Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

jezdze nim na codzien wiec czemu nie?

tak naprawde jest to A4 ze swape 2.2Turbo + lekkie mody wiec chyba słowo modzonym jest za duże.

Przyjedź tą audicą.

Dziś jak patrzyłem to podpromie nie wygląda już tak źle :) a więc 30 spokojnie będzie można tam przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zdjęcie trzeba było cyknąć, bo jak sobie przypomnę jak to ostatnio wyglądało to nie wierzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee i mi ktoś napisze ze mam felgi nieoryginalne ? :-) to forum jest za bardzo fanatyczne jak na prezentację mojego samochodu :-) uda się jakieś 12.XX wykręcić (jak się nauczę tym jeździć) to się pomyśli :wink4: może mi wtedy "odpuszczą" :cool1: poza tym nie będę Skalara denerwował bo on ma "prawie" wszystko jak ja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kończymy temat :-) bo to tylko udowadnia pewne stereotypy panujące na obu forach :-)

co do auta to ten przodzik mógłby być lepszy (widać nie mogę swojej opinii wyrażać)

co do firmy to jestem nie zadowolony z obsługi przez waszych pracowników, trochę zwróć uwagę jak rozmawiają z klientem w razie jakiś spięć - (skrzynia biegów bmw myśle że nie musze sie rozpisywać) (czy również nie mogę wyrażać swoich opini?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Forum to nie jest miejsce na dyskusje między niezadowolonym klientem serwisu a jego właścicielem :cool1: Jesli ktos uwaza, że cos zostało spartaczone czy został nie tak potraktowany przez pracownika to sie jedzie do szefa i w cztery oczy sie rozmawia a nie przez Forum.

Każdy kolejny post na ten temat bedzie kasowany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracus tak cicho siedzi ale tak naprawde to on ma sie czym juz pochwlic np na spocie a nie ja:

http://www.racingforum.pl/bracus-S4-27-bt-stage-II-by-rs-service-t77239.html

ale urwał!! ładnie to się musi odpychać

barcus, ty sesję pod kasztanami miałeś razem z wrclaguną?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barcus, ty sesję pod kasztanami miałeś razem z wrclaguną?? :decayed:

Grzeskowi (wrclaguna), ja robiłem zdjęcia jakiś miesiac temu :wink4: Bracus swoje pstrykał w tamtym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik jest przełożony na 30-go maja i do tego czasu napewno posprzatają parking :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakies foty fury Grzesia :P na takie autko aż miło popatrzeć rano po przebudzeniu he he wiec sobie powiesze je nad łożkiem :P [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:11_________________________________________________tacin uważaj na słowa ;)

Ja mam niski poziom? Weź mi kolego takich komplementów nie syp bo się zarumienię :)

Dozobaczenia na spocie! chętnie poslucham co masz mi jeszcze do powiedzenia :) może że jestem dzieckiem? że mieszkam z kurami w pokoju i że mój poziom inteligencji sięga głębokiego dna? :) chyba sie wypudruje bialym pudrem, bo rumieńce będą zbyt intensywne i bede cała czerwona! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee i mi ktoś napisze ze mam felgi nieoryginalne ? :-) to forum jest za bardzo fanatyczne jak na prezentację mojego samochodu :-) uda się jakieś 12.XX wykręcić (jak się nauczę tym jeździć) to się pomyśli :wink4: może mi wtedy "odpuszczą" :cool1: poza tym nie będę Skalara denerwował bo on ma "prawie" wszystko jak ja :tongue4:

A prawie robi wielką różnicę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...