Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

no a ja myślałem by je lekko skrócić, kupisz to zobaczysz o co chodzi chociaż może ja jestem przewrażliwony :decayed:

Obecnie wpadły nowe heble Ferrodo + Ferrodo Premier teraz walczę z tyłem :/

No i ten tył jak lampy ściemnione to mi się wydaje lepiej.

czorny a powiedz mi bo Ty oklejałeś dekory co zrobić z tym środkiem bo ja mam tam drewno i raczej do czerwonego carbonu pasić nie bedzie dawać całe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemalowac w czarny połysk:wink: albo kupić używke czarny mat

+1

czerwone lezą już w co drugim aucie i strasznie mnie to zniesmacza, ja narazie wrzucam serie, mam drugi komplet na obklejenie, jak coś wymyśle to będę działał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem zarzucę foto lamp :naughty:

przemalowac w czarny połysk:wink: albo kupić używke czarny mat

+1

czerwone lezą już w co drugim aucie i strasznie mnie to zniesmacza, ja narazie wrzucam serie, mam drugi komplet na obklejenie, jak coś wymyśle to będę działał :wink:

No właśnie nie wiem co wymyśle ale fajnie by wyglądało coś ze strukturą typu stal albo jakiś wyjebany carbon. Ma ktoś jakąś folie na pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaliszu ktoś ogarnia hydrografike - nawet dzwoniłem pytać czy maja carbon z niebieską nitką - ma sprawdzić bo folii carbonowych mają 30 rodzajów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obok Kalisza mam kobietę więc jak znalazł :naughty: dawaj info jak coś. A hydrografik anie była by głupia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz telefon do gościa 512-330-886 a jak będziesz się wybierał do Kalisza to daj znac - zrobimy jakiegoś spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sytuacja :decayed: jest to jasna folia ORACAL.

fdnl.jpg

35s9.jpg

A jak na stronie spota kalisza pisałem by zrobić jakiś spot to kompletna cisza jest :whistling: ale spoko mam w PK jeszcze kumpla i ma a4 1.8T z fajnym "blow off'em" :grin:

To już 3-rzech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jest tak bo końcowy będzie do wymiany na dniach bo coś w nim lata, myślałem że to środkowy a nie trafiłem:grin: i tak był niżej, ale jak dostane od kumpla inny to tam się już postaram by było ok. Od 1.8t quattro będzie pasić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz montować ale najpier zaciski tył zregenerować a potem ogarnąć środek, dekory itp bo za *uja czasu nie mam na to :/

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 12:11 ----------

Pany co mówicie o felach RH phoenix ? tak to wygląda dscf0312-62796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu do Twojego dupowozu podejdą mega, tylko te pseudo chromowane dekle mnie drażnią. Chyba mam uczulenie na chrom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jeszcze jak wyjdę bo się wypstrykałem a góry bym pocisnął jeszcze i wolę zadbać o jakąś zimę na 16" :decayed: A może temat felg zostawię na przyszły sezon :eusathink:

Pod co się podłączyć by zaświeciły kratki polift? przyciski czy radio jak tak to który kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kostce radia z tyłu jest +12V po włączeniu zapłonu, oraz +12V po włączeniu świateł (ten jest z możliwością regulowania jasności podświetlenia - ściemniacz w zegarach - kolor biało-niebieski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło właśnie. Będę kombinowal co i jak. Zdań relacje bo jeszcze muszę lampke w sufit ogarnąć pod to samo.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...