Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Jak usunąć obecną pamięć pilotów pompki? Wygląda na to,że pompka którą kupiłem ma obecnie zapisane 3 piloty.

Wymieniłem pompkę na 8D0 862 257, która zgodnie z opisem pracuje przy 433mhz, wiec kupiłem też scyzoryk o tej częstotliwości, natomiast scyzoryk jest od VW CADDY. Czy może mieć to wpływ, lub jakieś znaczenie?

Chciałem najpierw usunąć obecną pamieć, a później próbować dalej adaptować, ale nie mogę sobie z tym poradzić.

Jakieś pomysły?

EDIT: Teraz jeszcze zauwazyłem,że opis pompki w pierwszym poście wskazuje 433mhz i numer PR 5D0 i 5D1. Natomiast po sprawdzeniu numeru PR, 5D0 jest bez pilota, a 5D1 pracuje przy 433,92mhz.

Czy ktoś może potwierdzić na jakiej częstotliwości pracuje pompka 8D0 862 257 (bez dodatkowej litery na końcu), bo być może kupiłem nie właściwy scyzoryk i stąd moje problemy?

Pozdro :)

Edytowane przez mik_ey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem najpierw usunąć obecną pamieć, a później próbować dalej adaptować, ale nie mogę sobie z tym poradzić.

Jakieś pomysły?

Mam taki pomysł abyś przeczytał pierwszy post ;)

Co do zgodności to najprawdopodobniej też już się gdzieś tutaj przewinęła informacja, że udało się dodać mi pilot od Passata w A4 i od A4 w Lupo.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za świetny ten Twój pomysł to nie był, przeczytałem wszystko dokładnie i próbowałem nie raz usunąć pamięć używając pilota, ale bez rezultatów. Chodziło mi bardziej czy zna ktoś jeszcze jakiś dodatkowy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób działa, tylko trzeba powoli to robić i metodycznie.

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też próbowałem, bawiłem się jakieś pół godziny ale niestety nadal nic, ani nie udało mi się usunąć pamięci ani dodać pilota. Dodatkowo dla pewności, próbowałem też to zrobić pilotem 433,92mhz (bo ta częstotliwość jest przewidziana dla PR-5D1) ale też bez skutku.

Z immobilizerem natomiast nie było najmniejszych problemów, udało się za pierwszym razem.

No cóż, jutro dalej będę się bawił, choc zbyt wielkiej nadzieji już nie mam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupilem pompke z dwoma pilotamii po zmienieniu pompki piloty cos tam slabo ale dzialaja ale nie moge otworzyc auta kluczykiem co jest

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miała alarm i normalnie kluczem szło otworzyć ale kierunki migaly. Przekodowalem ją tak żeby wyłączyć aktywowanie alarmu i jest ok.

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moglem tylko drzwi kierowcy i pasażera kluczem bagaj już nie. A po włożeniu klucza do stacyjki i odpaleniu alarm się wzbudzał

A moja cholera niedała się a mam o nr 8d0 e końcówka

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8do 862 257 e mam nadzieje ze przekodowanie pomoze i bedzie sie otwierac i zamykac z pilota i kluczyka a czy do przedlifta ta sie wlaczyc funkcje z tym otwarciem zamknieciem bagaznika?

Te kody do pomki to sie dodaje jak w kalkulatorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie moge zaprogramowac pompki nie chca mrugac kierunki jak mam kluczyk w stacyjce to nie chce sie zamknac wczesniej sie zamykal, kluczyk nie otwiera drzwi, kilka razy wpusywalem ta sama sume funkcji i za kazdym razem inaczej chodzilo moze przez to ze nie za kazdym razem kasowalem pompke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co to kod mi chodzi tylko o funkcje mruganie kierunkami, domykanie szyb, zebyozna otwierac zamykac nawet jak jest kluczyk w stacyjce i zeby kluczykiem dalo sie otwierac zamykac

Na tym kodzie otwiera zamyka dzrwi z kluczyka ale tylko jak mam kluczyk w stacyjce i nie donyka szyb i nie nruga

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili sprawdzę jeszcze raz dokładnie jakie mam kodowanie bo mam tą samą pompkę

Ale wydaje mi się właśnie, że takie jak wyżej napisałem


A sprawdzałeś czy jakieś błędy są na centralce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzylem na bledy ale w necie wyczytakem ze dla ponizej 97 jest 08768 a od 98 12864 i dopiero do tego sie dodaje a tu nic o tym nie ma

A w workshop co ma byc wpisane bo nie wiem czy nie skasowalem przez przypadek

Doczytalemjeszcze ze nie wszyscy mieli podlaczone kierunki i wtedy nie mrugalo a ja u siebie wczesniej mialem centralke bez pilota

Orginalne kodowanie bylo 13130 to moze cos od tego poodejmowac pododawac

Wiec tak na 13130 i 12864 dziala zamykanie otwieranie i domykanie dodatkowo moge sie teraz od srodka zamykac jak zaplon wlaczony , tylko nadal nie ma kierunkow i nie moge kluczykiem od kierowcy otwierac, i lipa bo samichod sam sie zamyka po 60sek podejrzewam ze nie mam wyjscia na kierunki i anteny wiec jak ktos moglby pomoc bylbym wdzieczny

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...