Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka Ciśnieniowa


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak kupiłem z Biedrony jakąś myjkę która się po miesiącu rozpier...:facepalm: ale oddali kasę i tak chyba z 3 razy:grin::grin::grin:

czyli resumując błędne koło:polew::polew::polew: ale co mycie auta to miałeś nowa myjo-sikawke:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje porządną włoską myjkę Lavor STM160 kosztuje około 700zł posiada aluminiową pompę lepiej dołożyć do STM160 niż do STM150.

maks. ciśnienie robocze: 160bar

maks. ciśnienie przy użyciu TURBO lancy 270br

przepływ wody: 510 L/h

moc: 2500W - 230V - 50Hz

liczba obrotów silnika: 2800 /min

system auto stop

maksymalna temperatura wody: 40 °C

waga: 12,5kg

8-metrowy wąż zwijany na zwijaku

ale Nilfisk też jest dobry z modelem C110 albo Karcher z serii 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje porządną włoską myjkę Lavor STM160 kosztuje około 700zł posiada aluminiową pompę lepiej dołożyć do STM160 niż do STM150.

maks. ciśnienie robocze: 160bar

maks. ciśnienie przy użyciu TURBO lancy 270br

przepływ wody: 510 L/h

moc: 2500W - 230V - 50Hz

liczba obrotów silnika: 2800 /min

system auto stop

maksymalna temperatura wody: 40 °C

waga: 12,5kg

8-metrowy wąż zwijany na zwijaku

ale Nilfisk też jest dobry z modelem C110 albo Karcher z serii 7.

Karcher seria 7 to super myjka właśnie taką chce kupić lub jeszcze coś z karcher hd ale w moim pułapie 2 tysi to tylko używka:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tej serii hd jest takiego extra ze kosztuje ponad 3 tyś ? mam stycznosc w pracy z karcherem hd 6/15c i ze tak powiem d**y nie urywa porównywalna z moja lavor stm150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zakupię tego Parksidera im więcej czytam tym bardziej dochodzę do wniosku że każda się rozleci a tutaj przynajmniej jest 3lata gwarancji. Cena przystępna 400zł i parametry też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od stopnia używania myjki ciśnieniowej ja będę używał raz-dwa w ciągu tygodnia na jeden samochód więc dla mnie Lavor STM160 jest wystarczający natomiast Ci, którzy używają częściej bądź myją na kilkanaście samochodów w ciągu tygodnia to musi być górna półka i Karcher serii 7 jest w sam raz z pompą mosiężną, są też osoby, które wystarczą im mycie na 10 minut i kupują najtańszą myjkę z plastikową pompą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo atrakcyjna :thumbup1: parametry też mi się wydają w miarę dobre (jak na tą cenę), ale niech się wypowiedzą fachowcy lub Ci co ją mają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na innym forum, że ta w/w myjka lubi się psuć po roku czasu z drugiej strony pompa nie jest cała z alu zalecam dogłębniej zapoznać się co do tej myjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&D to padaka, przeczytaj temat od początku to się dowiesz co warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną tylko bez zwijaka (też 1700W), ciągnie już bodajże 4 rok. Jedynie uszczelki często trzeba wymieniać na lancach i wężu. Dokupiłem pianownicę na allegro i do mycia raz na tydzień mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena jak za dobrą pianownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka pianownica myje pianą pod takim ciśnieniem jak na myjni ręcznej? Czy tylko polewa pianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka pianownica myje pianą pod takim ciśnieniem jak na myjni ręcznej? Czy tylko polewa pianą

Pianą się nie myje auta tylko zmiękcza brud, który się później spłukuje wraz z pianą przed myciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...