Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrzucę linki żeby inni mogli tez zobaczyć, nie wiem dlaczego ale u mnie i chyba nie tylko u mnie w znacznikach [ img ] nie widać tych fotek

http://s12.postimage.org/7kaqax4u4/DSC_0127.jpg

http://s22.postimage.org/hwjltof7k/DSC_0128.jpg

http://s17.postimage.org/kwknjl6qm/DSC_0129.jpg

http://s22.postimage.org/tx51uemm8/DSC_0130.jpg

http://s9.postimage.org/u7x25qkym/DSC_0219.jpg

http://s17.postimage.org/p63macv32/DSC_0237.jpg

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Rzeczywiście te Ledy w zderzaku są niepotrzebne skoro masz ori w lampach. S-line zewnętrzny tak jak piszą koledzy - tylko znaczki.

Dorzuć fotki ze środka auta.

Bezawaryjności życzę :hi:

Opublikowano

Led out. :whistling: Jest co rezać.:wink:

Opublikowano
a ja widze nie wiem po co ktoś do tego auta wsadził te dodatkowe DRL jak masz fabryczne do jazdy dziennej w lampie masakra :facepalm:

dokładnie :decayed: Pewnie nie wiedzial poprzedni własciciel lub nie zdawal sobie sprawy ,że ma cos takiego jak DRL :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No diody raczej pojda out bo juz lewa strona zaczyna umierac. Fajnie wyglada tylko kierunkowskaz w nich. Musze najpierw zobaczyc czy zderzak nie byl przycinany pod te ledy bo dziur nie zostawie...

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 00:46 ----------

Wczoraj wymienilem wszystkie zarowki w podsufitce na ledowe:). Czekam na reszte paczek. W planach na teraz:

ksenon w halogenie (zarniki juz zamowione, bo przetwornice mam,)

przednie postoje ledowe (czekam na oporniki)

przednie p21w te drl i dlugie w jednym drl (zamowione)

podswietlenie rejestracji led z a5 (czeka na oporniki)

Poszukiwane wnetrze komplet fotele plus boczki w skorze najlepiej s-line z maskownicami boze pod pelna elektryke. I z elektrycznymi fotelami.

Ciekawa fela 18stka na lato (brak koncepcji)

I jak wnetrze zostanie zmienione to obszycie kierownicy i galki.

To z takich najblizych planow.

Opublikowano

Plany na najbliższą przyszłość jak najbardziej na TAK. :wink4: Intereesują mnie LEDy w DRL? Masz jakieś fotki, link? :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

24V LED 27x SMD 5050 P21W Ba15s Bay15d P5W Tir (3086715056) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te zamowilem jak przyjda i zamontuje to zrobie:)

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 19:58 ----------

Za pare dni beda fotki z ledami w drl i postojach oraz xenon w halogenie;P. Wnetrze juz full w ledzie^^.

7dmego maja auto idzie do tapicera bedzie kiera, galka biegow, reczny i podlokietnik obszyty ^^.

W poszukiwaniu skorzanych foteli kanapy i boczkow. Oraz jakiejs ciekawej 18stki. Zero pomyslow na fele...

Mody mody mody:D

---------- Post dopisany 28-04-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 00:02 ----------

Mody mody i jeszcze raz mody. Po majowce auto trafia do leather car design na naprawe fotela kierowcy oraz obszycie kierownicy, galki od automata, recznego i podlokietnika. Tylko jeszcze niemam pomyslu na te elementy. Moze ktos cos zaproponuje? Jakies ciekawe zdjecia?

Przykladowe kierownice do audi wykonane przez ta firme:

458908_382521491835311_1112868210_o.jpg

176624_369755679778559_1092126637_o.jpg

617263_369755596445234_405659267_o.jpg

400300_369081486512645_713945355_n.jpg

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:57 ----------

7.05.2012 auto laduje w Leather Car Project - Leather Car Design - tapicerstwo samochodowe

9.05.2012 auto laduje M.O Service

Czyli naprawa fotela kierowcy, obszycie kierownicy, galki od automata, recznego oraz podlokietnika.

A nastepnie na uzupelnienie ledow oraz opornikow zeby zadne bledy sie nie swiecily czylI:

podswietlenie rejestracji tyl led z a5

ledy w drl

ledy w postojach

xenon hid 6000k w halogenach

Ostatnio do doswietlen na nogi powrzucalem ledy.

Nastepna w kolejce fela 18stka czekam tylko na jakis konkret ktory mnie urzeknie i go zamowie. Narazie pomyslow prawie zero na fele. Ewentualnie z rs6 w bdb stanie badz do malowania i wtedy siadzie jakis ciemny grafit. Oponki 225/45/r18 do tego i bedzie cacy.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki:) jeszcze sie nie raz spotkamy;P.

A tak bedzie obszyta kierownica

atv8p.jpg

o7YFh.jpg

Tylko zamiast czarnej czerwona nic.

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 14:55 ----------

No i wczoraj odebralem auto od tapicera:

255718_513119072070904_1541375788_n.jpg

945724_513119092070902_2001967492_n.jpg

467132_513119122070899_413969072_o.jpg

troche siwo ten material wyszedl na zdjeciach ale na zywo jest duzo ciemniejszy. Robi robote:) Moge szczerze polecic uslugi tego kolesia :

Leather Car Project - Leather Car Design - tapicerstwo samochodowe

Fotel tez zrobil bdb.

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Moze nie mod ale kosmetyka silnika:

wszystkie filtry + swiece i olej zakupione dzis. Czeka na wymiane;)

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 16:24 ----------

No dzis zamowione felgi z rs6 18" beda najprawdopodobniej malowane na czarny polysk;) dystanse na tyl juz sa 17mm a oponki sie kupi jakies 225/45/r18

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po feli chyba planowany gwint bedzie...

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 23:07 ----------

No to fele sa juz pomalowane czekam na opony a tym czasem ledy i xenony wyprzedzily fele:):

Slabe zdjecia musze jakas sesje machnac bo troche modow w aucie juz sie zebralo:

460995_521392561243555_211961132_o.jpg

966994_521392594576885_1553173207_o.jpg

468728_521392634576881_1808494580_o.jpg

966701_521392674576877_1075810580_o.jpg

i jeszcze fela pomalowana

976979_521271294589015_1265377028_o.jpg

964636_521271507922327_1241532592_o.jpg

a napisy od wewnatrz to poprostu robota lakiernika bo to fan bmw i moja naklejka na klamie go drazni:).

Planowane mody dalej:

fela ( juz kupiona, pomalowana na czarny polysk, czeka na opony, zamowione juz).

Moze gril na czarny polysk i znaczek audi z przodu.

Oraz jak bedzie fess koza to jakis gwint:).

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

postoje led, do jazdy dziennej led i w halogenie xenon oraz ledy z a5 do podswietlenia rejestracji. Mania ledow wszedzie ledy:) Wnetrze to samo wraz z wszystkimi doswietleniami na nogi i z drzwi na ziemie;)

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 23:41 ----------

Audi resorak allroad gwint musi byc.... :

429931_523240027725475_143754961_n.jpg

295505_523239964392148_1052185926_n.jpg

W planach:

Gwint

Malowanie zaciskow na czerwono badz zielono:))

gril i znaczek przod na czarno

Opublikowano

i jak świecą w dzień te LEDY DRL ?? bo w nocy to nawet te najtańsze świecą mocno ;)

Opublikowano
  • Autor

Spoko daje rade:)

Gwint zamowiony wczoraj:P

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 12:48 ----------

Gwint jeszcze nie przyszedl ale na pocieszenie kupilem dzis czerwona farbe do zaciskow;).

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 11:54 ----------

Jest gwint, montuje sie wieczorem moze bedzie gotowy:)

Trzeba by jakas sesje zrobic po tych wszystkich modach. Ktos z slaska jest zapalonym fotografem?

Opublikowano

Korek dawaj foty bo gleba jest nie zła :D

Opublikowano
  • Autor

960137_526055010777310_259022731_n.jpg

601887_526054990777312_405724974_n.jpg

923193_526054970777314_134669004_n.jpg

przepieknie wyglada w takim setupie ale niestety nie da sie jezdzic. Tzn jakby dystans z tylu pomniejszyc na 10mm z 17 to tyl bez ladunku i pasazerow nie tarl by;) a przod minimalnie dzwignac zeby przy skrecie nie tarlo hahaha.

Wlasnie jest dzwigany na maksa ale to bedzie mega twardo i bedzie trzeba cos pomyslec.

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 17:29 ----------

Gwint to porazka, nie dla mnie taki mod. Zrobilem okolo 100km i mam go dosc. A w zime na 16 to juz w ogole by sie nie dalo nic zrobic.

Fedry jedyne rozwiazanie.

Opublikowano
  • Autor

Nie, bardziej chodzi o to ze kazde trrrrr drzzzz boli metalnie;P. Jak bedzie jutro pogoda i bede dobrze z czasem stal to wpadne do kato na spota sie pochwalic:)

Opublikowano
Gwint to porazka, nie dla mnie taki mod. Zrobilem okolo 100km i mam go dosc. A w zime na 16 to juz w ogole by sie nie dalo nic zrobic.

Fedry jedyne rozwiazanie.

Skąd ja to znam...hehe myślałem żę tylko umnie coś przytrze:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Springi eibacha zalatwily sprawe:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.