Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele


Marc!n

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś taki kolorek B5 na żywo, za***isty jest :decayed:

Nie psuj tego żadnymi foliami, pomyśl ile osób by dało żeby trafić na taki lakier przy zakupie :naughty:

Wnętrza, komentował nie będę bo...

...chcesz się zamienić? :decayed:

Kurde... Silnik, napęd, kolor, wnętrze, stan... Nic tylko pozazdrościć :hi:

Znalazłeś już kółko na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło by już nie jedno było tylko na razie $$ mnie powstrzymuje a nie chcę czego bądź pchać, już wolę pół sezonu na zimówkach śmigać:decayed:

Folia na pewno wpadnie na halogen, przednie lampy też pasuje trochę zmodzić.

Dzięki za pozytywne komenty, przypominam że hejtować też oczywiście można:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że hejtować też oczywiście można:whistling:

Co za padło... :facepalm:

Weź to lepiej zezłomuj żeby nowego właściciela nie wk***iać :thumbdown:

Lakier wygląda jakby ktoś na niego nasrał a to wnętrze tak wyblakło jakby miał trylion kilometrów najechane :disgust:

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lakierem się częściowo zgadzam:whistling: .. miał być czarny a wyszło jak zawsze..:decayed: ale może to i dobrze

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 11:49 ----------

Mały up!

Wczoraj zanabyłem w końcu felgi na ten sezon. Trafiły się w okolicy rs6 18"/8j w nie najgorszym stanie więc się skusiłem.

Oponki 225/40, wpadnie do tego dystans żeby jakoś to wyglądało i sprężynki pewnie 40/40 bo koza okrutna :doh:

Fotka jak to chwilowo wygląda. Nie jestem pewien tylko, czy felga zostanie w takim kolorze :whistling:

rs6onboard1018x573_zps7f4e943d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola bardzo ładne

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Mocne przede wszystjim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koza na pewno niższa bo z tyłu sprężyna pękła i jest krótsza o zwój :decayed: no chyba, że Jawor nie ma wspaniałego 1BA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor mega

kola super

polift super

opcja mega

1.8TQ i wszystko jasne !!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło fajne tak jak i auto

Ale chyba RS6 miały felgi o szerokości 8,5 cala a nie 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra felga, kolor też spoko, ewentualnie do twojego lakieru pasowałby grafit na felgach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komenty.

Autko dostało nowe springi kręcone na zamówienie. Niestety tył nie siadł tak jak bym chciał a i przód mógł być 1-2cm niżej. Sprężyny są twardsze co wyraźnie czuć :wink: Tył pójdzie oczywiście do poprawki a nad przodem się zastanowię ale pewnie już tak zostanie bo nic nie przyciera :decayed:. Najgorsze, że będę musiał jeszcze raz wyciągać springi czego osobiście nie znoszę :doh:

Dodatkowo boczne migacze oberwały szprajem przyciemniającym.

qq1_zps6fd4f9d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migacze nie są tak ciemne jak wyszły na fotce :wink: chociaż przyznaję, że chciałem jaśniejsze ale wyszło jak wyszło.. jak by tak wrzucić ciemne lampki na front :eusathink: i felgi przemalować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad jasną czarną folią na lampach ( w razie jak by to na prawdę źle wyglądało, można szybko usunąć), grill czarny mat/połysk i szybki jasne czarne (wszystkie oprócz przedniej oczywiście). Do tego tylny znaczek :audi: czarny a felgi albo grafit albo brąz/czekulada :decayed:

A migacze jak się znudzą to w każdej chwili można zmyć rozpuszczalnikiem lub zmienić :wink:

A to moja wizja (docelowo jeszcze fmic) 0000001_zps95bc380c.jpg

i może kiedyś, kiedyś..

DSC03681-4_zps99de0385.jpg:mysli:

ale najpierw "mechanika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat dla właściciela heh :naughty:

W sumie grill też można okleić i w razie czego szybko i bez szkód wrócić do nudnej serii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na lampy nie naklejaj żadnego guw....na bo w nocy będziesz się wkurzał na słabe oświetlenie. lampy lepiej rozkleić i w środku je pomalować na czarno tak jak mam u siebie zrobione... kolega Gwerty ogarnie ci to za czapkę drobnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...