Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki to typ nawigacji MMI?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolorowe wyświetlacze są, tempomat i grzane fotele też, nie taka znowu bieda. Dużo zależy od stanu auta i ceny oczywiście.

Opublikowano
33 minuty temu, Tracer39 napisał:

To jest 2G High albo zwykły concert.

high ma joystick w pokrętle, a concert ma sterowanie nad panelem climy

 

 

Edytowane przez krystek590

Opublikowano
17 minut temu, krystek590 napisał:

high ma joystick w pokrętle, a concert ma sterowanie nad panelem climy

 

 

tylko 3g ma joystick

Opublikowano

Panowie a to wyposażenie ? Tj to 3g ?

910283102_27_1080x720_b8-20-tdi-cr-100-bezwypadkowy-serwis-tylko-aso-ledy-skora-navi-_rev004.jpg

910283102_35_1080x720_b8-20-tdi-cr-100-bezwypadkowy-serwis-tylko-aso-ledy-skora-navi-_rev004.jpg

910283102_37_1080x720_b8-20-tdi-cr-100-bezwypadkowy-serwis-tylko-aso-ledy-skora-navi-_rev004.jpg

Edytowane przez Fatal1ty

Opublikowano
45 minut temu, Tracer39 napisał:

tylko 3g ma joystick

Zgadza się. 3g+ i 3g high ma joystick

Co do zdjęć 3g nie było w 2008r.

Edytowane przez krystek590

Opublikowano

Reasumując znajduje sie tam mmi  2G High ??  

2 godziny temu, Tracer39 napisał:

To jest 2G High albo zwykły concert.

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam panowie zapewne to MMI 2g HIGH lecz co to za soft zero informacji w internecie 6110?

IMG_20181220_231438.jpg

Edytowane przez Munczak

Opublikowano

A to co za typ? Jest jakies nowsze oprogramowanie?

 

20181221_111210.jpg

Opublikowano

nawka to basic ,bez dysku i z softem całkem nowym ,natomiast mapy to są  stare najnowsze to  5.26.2
 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam w B8 2011 radio concert ze slotem na SD. W schowku mam AMI. Wyświetlacz jest kolorowy. Telefon łączy się bluetooth z głośnomówiącym. Sterowanie z panelu nad klimatyzacją. Podejrzewam, że to podstawowa wersja. Czy gdy podłącze do AMI kabelek z bluetooth  taki z allegro to będzie działać? 

Przeczytałem wszystko i zgłupiałem. W aukcji piszą, że działa z 2g, 3 g. Więc zastanawiam się po co ta skrzynka w schowku. Dodam, że nie mam wejścia AUX.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeśli mogę zapytać tutaj , jaki rodzaj mmi na foto poniżej ?

$_3.JPG

Opublikowano
9 godzin temu, Ikser napisał:

Jeśli mogę zapytać tutaj , jaki rodzaj mmi na foto poniżej ?

$_3.JPG

Na zdjęciu jest mmi 3g basic.

Opublikowano

Dziękuje. Rozumiem że to wersja podstawowa i bez szału ?

Opublikowano
3 godziny temu, Ikser napisał:

Dziękuje. Rozumiem że to wersja podstawowa i bez szału ?

Lepsze to niz radio concert :D

 

Opublikowano

Wiadomo ;)

Opublikowano

Panowie, czy we wszystkich 3G high jest joystick? Wedlug wlepki jak i wersji map mam 3G high natomiast pokrętła mam takie jak w 2G czyli bez joysticka.

Opublikowano
W dniu 27.03.2019 o 20:40, pitasss10 napisał:

Panowie, czy we wszystkich 3G high jest joystick? Wedlug wlepki jak i wersji map mam 3G high natomiast pokrętła mam takie jak w 2G czyli bez joysticka.

Masz jukeboxa w mediach i widok 3d w nawigacji? Jeśli masz to musi być 3g high, jeśli nie ma tych dwóch rzeczy to masz 3g basic.

Opublikowano

Tak jukebox jest choć pusty, twardy dysk też słychać. Co do nawigacji nie sprawdzałem ale pamiętam że w ustawieniach zaznaczyłem widok 3D.

Czyli wychodzi na to, że joysticka z 3g high być nie musiało. 

Opublikowano

Witam.

A po kodach wyposażenia nie da się ustalić dokładnej wersji mmi?

 

Cytat

MMI 3G występuje w 3 wersjach:

Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka w pokrętle, mapami 2D
High - z twardym dyskiem 40 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D
3G+ - z twardym dyskiem 60 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D, szata graficzna taka jak w A6 C7 A7 A8 , panel MMI.

W polifcie też są 3 wersje? Między HIGH, a 3G+ oprócz szaty graficznej są różnice w systemie? Co to jest ten panel MMI wyróżniony powyżej w wersji 3G+?

Wizualne różnice między HIGH, a 3G+ to tylko srebrne przyciski wokół joysticka?

Czytam wątki o mmi, niby nic skomplikowanego, a nie potrafię znaleźć jednoznacznych odpowiedzi na moje pytania. Chyba za dużo suchych informacji na raz.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez zygmunt007
drugie pytanie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Jaki numer wyświetlacza potrzebuje, aby wymienić monochromatyczny na kolor. Radio to concert 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.