Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka Ciśnieniowa


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

czy taka pianownica myje pianą pod takim ciśnieniem jak na myjni ręcznej? Czy tylko polewa pianą

Pianą się nie myje auta tylko zmiękcza brud, który się później spłukuje wraz z pianą przed myciem.

A ja myślałem że po opierdoleniu pianą jedzie się auto gąbką:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka pianownica myje pianą pod takim ciśnieniem jak na myjni ręcznej? Czy tylko polewa pianą

Pianą się nie myje auta tylko zmiękcza brud, który się później spłukuje wraz z pianą przed myciem.

A ja myślałem że po opierdoleniu pianą jedzie się auto gąbką:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Dzięki takim jak Ty vario ma robotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jaki jestem dobroczyńca daje ludziom robotę:decayed: pewnie mnie jeszcze opierdolisz że najpierw spłukuje auto z brudu przed myciem:tongue4::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na etapie wyboru myjki..ale nie dla siebie tylko dla brata...ma urodziny i cos tam sapal na temat myjki...teraz w lidlu jest parkside ( LIDL sklepy spożywcze ) i kilka razy juz ogladalem go i zastanawialem sie.... choc dzis lookalem tez w necie za B&D .... sam nie wiem co wybrac... Uzywal ktos tego Parksida ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Parkside czytałem dobre opinie,natomiast B&D ponoć kicha totalna.Rozejrzyj się za Nilfisk , ostatnio w Castoramie była, 5 lat gwarancji , cena ok 400zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę teraz nad czymś takim co o tym sądzicie ? myślę że jak na mycie samochodu/motocykla będzie w sam raz od czasu do czasu jakiś libet spłukać czy coś w tych pieniądzach kupię lepszego ?

Myjka KARCHER K 5.2012 + filtr wody i szal kibica (3212311023) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ten Model

pw-1300td-blackdecker

Dane techniczne:

model PW 1300 TD

marka Black & Decker

ciśnienie robocze 100 bar

moc przyłącza 1300 W

maksymalna temperatura wody 40°C

posiada zbiornik na detergent

pompa jest z aluminium

W zestawie:

Myjka

Pistolet lancy

Lanca Vario z regulacją szerokości strumienia

Lanca z dyszą rotacyjną TURBO + 60%)

Wąż ciśnieniowy o długości 3 m

Dozownik detergentów

Filtr wody

Instrukcja obsługi w języku polskim

wymiary 230 x 240 x 480 cm

waga 4 kg

I nie narzekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Karchera K. 5.600 i jestem bardzo zadowolony :) muszę się jeszcze tylko zaopatrzyć w pianownice PA. Polecam wszystkim moc wystarczająca w zupełności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ten Model

pw-1300td-blackdecker

Dane techniczne:

model PW 1300 TD

marka Black & Decker

ciśnienie robocze 100 bar

moc przyłącza 1300 W

maksymalna temperatura wody 40°C

posiada zbiornik na detergent

pompa jest z aluminium

W zestawie:

Myjka

Pistolet lancy

Lanca Vario z regulacją szerokości strumienia

Lanca z dyszą rotacyjną TURBO + 60%)

Wąż ciśnieniowy o długości 3 m

Dozownik detergentów

Filtr wody

Instrukcja obsługi w języku polskim

wymiary 230 x 240 x 480 cm

waga 4 kg

I nie narzekam :wink:

Kolega ma, ale mówił że teraz kupiłby Karchera (więcej sklepów firmowych z akcesoriami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche male cisnienie...

Naprawdę wystarczające Są dysze wic naprawdę bardzo wydajna jak za tą cenę . Pewnie są lepsze lecz droższe Ale jak za 250zł to naprawdę dobra myjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyszami vario czy turbo (jak zwal tak zwal) radze uwazac, potrafia zerwac farbe ze wzgledu na pullsacyjny skupiony strumien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyszami vario czy turbo (jak zwal tak zwal) radze uwazac, potrafia zerwac farbe ze wzgledu na pullsacyjny skupiony strumien...

szpachlę pewnie też zerwie i co niektórzy dopiero się o tym dowiedzą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze krótko -

Zabawki z lidla itd. sobie darujcie .

Nie marudzić na ceny karchera -teraz są rewelacyjne - Ja kilka lat temu dawalem 1600zł a teraz 50% taniej za lepszy model .

Zdecydowanie 120 bar do auta osob. jak i do prac ogródowych wystarczy - Co wy cysterny myjecie z kwasu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam myjkę karcher, pianownicę, plyn z woskiem od Car Velvet i proszę mi powiedzieć czy ktoś już takiego płynu używał z myją z pianownicą i w jakich proporcjach dozować ten płyn z woskiem do zbiorniczka. Myjka nie pobiera płynu, podaje samą wodę, a ten pianownica ma dozownik ile płynu podować, ale nie wiem czy z wodą jeszcze rozcieńczać czy jak ?

Moja b7 nie bedzie garażowana ;/ nie mam możliwości garażu w pobliżu i chciałbym jakoś bardziej ten lakier chornić choćby podczas mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to masz płyn/szampon do mycia? A nie pianę aktywną? Pianownica jest z karchera czy z innej firmy, np. taka jak z linków tutaj wklejanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pianownice mam:

KARCHER Pianownica, Lanca Piany + Piana Aktywna 5L (3456910376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i takim czymś myję:

Aktywna Piana bezdotykowa z Woskiem 5L OD CARVALET (3525563030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

myjka ciśnieniowa karcher, ale z głowy nie podam modelu.

Pianę robi, ale mogło by lepszą tylko nie wiem jak proporcje dobrać, płyn mogę zmienić, od lat tym plynem auta myje, efekt - no smug nie ma, ale jeśli macie coś lepszego spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na dzień dobry zmień pianownicę na taką

Pianownica Lanca Piany Myjka DO KARCHER typ K 3-7 (3511747349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Proporcje, z 2cm piany (ok. 100ml) + ciepła woda do pełna i wtedy masz podobny efekt jak tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w sumie uzyskuje moją 90% tego efektu piany co on ma, tyle, że u mnie ta piana spływa i nie jest aż tak grubo pokryta tą pianą.. U mnie to nie jest tak, że ta piana sie tak idealnie trzyma. A wode ciepłą do tego zbiornika plus 100ml tego produktu co ja kupuje tak ? Ja zawsze wodę zimną dolewałem, spróbuję w sobote z tą Twoja propocją 100ml plus ciepła woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...