Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem ze swoim audi. Jak jest zimne bardzo długo kręci zanim odpali, jak dodam gazu to troche szybciej złapie ale bez szału. na ciepłym w miarę normalnie pali, też kilka razy musi zakręcić. nie wiem czy wymienić świece czy co? na komputerze kolega sprawdzał żadnych błędów nie ma

Opublikowano

Może filtr paliwa?? Kiedy wymieniałeś? Świece tak samo zobacz czy nie są zasyfione...

Opublikowano

jeśli z rana nie chce zapalić to sprawdż czujnik temperatury wody

Opublikowano

swiece i cewki filtr paliwa , a aku jaki stan moze ledwo kreci

obecnie jest akcja wymiany cewek w 1.8 t dzwon do serwisu i podaj vin powiedza ci czy wymienia pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no właśnie aku kręci dobrze, spróbuje z tym filtrem a potem świece i ewentualnie cewkę, tylko muszę na kasę poczekać bo wypłata za tydzień dopiero :( dzięki za podpowiedzi

Opublikowano

Możliwe, że to czujnik położenia wału :wink:

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy po niedzieli będzie kasa to kupie filtr paliwa na początek i zobaczymy

Opublikowano

czujnik wody daje znac o sobie

Opublikowano
  • Autor

a w którym miejscu jest ten czujnik? masz jakiś jego nr ?

Opublikowano

czujnik masz z tylu glowicy przy scianie grodzowej zielony 4 pinowy

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki jutro sprawdzę czy te styki nie zaśniedziały a jeśli ok to kupie nowy

Opublikowano

Ale tylko ori z ASO

Opublikowano
  • Autor

dziś patrzyłem na niego ale tam strasznie ciężki dostęp, wiecie jak się do niego dostać?

Opublikowano

E tam ciężki dostęp :wink:

Chociaż na początku też ze 30 minut siedziałem i go wyciągałem to o teraz 2-3 minuty i nowy czujnik na miejscu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiecie co, poczytałem jeszcze na innym forum, i przeprowadziłem taki eksperyment, zrobiłem z 70 km na benzynie i tak go wieczorem zgasiłem, rano odpalił normalnie, bez długiego kręcenia, ogólnie zawsze pali na benzynie ale przełącznik ustawiony jest na gaz. Widocznie coś nie tak jest z gazem i może przy odpalaniu podaje też gaz i się dusi?? może tak być?

Opublikowano
wiecie co, poczytałem jeszcze na innym forum, i przeprowadziłem taki eksperyment, zrobiłem z 70 km na benzynie i tak go wieczorem zgasiłem, rano odpalił normalnie, bez długiego kręcenia, ogólnie zawsze pali na benzynie ale przełącznik ustawiony jest na gaz. Widocznie coś nie tak jest z gazem i może przy odpalaniu podaje też gaz i się dusi?? może tak być?

Czemu od razu nie piszesz że masz lpg?? Zakręć zawór na butli i jeszcze raz sprawdź czy gada na dotyk. Jeśli tak to coś z lpg. :wink:

Opublikowano
  • Autor

grzes1150 zapomniałem dodać:kwasny: po świętach się za to wezmę, dzięki

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 14:05 ----------

zakręciłem zawór i auto pali od strzała. podjadę do gazownika i zobaczę co jest nie tak. Dzięki wszystkim za pomoc:hi:

Opublikowano
grzes1150 zapomniałem dodać:kwasny: po świętach się za to wezmę, dzięki

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 14:05 ----------

zakręciłem zawór i auto pali od strzała. podjadę do gazownika i zobaczę co jest nie tak. Dzięki wszystkim za pomoc:hi:

Przepuszcza instalacja gazowa. Niech Ci nie wciskają ciemnoty że z lpg wszystko ok bo tak jest prawie zawsze :decayed:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odgrzewam kotleta bo mam taki sam problem tez mam LPG

problem polega na tym, ze czasami nie chce odpalić, kreci kreci az wstyd, i zaskakuje. Często później śmierdzi gazem przez jakiś czas, i nie zależnie czy zgaszę na noc na benzynie czy na gazie.

Chciałbym też dodać że mam instalacje STAG 300 ISA2 i wtryski Hany złote z wykręconymi dyszami bo przy nawet największych dyszach przy wysokich obrotach brakowało gazu i wydłużał się czas otwarcia wtryskiwaczy

Edytowane przez QuikSilver

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zmien wtryski benzynowe i zob logi , wowczas czasy sie poprawia , i trzeba dobrze wystroic lpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.