Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze grot mamy z głowy a co z tą częścią obrotową do scyzoryka, którą mam pękniętą?

Można to zdobyć oddzielnie?

Wątpię, że znajdziesz to osobno.

Mam tą część używaną. Oddam za free. Opłacisz jedynie KW

Możesz również kupić nową obudowę do scyzoryka od razu z grotem gdzie wystarczy jedynie przełożyć pastylkę immo i płytkę z elektroniką. Później tylko docinasz grot.

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze grot mamy z głowy a co z tą częścią obrotową do scyzoryka, którą mam pękniętą?

Można to zdobyć oddzielnie?

Wątpię, że znajdziesz to osobno.

Mam tą część używaną. Oddam za free. Opłacisz jedynie KW

Możesz również kupić nową obudowę do scyzoryka od razu z grotem gdzie wystarczy jedynie przełożyć pastylkę immo i płytkę z elektroniką. Później tylko docinasz grot.

Właśnie najbardziej zależy mi właśnie na nowej... ale niestety te co widziałem na aukcjach mają grot 40 mm. Poza tym pewnie ta część

nie będzie pasować ze względu na inną budowę grotu. Chociaż nie wiem.. nie jestem jeszcze obcykany w tych sprawach ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i moja pompka klękła, wczoraj pompowała długo zanim sie otwarło / zamknęło a dziś tylko silniczek elektryczny słychać i nic nie pompuje.

Podpowiecie coś ?

Przypuszczam że coś się rozszczelniło wewnątrz, da rade to naprawić wymieniając jakieś uszczelnienia ? Czy trzeba przeszczep zrobić układu ciśnienia z innej ? jak tak to jakiej ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wirnik, ale zanim wydasz kasę to odczep wężyki od pompki, zatkaj palcami oba lub jedno, zależy jaką masz, wyjścia z pompki i kliknij otwórz a później zamknij na pilocie i zobaczysz czy wyłącza się w 2/3 sek czy kręci się jak głupia.

Jak kręci długo przy zatkanych otworach to jedź na złomowisko i przetrzep VAGom bagażniki.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Warszawie ktoś kto ma ten kabel i program do wyciagnięcia PINu i dodania pastylki do immo? Stawiam flachę za pomoc, chce dodać jeden kluczyk :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz rocznik, bo z puszki immo (do 1997r) wyciągniesz pin zwykłym kablem. Z lifta (1999-....) też zwykłym kablem z licznika wyciągniesz. Z tego okresu pomiędzy to nie wiem, bo nie testowałem. Dodać klucze w każdym liczniku mozesz zwykłym kkl. Koszt kabla to 30zl a przyda się też do innych rzeczy. Jakbys był z Elbląga, to bym Ci to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KKL mam. Audi z 99 r.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Program z pierwszego postu do wyciagnięcia PINu działa z kablem KKL?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz z cyfrowym zegarkiem, to Commander i powinno zczytac pin. W tym liczniku z cyferkami na zegarze mozesz też spróbować ale nie testowałem, wiec głowy obciac sobie nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super gdyby ktoś podzielił się linkiem do vag k+can commamder 1.4 tu lub na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

ostatnie pytanie - muszę mieć WinXP czy może jest już jakaś wersja na Win7 64bit?

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

ostatnie pytanie - muszę mieć WinXP czy może jest już jakaś wersja na Win7 64bit?

Mogę tylko potwierdzić, że działa praktycznie na każdym chyba systemie, przynajmniej te z których korzystałem, tj. XP, 7 i 8 (8.1) z tym, że na 8 instalowanie samego kabla trochę się komplikuje bo trzeba wyłączyć blokadę instalowania nieautoryzowanych sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, k+canComm, vag-com czy vcds działa na wszystkim, ale nie działa wszystkim.

Na XP x86 działa na 100% bez żadnych komplikacji i dlatego każdy pisze o XP, chcesz wiedzieć czy zadziała akurat tobie na czymś innym - sprawdź.

Mi k+cam zadziałał na 7 x64, ale na drugim gdzie mam x86 już kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...