Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kosmetyki z gamy audi opinie


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

jakie macie opinie na temat kosmetyków audi bo cenowo wychodzą przyzwoicie? jakością są zbliżone do meguiarsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum Kosmetyka aut :: Strona Główna wszystko opisane od a do z. Co do kosmetyków to szału po oryginalnych bym się nie spodziewał lepiej kupić coś z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej stosowac megsa jak do tej pory stosowalem

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

ale chcialem dowiedziec sie opinii na temat oryginalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oryginalnych to mają dobry koncentrat płynu do spryskiwaczy... jak do tej pory chyba najlepszy jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale bardziej mi chodzilo o opinie kosmetyków niż plynow eksplatacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę płyn mają ok.

Kupiłem kiedyś zestaw próbek kilku kosmetyków i szczerze powiedziawszy nic ciekawego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś kiedyś takiego wosku od Audi?

ORYGINALNY WOSK POLIMEROWY DO KAROSERII AUDI (3093033000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Szukałem informacji na jego temat na googlach, i parę osób wypowiedziało się pozytywnie, jest w dobrej cenie, ale jak z jakością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest zła ale brak szczegółowego opisu produktu to że nablyszcza to chyba normalne plak też nablyszcza hahaha. Jak chcesz zaryzykuj i zrób test jak sie nakłada jak poleruje i ile wytrzymał na lakierze. Ja na wiosnę nakładam PB blue droższy ale efekt powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs jest średni sa lepsze firmy takie jak CHEMICAL GUYS, ZYMOL, PORBOY'S WORLD, SURF CITY GARAGE, WOLFGANG ITP. wszystko zalezy od naszej kieszeni :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, doszkol się. Zymol to firma jak każda inna, tylko bardziej luksusowa, tak jak Swissvax i każde kosmetyki Zymola mogą być stosowane do każdego samochodu. Jedynie z tego co pamiętam to Glasur jest robiony niby pod lakiery Porsche, ale świetnie się sprawuje pod innymi lakierami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie wgłębialem sie w temat różnych firm kosmetyków brałem zawsze megsa bo większość osób zachwalała je, a nie problem też wyłożyć hajs ważne żeby cena była adekwatna do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w przypadku Zymola jest cena adekwatna do jakości, natomiast Megs już nie jest taki 'super' - ma kilka fajnych produktów np. Endurance, #16 czy aplikatory gąbkowe, a reszta to już jest gadka marketingowa, a ludzie zachwalają bo mają fajne reklamy i nie pracowali z produktami innych firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zainteresować się także produktami firmy Poorboy's World czy Smartwax, 4nano, Autoglym, Wolf's Chemicals, Dodo Juice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...