Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

prawo do wyrazania swojego zdania? OK! a więc..

1. Nie znam tego serwisu wiec sie nie wypowiedzialam na jego temat i nie mam zamiaru sie wypowiadac.

2. Napisalam posta kierującego do zachowania tego Tacina, bo zachowal sie jak burak! a nie do tego jaki jest ten serwis, co moze czego nie.

3. Tacinie jeśli widzisz że ktoś ma coś do Twojego Seriwus to pogadaj sobie z nim w realu albo na PW

4. zalało nam podpromie :/

5. słońce wyszło :-)

6. Jestem przed okresem wiec możecie odczuć lekką agresję z mojej strony w najbliższych dniach :)

ps. nie wiem czy zwrocil ktos z was uwage na to co napisalam, chodz posta juz usunelam "Jak ktos bedzie mial przyjechac do tego serwisu to i tak do niego przyjedzie" takze nie wiem z jakiej racji mam się lepiej nie wypowiadac? :blink: zreszta sory, ale nie każdemu sie to auto musi podobac zewnętrznie jak i wewnętrznie :)

Najlepiej to PUŚCCIE SOBIE BEŁTA NA ZGODĘ! i po sprawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

się kolega z RS service podniecił, zamiast zapytać o co biega to się kolego nie popisałeś, a tak byś wiedział o co lata :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo do wyrazania swojego zdania? OK! a więc..

1. Nie znam tego serwisu wiec sie nie wypowiedzialam na jego temat i nie mam zamiaru sie wypowiadac.

ps. nie wiem czy zwrocil ktos z was uwage na to co napisalam, chodz posta juz usunelam "Jak ktos bedzie mial przyjechac do tego serwisu to i tak do niego przyjedzie" takze nie wiem z jakiej racji mam się lepiej nie wypowiadac? :blink:

ogromna nie spójność - skoro się nie wypowiadasz bo nie znasz to po co się wypowiadasz ? :-) i zero tolerancji dla agresji :gwizdanie: ja już dzisiaj skopałem szafkę w pracy i nawet PMS mi do tego niepotrzebne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjzyj sie temu co napisalam :)

NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMAT SERWISU! i kolejny raz powtarzam bo widze ze sa tu nie kumaci ludzie "Wypowiedzialam sie na temat zachowania Tacina a nie jego serwisu" ;| ehhhh NIE WAŻNE widze ze jak do sciany, ale jak to mowia, Mów Do d*py To Cie Osra! :>

kończę temat bo za chwile mnie tu zaczną wszyscy po trochu zjadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam - napisałaś że nie ważne czy się tutaj oczernia czy nie i tak do tego czy tego serwisu się przyjedzie albo nie - o to mi chodziło :-) a tak na marginesie piszesz że jesteś z Rzeszowa ale czy na pewno ? używane przez Ciebie sformułowania nie tyle że agresywne co bardziej wulgarne wskazywały by raczej że jesteś "z pod Rzeszowa" a wtedy rozumiał bym i PMS i kilka innych rzeczy :polew:

chce żebyśmy się dobrze zrozumieli nie "boli" mnie że jedziecie po rs-service bo tacin to moj znajomy czy ze robiłem tam samochód bo spływa to po mnie wiadomo że każdy "swoje" chwali - denerwuje mnie tylko szczeniackie zachowanie i niczym nie podparte wypowiedzi - chyba się komuś to forum z pudelek.pl pomyliło a powinno być i śmiesznie i zabawnie...ale i merytorycznie a nie pisać że ktoś jest niefajny bo jest niefajny...zresztą rzeczywiście szkoda czasu na takie głupoty - kto zaczął to całe pisanie właśnie udowodnił swoja dojrzałość i to że należy bardzo się przejmować tym co napisał - a już na pewno z takim podejściem należy mu oddać cokolwiek do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysica - "niekumaci" oraz "nieważne" pisze się razem :chytry:

a Ty Bracus uważaj, ja jestem spod Rzeszowka :naughty: ale wcale przez to nie mam kompleksów :cool1:

pozdro dla wszystkich :hi:

ten, tego...

kiedy spot ? :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixu ja też jestem teraz "ze wsi" ale nie w tym rzecz i nikogo nie obrażam a raczej staram się zrozumieć :wallbash:

bo nie przywykłem do prowadzenia konwersacji na takim poziomie dlatego mogę błędnie postrzegać niektóre wypowiedzi - zastanawiam się po prostu czy to taki "język" czy coś się za tym "kryje" innego :mysli:

mech15 ja myślę że nie ma takiej potrzeby i każdemu (chyba) zależy na tym żeby się dogadać :> a nie ciągnąc w nieskończoność jakieś domysły i dywagacje które nikomu nie są na rękę (mogę się oczywiście mylić):gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że powinniśmy pozostać przy tej formule forum:

powinno być i śmiesznie i zabawnie...ale i merytorycznie

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończcie już te głupie przepychanki bo się czytać nie chce.

Jak ktoś ma coś do tacina konkretnego to niech z nim sobie na pw wyjaśnia albo napisze konkretnie co i komu popsuli

bo takie przekomarzanie się nie ma sensu.

Jak dla mnie audik był zrobiony ok, czasy miał rewelacyjne jak na ośkę i tego nie można podważać

Najwięcej tu chyba może mieć do powiedzenia bracus bo robił tam samochód i ma jakies doświadczenie z tym warsztatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się uśmiałam.. xD

Kochany, ludzie ze WSI są o wiele mądrzejsi niż nie jeden Pan z Miasta :)

jak ktoś chce sobie poobrażać mnie, nabijać się ze mnie lub coś w tym stylu to zapraszam na spotaknie w 4 oczy bądź ostatecznie PW jak ktoś ma kupkę w majtusiach przed spotkaniem ze mną :)

ps. Jestem z Rzeszowa i zawsze tu mieszkalam, ale przyznaje że u mnie na ulicy ludzie mają krowy czasem nawet sie kury zdarzają :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie trochę... konwersacja w niektórych momentach jest naprawdę żenująca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no widze ze jeszcze sie tuaj dzieje , a myślałem ze juz sie skonczyło to gadanie na poziomie nizszym niz panów z pod remizy.

A więc na zakończenie powiem tylko tyle.

Dajcie spokoj sobie juz i tym debilnym dyskusją.które nie prowadza do niczego, niektórzy uzytkownicy a w szczególności uzytkowniczki forum pokazały swój poziom , i proponuje moze pozostłym nie znizac sie do niego.

Ja tylko mam nadzieje ze moze kolega david0 np na spocie w 4oczy opowie mi co takiego ma do mnie i naszej firmy.

i jako osoba wokół której jakoby kreci sie to całe zamieszanie proponuje skonczyc tą dziecinade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kreska którą oddzielamy to co było, po tej kresce do akcji wkroczy mod z koszem kropków i rozda chętnym :decayed: :decayed:

_________________________________________________

tacin, jest cień szansy żebyś wpadł na spota tym modzonym audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako dupek z wypiz*owa niestety nie moge sie bronic w ten sposob bo niestety nie potrafie obrazać i ubliżać ludziom...nie bardzo wiem o czym mielibysmy rozmawiac na spocie ? niestety nie znajdziemy wspolnych tematow tym bardziej wspolnego jezyka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracus daj spoko zacytuje ci kogos bedziesz wiedział o kogo chodzi:)

,, ta pani nie jest godnym partnerem do rozmowy dla ciebie":)

dajcie spokój i skonczcie ta dziecinade.

RELAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...