Skocz do zawartości
IGNOROWANY

snieg na aucie


Piotrek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi:czym zgarniacie swiezy snieg z samochodu,ja uzywam gumy do sciagania wody,ale i tak widze,za po zimie sa gdzie niegdzie delikatne ryski,macie moze jakies inne sposoby?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągam śnieg zmiotka z miękkim włosiem,i wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg na 3cm i wodę > ściągam gumą .

śnieg na 10cm > szczotką jak xBladex

Lód > zostawiam

Czym drapiecie lód z szyby ?

Widziałem takie zdrapki z metalowymi koncówkami (jak szpachla do ściągania tapet )

używa ktoś takie cóś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę te zdrapki to szybę porysują..ja drapie zwykła drapaczką z sklepu moto i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie staram zawsze szybciej zapalic auto,przed wyjazdem,poodmrazac wszystkie szyby,kilka minut i szyby czyste,jakos nie mam przekonania do tych wszystkich skrobaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mrozi przykrywam auto kocem szyby czyste wycieraczki tez w d nie dostaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie staram zawsze szybciej zapalic auto,przed wyjazdem,poodmrazac wszystkie szyby,kilka minut i szyby czyste,jakos nie mam przekonania do tych wszystkich skrobaczek...

Pod blokiem nie można palić auto kilka min , bo straznicy texasu wlepiają mandat

(wg przepisów nie wolno palić na postoju dłużej chyba niż 1min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapomniałem ze jak zimno i do roboty jadę to na szybę przednią kładę koc lub jakaś większą szmatkę,a w domku Audi stoij w garażu wiec luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie staram zawsze szybciej zapalic auto,przed wyjazdem,poodmrazac wszystkie szyby,kilka minut i szyby czyste,jakos nie mam przekonania do tych wszystkich skrobaczek...

Pod blokiem nie można palić auto kilka min , bo straznicy texasu wlepiają mandat

(wg przepisów nie wolno palić na postoju dłużej chyba niż 1min)

powaznie,:eusathink:jest taki przepias:polew:nie bylem w Polsce 10 lat,to sie pytam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest ale i tak prawie każdy ma go w d*pie :decayed:

Ja tam lecę standardowo, szczotka i skrobaczka :naughty: Z tym że moje auto ma 16 lat więc i tak już swoje rysy na lakierze i szybach posiada dlatego się nad nim zimą nie spuszczam, może przy nowym miałbym inne podejście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też w ruch wchodzi zmiotka i plastikowa skrobaczka większy problem mam z piórami wycieraczek lipa jak przymarzają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie zdrapki z metalowymi koncówkami (jak szpachla do ściągania tapet )

używa ktoś takie cóś ?

Skrobaczka z mosiężną krawędzią (mosiądz jest twardszy od lodu, a szyba jest twardsza od mosiądzu, dzięki temu nie rysuje):wink:

Hasło do wpisania w allegro: MURSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie zdrapki z metalowymi koncówkami (jak szpachla do ściągania tapet )

używa ktoś takie cóś ?

Skrobaczka z mosiężną krawędzią (mosiądz jest twardszy od lodu, a szyba jest twardsza od mosiądzu, dzięki temu nie rysuje):wink:

Hasło do wpisania w allegro: MURSKA

no,ciekawa rzecz:thumbup1:jeszcze z Finlandii,oni tam bardziej maja stycznosc z sniegiem i mrozami,patent pewnie sprawdzony:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrobaczka Murska godna polecenia.Stosuje juz kilka sezonow i zadnej krzywdy nie zrobila za to usuwanie lodu z szyby przypomina golenie"fusionem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
u mnie też w ruch wchodzi zmiotka i plastikowa skrobaczka większy problem mam z piórami wycieraczek lipa jak przymarzają :facepalm:

u mnie tak samo skrobaczka+miotełka do śniegu ;)

a jaki patent na te przymarznięte wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem taki szpraj do lodu ,ale to jest trochę lipa , bo się robiło mazidło ,które też zamarzało .

A ocet winny ktoś stosuje ? w necie idzie znaleźć takie porady - he he

A jak jest z tym webasto ? Silnik się zapala z pilota , strażnik podjeżdża i komu wlepi mandat .

W koncu auto ma funkcje webasto , w końcu dopuszczone do ruchu to moze się grzać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym webasto ? Silnik się zapala z pilota , strażnik podjeżdża i komu wlepi mandat .

W koncu auto ma funkcje webasto , w końcu dopuszczone do ruchu to moze się grzać .

Webasto nie zapala silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Kiedyś używałem taki szpraj do lodu ,ale to jest trochę lipa , bo się robiło mazidło ,które też zamarzało .

A ocet winny ktoś stosuje ? w necie idzie znaleźć takie porady - he he

A jak jest z tym webasto ? Silnik się zapala z pilota , strażnik podjeżdża i komu wlepi mandat .

W koncu auto ma funkcje webasto , w końcu dopuszczone do ruchu to moze się grzać .

ocet winny do odmrażania szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...