Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wycena lakierowania


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

600 zł to ja płaciłem za pomalowanie mieszkania

to i tak taniutko :027:

A skąd wiesz jak duże ma mieszkanie :mikolaj:

My tu rozmawiamy o malowaniu aut , a nie robimy programu Kto Was tak urządził

KONIEC OT :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaufanego lakiernika (bez komory) Chrzanowie - Za całe autko (moje poprzednie - T Carina) powiedział mi 2000zł

Niestety kolo zlikwidował działalność jakiś m-c temu :/

Szkoda bo autko poszło do sąsiada a po 2 latach nie ma nawet znaku korozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wałkiem, znam kolesia który za pomalowanie np.Vw Polo bierze 650 zł, tylko że koleś ma dojście do tanich materiałów,rzekłbym nawet b.tanich ,więc nie ma sie co dziwić,a druga sprawa inaczej liczy za całość a inaczej od pojedyńczych elementów.

Nigdy jeszcze tak dobrze nie bylo,i nie wierze ze az tak tanio bo mozna miec dojscie do materialow ale przeciez to tez kosztuje za darmo nic nie ma pamietaj o tym, i ngdy tanio samochodu nie maluj bo nic z tego nie bedzie tylko nedzny wizerunek tanieko lakieru spolerowanego na lustro i z dodatkiem dziur po brudach i rysami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni malowalem nadkole 250 za lelement koles policzyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komuny to tak z ojcem w przydomowym garażu malowaliśmy. I też było tanio. Ale to były wtedy maluchy i duże fiaty.

A nie wierzę, że jesli ma jakąś komorę, choćby własnej roboty to maluje za 650 zł

No nie,komory to tam nie ma,własnie przydomowy garażyna :D Jak widać nadal tak malują i to nie tylko maluchy i duże fiaty :) , a skąd On bierze materiały,kupił,dostał czy zaj..ał to już jego brocha.Prawda jest taka że nawet w profesjonalnych lakierniach potrafią tak spartolić robotę że nie jeden "przydomowy" zrobiłby to i lepiej i taniej,a ceny jak widac w postach różnią się zależnie od regionu kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles o ktorym wspominalem wczesniej normalnie pracuje w zakladzie i tam sie placi o wiele drozej aslyszalem ze gdziessobie na boku dorabia ma woje miejsce do tego przystosowane i bierze 700 zl z tym ze materialy farba itp. kupujesz sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, że odświeżam temat :ok2:

dzisiaj szukałem dobrego lakiernika i spotkałem znajomego tzn. mojego starego, który go zna... (wie, że ładnie maluje) pokazywałem co gdzie trzeba malować czyli: cały przedni zderzak, całą maskę + małe szpachlowanie maski = 400zł (w tym montaż elementów) i chyba wg. mnie nie jest drogo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym, że podejrzanie tanio. najlepiej byłoby zobaczyć kilka aut zrobionych przez kolesia.

napisałem, że mój stary go zna i widział kilka aut w tym jego, który mu malował i niczego nie podejrzewał co do mojego przekonam się za tydzień góra dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba koszty malowania trzeba zacisnąć zęby i sięgnąc do kieszeni bo tak naprawdę liczy się jakość ... co z tego że zapłacimy trochę taniej jak za rok będa odpryski czy inne historie ze spapraną robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem przykładowy samochód, który był malowany i wygląda bardzo ładnie, dostaję gwarancje jeżeli będzie coś nie tak z lakierem, powiedział, że będzie poprawiał chociaż ostatnio nikt u niego nie narzeka, a pracuje długo, widać, że gościu wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych cen co tutaj wypisujecie to wogole jakas taniocha,dlamnie w profesjonalnym warsztacie ,który ma autoryzacje forda,fiata i czegos tam jeszcze, za pomalowanie maski krzykneli 1000 zł, to strach pytac ile by unich kosztowalo pomalowanie calego samochodu, wiem ze jakosc ma swoja cene ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 200pln w krk ale mozna sie naciac. Garażowcy mowili mi za zderzak od 200pln do 500pln :D:D:D a malowali na świeżym powietrzu :D Czekam jeszcze jak kogos dobrego znajde i odbije sie bo OC/AC do oplat 2 na szkole i tv i duperele jak wóda i nie ma na malowanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...