Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam sonax


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

zusy3a2e.jpg

Tak wyglądają u mnie krople na masce po miesiacu od nałożenia QD z angelwax zobaczymy co potrafi ten sonax :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam po weekendzie na testy :wink:

Tapnięte z SGS III

Mogę Ci trochę odlać BSD na próbę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego masz? Tez bym się skusił na jakąś próbkę :-P oczywiście zapłacę ile będziesz tam sobie życzył :-) z mikim mamy w planach to kupić, ale wiadomo przyda się najpierw przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krzychem planujemy zakup grupowy :wink:

Ale nie omieszkam skorzystać z propozycji :wink: oczywiście zapłacę :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego ziomka masz 35zł/1l więc opłacalność duża.

Keep it Clean

Także nie wiem, czy opłaca się bańkę na 2 brać :decayed:

Polecam gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory używałem z Sonax-a: płynu do spryskiwaczy zimowego, mleczka do tapicerki skórzanej, pasty do chromów, wosku koloryzującego i płynu do felg i mogę powiedzieć, że są całkiem przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk koloryzujacy - no comment.

Plyn sonaxa zwlaszcza zimowy to jeden z lepszych na rynku. Za jakosc sie placi, ale warto. Kto uzywal ten wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyn sonaxa zwlaszcza zimowy to jeden z lepszych na rynku. Za jakosc sie placi, ale warto. Kto uzywal ten wie.

Letni też daje radę. Mam koncentrat letni xtreme, ładnie pachnie, nie zostawia syfu i domywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic co sprzedają w supermarketach jak sonax nie będzie serią premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk koloryzujacy - no comment

Może dla ciebie no comment, rzeczywiście d*py nie urywa, ale ja jakoś nie narzekam dlatego oceniam go jako przyzwoity a nie super czy extra:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic co sprzedają w supermarketach jak sonax nie będzie serią premium.

Oczywiście podpierasz swoją opinię wieloletnimi testami i porownaniami w tej dziedzinie?

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj preparatów które może kupić tylko ktoś kto ma działaność lakiernictwo lub konserwacja wtedy zobaczysz o czym mówię jak zrobić auto w 30minut na wysoki połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG o czym Ty piszesz?

d*py nie urywa to malo powiedziane. Tego typu preparaty to nic innego jak chwyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG o czym Ty piszesz?

d*py nie urywa to malo powiedziane. Tego typu preparaty to nic innego jak chwyt marketingowy.

Ale on piszę chyba o Sonax jako całości, że to kupa.

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Nigdy nic co sprzedają w supermarketach jak sonax nie będzie serią premium.

Fakt, Brilliant Shine Detailer nie dostaniesz w supermarketach ale Polimer Net Shield, czy płyn do spryskiwaczy, który gniecie inne na rynku dostaniesz :decayed:

Niektórym bardzo ciężko przełknąć, że SONAX może konkurować z Zymolem :polew:

Kosmetyka aut :: Zaloguj

Kosmetyka aut :: Zaloguj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sonaxa xtreme do czyszczenia felg ale rewelacji nie było, za to kolega mi polecił jakiś wosk tego producenta i zobaczymy jak się ociepli to przetestuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax ogolnie jako firma, to potega. Posiada ogromne zaplecze, labolatoria badawcze, wiedze i doswiadczenie. Nie celuja ze swoimi srodkami w najwyzsza polke. Sa mniej wiecej jak Meguairs. ale, ze tamci pochodza ze stanow to ogolne och i ach. Jedni i drudzy robia dobre srodki, czasem im sie zdarza bardzo dobre. Megs w stanach jest tani jak barsz, znacznie tanszy jak sonax czy zolwik w hipermarkecie, niestety marze, podatki i clo czynia go u nas droga zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na carrefourze rano trafiłem na letnie płyny do spryskiwaczy Sonaxa. Xtreme nano taki fioletowy za 9,99zł/4l i cytrynowy za 8,99/4l. Wziałem oba na próbę, cena chyba OK, bo półka już prawie pusta była tylko 3 pojemniki stały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...