Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie radio do a4 b6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,zamierzam zmienić radio z concert2 na inne,jakie było by najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam bns 5,0 naprawdę fajnie gra a można kupić za nie wielkie pieniądze no i masz ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety musisz zmienić kosz z 1 din na 2 din dociąć panel klimatronica lub kupić na dwa din trochę zabawy jest ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić już ogi do kosza 2 din ale ja osoboście przycinałem i wyszło super

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

cena takiego kosza to od 120 do 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszło Ci docięcie klimatronica ? Masz jakieś fotki z tej operacji?

możesz kupić już ogi do kosza 2 din ale ja osoboście przycinałem i wyszło super

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

cena takiego kosza to od 120 do 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ale wyszło bardzo dobrze nie widać żeby była docinana po troszeczke docinałem i przymiarka aż wkońcy weszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a elektrycznie / elektronicznie nic nie trzeba dłubac? mam u siebie symphonyII. czy wtyczki sa p&p? co bedzie potrzebne żeby navi w tym działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum temat "RNS od A do Z" tam jest wszystko pięknie opisane lecz niestety nie mogę go znaleźć a szukajka nic nie mówi :facepalm: Aby wsadzić zwykłe symphony wystarczy wsadzić kosz 2din i klimatronik, jeśli chcemy przejść ze zwykłego concertII na RNSe trzeba naturalnie wsadzić kosz 2DIN i klimatronik, do tego trzeba pociągnąć CANY z licznika, zakupić adapter ISO - ISO2 i przejsciówke anteny. Żeby mod miał ręce i nogi należy zamontować ori antene na dach, zostaje tylko kodowanie. Nisko budżetowy projekt zmieści sie w ok 700zł, wsadzenie RNSe tak jak robiła to fabryka to koszt ok 2500-3000zł. Jeśli ktoś choć raz pobawi sie RNS-e i zobaczy piękne logo CCCO na wyswietlaczu po przekręceniu kluczyka, zapomni o najnowszych ALPINACH i innych wynalazkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki są p&p ale może dostaniesz już z radiem ja kupiłem na allegro za 50 zł a co do navi to nie wiem bo nie mam wiem tylko że mapy musisz mieć ogi na cd a podobno nie jest tania

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

no proszę lukaszooo jadnie ci to opisał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie opisane jest w temacie który podałem, jest mnóstwo zdjęć i kupa podstawowych informacji. Kiedyś był w dziale WARSZTAT ale nie mogę sie do niego dokopać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie opisane jest w temacie który podałem, jest mnóstwo zdjęć i kupa podstawowych informacji. Kiedyś był w dziale WARSZTAT ale nie mogę sie do niego dokopać :wallbash:

:szukaj::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz to w szukajke i zobacz co pokaże :grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Wkońcu znalazłem, forumowa szukajka nie znalazła a wujek Google odrazu :decayed:[ALL] RNS-E od A do Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 to tylko RNS-E - pieknie sie prezentuje, ladnie gra plus dorzucajac troche kaski masz navi (calkiem dokladne mapy), telefon. Dokladajac nieco wiecej mozesz miec DVD, kamere cofania. Pewnie jak sie troche poreza to i playstation by dalo radę podpiąć. Pytanie ile chcesz wydać ale jak zmieniasz kosz na 2DIN to az sie prosi zeby RNS-E wsadzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie będę przerabiał ten temat. Wyjścia ze zwykłego kaseciaka ze zmieniarką na coś sensownego.... ;/ problem w tym że na same graty do RNS-e trzeba szykować minimum 2 koła.

Jeśli chodzi o tańsze rozwiązanie które podoła to założyć tablet tuż nad radiem, na wysokości 2 nawiewów i podpiąć go pod emulator zmieniarki w radiu, nie mniej co z zasilaniem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie tableta bardzo latwo zrobisz. Ladowarki do TABow maja wyjscie 1,5A wiec luzik. Z kolei 500mA wystarczy do podtrzymsnia pradu, bez ladowania. Najprostszy sposob to przelotka z gniazda zapalniczki na USB ew lekko zmodyfikowana. Wiekszy problem z wtyczka przy tablecie zeby to ladnie wygladalo...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...