Skocz do zawartości
IGNOROWANY

snieg na aucie


Piotrek81

Rekomendowane odpowiedzi

za takie lenistwo powinno być 500zł dostał by raz i by sie nauczył tak jak mówi arre jemu nie przeszkadza ale ten co jedzie za nim musi napi.... wycieraczkami i sie wk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam szczotki z miekkiego wlosia a do szyb rozmrażacz do szyb a jak sie rozpuscic to delikatnie skrobaczka resztki lodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
za takie lenistwo powinno być 500zł dostał by raz i by sie nauczył tak jak mówi arre jemu nie przeszkadza ale ten co jedzie za nim musi napi.... wycieraczkami i sie wk....

wiesz, żeby jeszcze człowiek był pewien że z dachu auta z przodu leci sam śnieg to jeszcze kij tam, ale tak jak pisałam niedawno jechałam za jakimś tam autem co niby miał śnieg tylko na dachu a tu jednym razem łups w szybę, chyba kawałkiem lodu dostałam, na szczęście szyba cała.. A dodam że wcale "na tyłku" mu nie siedziałam...

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

DOkladnie jak piszesz to nie jest problem

dla mnie to lenistwo i patologia a tlumaczenie ze sie lakier rysuje jest gorzej jak dziecinne...

Niestety nasze wladze nie scigaja za to a powinny dopier... po 5k i by wtedy lakier sie nie rysowal...

Porywczym czlowiekiem nie jestem ale jak mi czubek zagraza i na moje auto jego syf leci to wtedy sie denerwuje :decayed:

niestety co roku sa takie przypadki i tlumaczyc recznie trzeba bo inaczej jak po d... nie dostanie to sie nie nauczy :facepalm:

na dachu na szczęście rys nie widać :decayed:

taki żarcik oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście podczas ataku zimy jak zasypie autko śniegiem to odśnieżam zmiotką z miękkim włosiem a do zamarzniętych szyb ciepły nawiew na maksa w autku i płyn na bazie alkoholu do spryskiwania szyb chwila i odmarznięte szybki:) nie polecam skrobaczek do szyb bo mam nie miłe doświadczenia rysują się szyby:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałem spytać jakie są Wasze metody. W sumie w ciągu minuty lód mi sam spada, ale..silnik chodzi ustawiony ogrzewania szyb i HIT na klimie, ale schodzi. Najlepszy jest koc na szybe z tego co zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko szyby i światła zmiotką odśnieżam i jadę, resztę wiatr zdmuc**je i samo się roztapia, tym sposobem po zimie nie pojawia mi się dużo nowych rysek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, Marynarz ja dostałem zjebki w tamtym roku teraz kotlet odświeżony i teraz Tobie się oberwie hehe.

Dodam że zakupiłem już szczotkę :) ale nie wiem czy będzie mi się chciało całość odśnieżać, zwłaszcza że zawsze spóźniam się do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna Cię spotkać sytuacja jak mojego sąsiada... powiedział a pierdziele zwieje... wyjechał z parkingu i pyk.... policmajstry zatrzymali i mandacik wypisali. Kazali odśnieżyć jeszcze autko :polew: I tak zaoszczędził czas i pieniądze. Przecież to stwarza zagrożenie w ruchu ......wystarczy pomyśleć nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem swoje zjebki, w tym roku zjebcie marynarza :)

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Marynarz no wytłumacz się dlaczego powodujesz zagrożenie w ruchu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarz jest leniwy i jeszcze mu nikt lusterek z buta nie potraktowal... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej skrubaczki, murska..to nie porysuje mosiądz szyby? nie bedzie gorszych rys niż plastikowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam samochód, a jest to już 20 lat śnieg odgarniam miękkim zmiotkiem, a przednią szybę rozmrażam zawsze tak samo, letnia woda w 1.5 litrowej butelce. Polewam do rozmrożenia i włączam wycieraczki, żeby zmyć nadmiar wody. W duże mrozy sąsiedzi marzną, drapią a ja zawsze po 3 min mogłem odjechać spod domu.

Proszę, nie piszcie " bo szyba pęknie ". Jeszcze nigdy nie pękła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie sobie gadać, a ja i tak odśnieżam tylko szyby i światła :bla::dance2:

Gorzej jak trafisz na ciężarówkę i jego kierowca po obfitych opadach śniegu podejdzie do tematu tak samo jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie czy 'koc na szybę' z lidla, ten co go się mocuje poprzez przytrzaśnięcię przednii drzwiami jego 'rękawków' - jest bezpieczny dla uszczelek i drzwi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bezpieczny, nie tylko z Lidla :wink:

Ale jak to się ma do śniegu na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie staram zawsze snieg sxiagnac do ostatniego platka hyhy..ladniej auto wyglada jak nie ma na nic sniegu na ulicy 3/ 4aut jezdzi zasypane..jak to wyglada lol

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

a co do tego koca na przednia szybe..zdaje to egzamin czy szkoda nisCzyc uszczelek w aucie?stosuje to ktos?nie przymarznie to do szyby?

a co do nie sciagania sniegu z auta..kiedys widzialem na ulicy chlopa co mial jak w czolgu otwory wyryte w sniegu wariat jak tu tak jezdzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...