Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem raz scyzoryk i jak się później okazało był od b6. Nie udało mi się go zaprogramować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem raz scyzoryk i jak się później okazało był od b6. Nie udało mi się go zaprogramować...

dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się zaprogramować kluczyk np z nowszego modelu audi podajże w B6 były już inne scyzoryki

Mam podobne pytanie Mam A6 C5 z USA kluczykiem 315 Mhz i nie widzę niestety na allegro. Jest tylko od A4 B7 o takiej częstotliwości. Czy mogę go kupić i zaprogramować sobie czy nie zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się zaprogramować kluczyk np z nowszego modelu audi podajże w B6 były już inne scyzoryki

Mam podobne pytanie Mam A6 C5 z USA kluczykiem 315 Mhz i nie widzę niestety na allegro. Jest tylko od A4 B7 o takiej częstotliwości. Czy mogę go kupić i zaprogramować sobie czy nie zadziała?

nie zadziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie udalo mi sie dzis zaprogramowac immo ale nie dziala mi otwieranie z pilota da sie jakos to zaprogramowac albo zdiagnozowac dlaczego to nie dziala ? kluczyk mam akurat z VW ale jak kupowalem to szukalem po nr czesci z mojego starego kluczyka wiec czestotliwosc powinna byc taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, jak już jakiś czas temu pisałem w temacie udało mi się kablem KKL wyciągnąć PIN i normalnie połączyć z VAG-Commanderem, ale jakoż, że temat już się bardzo rozrósł ciężko go całego prześledzić. Chodzi o to, że wreszcie udało mi się dociąć kluczyki i chciałbym je przyuczyć do samochodu i powiedzcie mi czy próbował to ktoś ww. kablem robić? Czy można coś zrypać tak, że zostanę bez jedynego klucza, czy po prostu od razu ten kabel nie pozwoli na programowanie kluczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, to spróbuje je przyuczyć, ale jak skończę zmiany w pracy za 5 dni na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kodował klucze, to pilnuj czy Vag nie wyrzuci błędu o utracie komunikacji ze sterownikiem przez wpisanie błędnego pinu. Jak komunikatu nie będzie, to spokojnie dokodujesz klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę potwierdzić, że przez kabel KKL da się przyuczyć klucze, samochód jak w opisie A4 B5 Avant 1998 licznik VDO (tak wyszło przy identyfikacji przynajmniej - sam już niestety nie pamiętam ponieważ dawno go wyjmowałem) bez FIS. Co prawda po skończeniu przyuczania zapaliłem go z oryginalnego klucza i zgasł, ale przy następnej próbie już poszedł tylko migała kontrolka immo, nie mniej po zgaszeniu i odczekaniu chwili i ten objaw ustał, pozostał tylko błąd w silniku i liczniku zdaje się o słabym sygnale immo, ale i to udało się bez problemu usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostał tylko błąd w silniku i liczniku zdaje się o słabym sygnale immo, ale i to udało się bez problemu usunąć.

jak z tym kolego poradziłeś co było przyczyną? mam co jakiś czas taki problem

Koledzy powiedzcie jak przyuczyć 2 piloty kiedyś to zrobiłem i było ok

tylko chciałem dodać do kodowania kierunki migające i pompka nie reagowała na piloty po dodaniu wyczyściłem pompkę z pilotów i teraz jak dodaje pilot jeden puźniej drugi to ten pierwszy nie działa i tak za kazdym razem pompka 8D0....B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak z tym kolego poradziłeś co było przyczyną? mam co jakiś czas taki problem

Specjalnie sobie nie musiałem radzić, skasowanie pomogło, fault nie powrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak przyuczyć 2 piloty kiedyś to zrobiłem i było ok

tylko chciałem dodać do kodowania kierunki migające i pompka nie reagowała na piloty po dodaniu wyczyściłem pompkę z pilotów i teraz jak dodaje pilot jeden puźniej drugi to ten pierwszy nie działa i tak za kazdym razem pompka 8D0....B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyuczasz piloty, to przy pierwszym naciskasz przycisk otwarcia raz, a przy drugim dwa razy, żeby zapisał się w innym miejscu pamięci sterownika. W przeciwnym razie drugi przyuczony pilot zastępuje ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu tego, że ktoś zamknął mój TEMAT a ja nadal niestety nie uzyskałem wystarczającego pomocy więc skieruję się tutaj.

Kod pompki w samochodzie: 8D0.862.227.C

Kod scyzoryka: HLO.1J0.959.753.A

Pompka działa, ale scyzoryk kompletnie nie reaguje. W odpowiedzi dostałem jedynie, że scyzoryk na pewno nie należy

do tego Audi, które kupiłem. Pytanie brzmi. Jaki scyzoryk (bardziej chodzi mi jaki kod) będzie działać z moją pompką centralnego?

W tym spisie co jest w tym temacie nie doszukałem się kodu mojej pompki i kodu scyzoryka, który działał z tą pompką.

Proszę o jakieś konkretne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0.862.227.C to jest kod gąbki pompki a nie pompki ;)


Poza tym etka pokazuje, że ta gąbka to roczniki 1995-1997 a ty widzę masz 2000.


Jak już ogarniesz jaki masz kod pompki to ten pilot i tak nie jest do twojego skoro jest na nim logo VW. częstotliwość może być dobra i po zaprogramowaniu działać, ale sam wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah.. no tutaj w instrukcji napisane było, że kod jest na gąbce :P W takim razie zaraz jeszcze raz to rozbiorę i zajrzę do samej pompki. Ona jest zaraz pod tą gąbką czyż nie?

Scyzoryk jest z logiem Audi. Tylko 2 klucze zapasowe (ta czarne plastikowe) różnią się od siebie logiem. Jeden jest o VW drugi od Audi. Nie wiem dlaczego tak.

Hmm. Mam małe problemy z dostaniem się do tej pompki. Jest jakaś instrukcja aby ją wyjąć niczego nie uszkadzając? :)

Edytowane przez Lucjan89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowy pasek? Nad całą pompką jest właśnie ta gąbka, która jest na zdjęciu w temacie. Albo jestem ślepy albo żadnego gumowego paska tam nie ma.

W każdym bądź razie zajmę się tym rano. Z odpowiednim oświetleniem. Nie chciałbym niczego popsuć - i proszę wyrozumiałość pierwszy raz mam styczność

z takimi rzeczami dlatego trzeba mi dość szczegółowo tłumaczyć gdzie i co jest itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...