Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a ja ma problem z tymi ledami. Mam je juz ponad rok i pojawil sie problem. Podczas jazdy zapala mi sie blad spalonej zarowki po czym gasnie i znow sie zapala. Blad zapala sie i gasnie i tak caly czas . A najgorsze jest to pikanie bledu. Ledy podczas wyswietlania bledu swieca. Czy spotkal sie ktos z was z takim problemem. Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji.Przy zapalaniu samochodu blad ten pojawial sie zawsze jak za szybko wlaczalem swiatla ale po sekundzie gasl a jak odpalilem samochod i odczekalem chwilke to blad sie wogle nie pojawial. Bardzo prosze o pomoc ma to pikanie doprowadza cala rodzine do szalu

u mnie cos takiego z tym ze troche rzadzej (raz na kilka dni) pojawialo sie w B7. wyciagnalem ledy oswietlenia tablicy i przeczyscilem styk, byl lekko zasniedzialy.

dzis przeczyscilem styki podswietlenia rejstracji, faktycznie byly troche zasniedziale. Zobaczmy czy to cos da...

Opublikowano

chłopaki, a macie jakiś patent aby te śrubki od lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej dało się odkręcić po jakimś czasie użytkowania ? Lampki zmieniałem jakieś 2-3 lata temu, teraz już żadna na świeci, założyłbym ledy ale nie da się wykręcić śrub, małe łebki, śrubokręt szybko niszczy łebek, normalnie porażka, a kupiłem ori lampki wtedy.

Opublikowano

Wykrętaki. Nawierć lekko cienkim wiertłem i wkręć wykrętak

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Dzięki!

Opublikowano

Panowie a ja ma problem z tymi ledami. Mam je juz ponad rok i pojawil sie problem. Podczas jazdy zapala mi sie blad spalonej zarowki po czym gasnie i znow sie zapala. Blad zapala sie i gasnie i tak caly czas . A najgorsze jest to pikanie bledu. Ledy podczas wyswietlania bledu swieca. Czy spotkal sie ktos z was z takim problemem. Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji.Przy zapalaniu samochodu blad ten pojawial sie zawsze jak za szybko wlaczalem swiatla ale po sekundzie gasl a jak odpalilem samochod i odczekalem chwilke to blad sie wogle nie pojawial. Bardzo prosze o pomoc ma to pikanie doprowadza cala rodzine do szalu

caly czas tak masz od ponad roku czy tylko ost? powinienes miec ledy z canbusem.. jezeli takich niemasz o bd blad swiecil :) a jezeli masz z canbusem, to podmien i zobacz czy dalej swiruje

:)

Opublikowano

poradził sobie ktoś z tymi dziwnymi fioletowymi plamami które powstają po przepuszczeniu wiązki światła ledów przez plastikowe elementy rozpraszające światło ? Goły led wydziela idealne białe światło, jednak po włożeniu modułów w miejsca i wciśnięcie plastikowej maskownicy, powiduje jakeiś dziwne rozszczepienie światłą powodujące jakby fioletowe kropki na tapicerce


Oprócz tego co powodują moje lampki, ledy od Tomnika to majstersztyk:

tak wyglądają u mnie:

WogCk9w.jpg

Wep6H4F.jpg

vutCNcl.jpg

6sVqIIc.jpg

1hW52Nb.jpg

CKFgJ61.jpg

Opublikowano

mam to samo u siebie też takie fioletowe

narazie mi to zbytnio nie przeszkadza ale jakby ktoś znalazł jakiś sensowny sposób na to było by super

Opublikowano

Panowie a ja ma problem z tymi ledami. Mam je juz ponad rok i pojawil sie problem. Podczas jazdy zapala mi sie blad spalonej zarowki po czym gasnie i znow sie zapala. Blad zapala sie i gasnie i tak caly czas . A najgorsze jest to pikanie bledu. Ledy podczas wyswietlania bledu swieca. Czy spotkal sie ktos z was z takim problemem. Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji.Przy zapalaniu samochodu blad ten pojawial sie zawsze jak za szybko wlaczalem swiatla ale po sekundzie gasl a jak odpalilem samochod i odczekalem chwilke to blad sie wogle nie pojawial. Bardzo prosze o pomoc ma to pikanie doprowadza cala rodzine do szalu

caly czas tak masz od ponad roku czy tylko ost? powinienes miec ledy z canbusem.. jezeli takich niemasz o bd blad swiecil :) a jezeli masz z canbusem, to podmien i zobacz czy dalej swiruje

:)

Tylko ostatnio.

Po przeczyszczeniu styków w podświetleniu rejstracji problem narazie zniknął.

Problem powrócił z nowu a styki czyste.

Edytowane przez MaciejK

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam!

dzis zamontowalem ledy od Tomnik-a satysfakcja? jaknajbardziej!!! zobaczcie sami...(zdjecie robione laczkiem)4e5d841f24596a83d14234c9e99ef8e3.jpg55b23e38156d48a4d1462e7e6ba5b18a.jpgb558c75cdfb8b29219effa5ca90e98e4.jpg1e16bfaa2a81711acbe6da1ed8745993.jpgab1b4fa4aba228c2cc1bf34c93f5fe89.jpg

Opublikowano

Up

Kolego nie wywala ci błędu spalonej żarówki przy ledach tablicy rejestracyjnej? Czy masz jakieś rezystory?

Opublikowano

Nie ma zadnych bledow. To nie sa led z allegro. Sa na rezystorkach/opornikach od kolegi Tomnik!!! Sa mistrzowskie!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ktoś możne zamieścić ceny do b6? oraz w drzwi ledy musza mieć can busa?

Opublikowano

ktoś możne zamieścić ceny do b6? oraz w drzwi ledy musza mieć can busa?

na poprzedniej stronie (nr.10) juz ktos zamiescil cennik do B7 ale to jest to samo co B6 :) a jak masz pytania to pisz do Tomnika,napewno pomoze

Opublikowano

poradził sobie ktoś z tymi dziwnymi fioletowymi kropkami po zainstalowaniu ledów ?

Opublikowano

ktoś możne zamieścić ceny do b6? oraz w drzwi ledy musza mieć can busa?

nie, do drzwi nie musza miec obslugi can.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Porównanie temperatur barwowych macie może jakieś?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie te moduły montuje sie w tak prosty sposob jak zarowke czy jest jakas wieksza filozofia?

Opublikowano

jak żarówki

Opublikowano

Kupiłem u Tomnika z wysyłką do UK. Coś pięknego i nie drogo!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a ma ktoś z was inną barwę światła chodzi mi o ciepły kolor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.