Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka Ciśnieniowa


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Karcher serii 5 posiada pompę aluminiowo-kompozytową najlepsza jest pompa mosiężna lub aluminiowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem taki wynalazek za 150zł w Biedronce. Ciśnienie jak podlewaczka :facepalm: dobre było tylko po przestawieniu na punktowe. Na pewno już takiego błędu nie popełnię i kupię coś lepszego (może nie aż tak firmowego jak Karcher z wyższej półki) ale z większym ciśnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżetowo cos nadającego sie do mycia samochodu w granicach 500 zł polecam myjkę lavor stm150 alu pompa daje rade i ciśnienie podobne moze nawet lepsze niz w karcher hd 6/15c za ponad 3k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się fachowcy wypowiedzą co do tej myjki, wiadomo że d*py nie urywa ale czy za tą cenę jest to coś warte? W końcu to Karcher:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się fachowcy wypowiedzą co do tej myjki, wiadomo że d*py nie urywa ale czy za tą cenę jest to coś warte? W końcu to Karcher:whistling:

Reklama dzwignią handlu :whistling: lepiej poszukaj sobie Nilfiska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer mów dużymi literami:decayed: co to za wynalazek?

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA NILFISK C 100.6-5 PROMOCJA (3148703602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 100.5-5 EU Gwarancja 5 (3152515817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

5Lat gwarancji, aluminiowa pompa, miałem kiedyś taką i byłem zadowolony ale zamieniłem na Karchera, bo trochę krótki miała wąż ciśnieniowy, bo ja jestem wygodny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer mów dużymi literami:decayed: co to za wynalazek?

Witam. Nilfisk to dobra firma bardziej znana chyba tu na wyspach niż w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Castoramie jest promocja teraz jest jakaś myjka za 499zł z karchera i za 789zł sam się nad nią zastanawiam. Ta za 789zł to Karcher 4.650 tylko nie wiem czy opłaca się dołożyć do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna okazja w tej biedronce, na necie można kupić już za 235 + wysyłka więc pewnie wyjdzie mniej więcej podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba za słabe jak do mycia samochodu raczej rower opłukać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ta dysza rotacyjna? warto kupić myjkę z taką dyszą?

Dysza się kręci i strumień wody jest w kształcie koła, dobre do mycia dużych powierzchni, elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ta dysza rotacyjna? warto kupić myjkę z taką dyszą?

Dysza się kręci i strumień wody jest w kształcie koła, dobre do mycia dużych powierzchni, elewacji.

to może być dobre :naughty: tak jak pisałem wcześniej w starej myjce ciśnienie było dobre po ustawieniu strumienia w jednym punkcie, ale mycie to była udręka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką miałeś starą myjkę ? Powiem ci że oglądałem dzisiaj w lidlu myjkę Parkside 150bar 460l/h parametry ma dobre 6m węża. Nie wiem jak to ma się do Karchera ale cena dobra 444zł :) nie wiem czy opłaca mi się dokładać 350zł do karchera ? jak sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką miałeś starą myjkę ? Powiem ci że oglądałem dzisiaj w lidlu myjkę Parkside 150bar 460l/h parametry ma dobre 6m węża. Nie wiem jak to ma się do Karchera ale cena dobra 444zł :) nie wiem czy opłaca mi się dokładać 350zł do karchera ? jak sądzicie

Witam. Dla jednego Parkside będzie dobra dla drugiego złom :doh: Lidlowska ma 3 lata gwarancji wiec jak się zrypie to "może" oddadzą kaske:naughty: ja bym ogołnie kupił ją bo póki co nie mam wolnych 2 tysi na porządnego karchera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupiłem z Biedrony jakąś myjkę która się po miesiącu rozpier...:facepalm: ale oddali kasę i tak chyba z 3 razy:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...