulatorem RS2

Przepływomierz Audi Rs2

Komputer Rs2

Nie zostaje nic sciagniete bo te czesci o którycyh mowie wyzej nie sa w aucie zamontowane.

isteniej ewentualny montaz tych czesci do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. ale ladnie ktos kabluje :) poszedł temacik o tym "Fajnym samochodzie" I odrazu sie sam wlasciciel Rs service pofatygowal zeby tu zaglądnąc.. Sory ale jak ktos ma swoje zdanie to chyba moze je wyrazic nie? a ze to jest antyreklamą dla jakiegos tam serwisu to juz niczyj problem :/

Tacin taka mała sugestia - Jak to mówią.. "zbłaźniłeś się" przed wszystkimi! Przychodzisz i ratujesz dupe swojego serwisu jakby przynajmniej to byla prawda co tu wszyscy napisali :) kochany nie wiem czy wiesz ale TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY! Także sory kolego ale daruj sobie teksty "No weź mi pokaż auto w którym coś zrobilismy nie tak" Bo takie pochwałki, że wasz serwis to nigdy nikomu nic nie spier**** możesz sobie w buty wsadzić!

Jak ktoś będzie miał do Twojego Serwisu przyjechać to przyjedzie, o to się nie bój! ;-)

z poważaniem

Ciocia Dobra Rada ;)

na twoim miejscu to wogole bym się nie wypowiadał :cool1: , skoro nie masz jakiejkolwiek wiedzy o działaniu i osiągach tej firmy :cool1: , pieniaczom mówimy NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek. Jesteś w TB czy w BB ? Bo ładne u was jaja są z tą wodą.

Tak w ogóle to gdzie ty pracujesz że co rusz w innej części PL jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek. Jesteś w TB czy w BB ? Bo ładne u was jaja są z tą wodą.

Tak w ogóle to gdzie ty pracujesz że co rusz w innej części PL jesteś.

teraz pracuję w BB ale rano wróciłem do Tbg , no massakra panika się zaczyna w mieście , Sandomierz zalany niemilosiernie , a moja Iza własnie tam pracuje , nie wiem jak się tam dostanę bo podobno odcięli juz dojazd przez most w Nagnajowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się zastanawiam nad powrotem z Wawy przez Lublin ale może do Piątku się trochę uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podobno fala kulminacyjna ma za 3 dni dotrzeć do wawki , dobrze poszukaj alternatywnego przejazdu lepiej , bo mój poranny wyjazd to była tragedia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm coś wymyśle. Najwyżej skodzina będzie robić za amfibie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie :decayed: i Panowie :decayed:, najbliższy spot miał sie odbyć w tą niedziele, ale Podpromie zalane, pogoda nadal ma byc fatalna to zmieniłem date spota na 30 maja :good: Miejmy nadzieje, że pogoda sie poprawi bo jest masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedom dymy ? :polew: bo poprostu szczena opadła mi jak to czytam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem żeby te wypowiedzi troszkę mną nie ruszyły...rs service robił mi cały samochód od pierwszej do ostatnie śrubki i swoje zdanie na ten temat mam - dlatego zapytałem marcina (tacina) o wypowiedzi niektórych osób na tym forum co do fachowości jego warsztatu - co to za ludzie i co im w samochodach tak popsuł ? na razie sami zainteresowani też nie odpowiadają na to pytanie dlatego nie rozumiem całej zaistniałej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym co napsał Bracus, bo oczywiscie forum jest po to zeby wyrazac opinie na rożne tematy, ale opinie to dobrze jak sa czyms podparte, a poki co oczernianie Firmy które tutaj zostało zastosowane jest nie poparte niczym sa to jakies pomówienia , nie poparte kompletnie niczym.

Ja nie twierdze ze jacys idealni jestesmy ale jezeli popsuliśmy komuś z was cos to słucham konkretnie komu i co?

No i fajnie było by jakby mi ktos wyjasnił co znaczy ze ,, miał byc mega projekt"??

jak narazie nie spotkałem jednonapedowego streetowego samochodu ktory jechał by szybciej nie liczac Corvetty Z06 wiec wydaje mi sie ze samochód spełnił zakłozenia projektu zeby był szybkim ulicznym samochodem bo innych założen nie bylo.

Poziom wypowiedzi niektórych uzytkowników i uzutkowniczek wogole nie jest warty komentrza wiec nie bede komentował bo znizanie sie do takiego poziomu uwarzam za zbędne.

pozdrawiam no i moze do zobczenia na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...