Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] avant US quattro by dydo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+ za :quattro: na zimę możesz sobie zostawić jeszcze wyższego,ale na lato o glebę ją:decayed: nigdy nie słuchałem bose w a4 tylko w a8, a ja i tak mam u siebie własne car audio.

Opublikowano
Dobra fura! Pamiętasz może w jakim stopniu masz ściemnione szyby?:wink:

brałem najciemniejszą folie jaka była dostepna :wink:

nowa baza do modów

http://s8.postimg.org/vke2q5tu9/Zdj_cie0209_001.jpg

:thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0014.jpg

taki spóźniony prezent świateczny ;) podziękowania dla Hamera ;)

Opublikowano

No wreszcie. :decayed::wink:

Opublikowano

Witam dyda , kolejny extra projekt w twoich rekach :decayed:

Opublikowano
Witam dyda , kolejny extra projekt w twoich rekach :decayed:

Bo ma dobry wzór do małpkowania :decayed:

Opublikowano

co za amory masz Kolego?

ps zajefajny avancik :slina:

Opublikowano
Witam dyda , kolejny extra projekt w twoich rekach :decayed:

Bo ma dobry wzór do małpkowania :decayed:

To się zgodzę z tobą, tylko żeby uczeń nie przerósł mistrza:decayed:

Opublikowano
Napisze ci ze za***ista fura, prezencja pierwsza klasa, tak patrze na te sesje z Hammera fura i jakas kolezanka :naughty::wink: I zastanawiam sie jak wy jezdzicie po naszych drogach, wiem jak sie jezdzi na obnizonym zawieszeniu , ale ja az tak nisko nie mialem, w polskich realiach to bardzo ciezko sie jezdzi przebiegow pewnie tez nie robicie jakis duzych?.

Ja robię 40-60KKM rocznie, wszystko się da, taka pasja :wink:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Witam dyda , kolejny extra projekt w twoich rekach :decayed:

Bo ma dobry wzór do małpkowania :decayed:

To się zgodzę z tobą, tylko żeby uczeń nie przerósł mistrza:decayed:

Prędzej ja auto zmienię :decayed:

Opublikowano

Furka pierwsza klasa. Muszę kiedyś nawiedzić jakiś zlocik

Opublikowano
  • Autor
Witam dyda , kolejny extra projekt w twoich rekach :decayed:

Bo ma dobry wzór do małpkowania :decayed:

musze miec kopie żeby poźniej mówic że to Hamer tam był a nie ja :decayed:

Afro czy Ty masz sedana na srebrnych klubowych ramkach ? bo ostatnio takiego na Pniówku widziałem ;)

Opublikowano

Nie. Przygarnąłem czarnego avanta, a ramki klubowe czarne już lecą. Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

widziałem dziś Twoją furmanke i powiem, ładnie ładnie :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna sztuka:thumbup1:

Brakuje mi tylko ściemy przednich szybek, moim zdaniem jak ściemniać to wszystkie, ale to tylko taka mała sugestia:wink:

Opublikowano

szukanie koni cd.. :decayed:

Ostatnio auto dyda stało dwa dni i tak odpaliło przy +10C :decayed:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Czyżby zapowietrzał się układ paliwowy? Podobne objawy.

Opublikowano

Jak to Krzysiu zobaczy :polew::polew:

Opublikowano

Piękna furka - gratuluję i życzę bezawaryjności - My BPW'uwowcy trzymajmy się razem :) ( mały żarcik oczywiście ) :)

Można prosić na privka info o kosztach przyciemnienia szybek ?

pozdrawiam Marcin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.