Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fotki i mojego wnętrza, 4500K.

Polecam wszystkim, pełny profesjonalizm w obsłudze. Towar pierwsza klasa, chwilę trwało zanim się napatrzyłem.

Wielkie dzięki Tomku :thumbup1:

fa37394e89c9.jpg

0a9cd1f8f2e6.jpg

05616259a575.jpg

Opublikowano

U mnie też już świecą, barwa 6000K, profi robota:-D efekt końcowy przedstawie jak dojdą dwa moduły, które nie pasują, jednak Tomek podszedl do tematu mega profesjonalnie...wysylka właściwych+koperta zwrotna na nieprawidlowe.

Opublikowano

Potwierdzam wypowiedź Tomka, nie ma co porownywać tych 2 odcieni.

4500K nie maw sobie nic z "domieszką" żółtego. Mam w Aucie ciemną tapicerke i jest idealnie!

Wiadomo jest to kwestia gustu, a o gustach ... :)

Wybór należy do Ciebie:wink:

Opublikowano

LEDY zamówione u kolegi Tomnik właśnie zostały zamontowane,(wnetrze,pozycyjne, jak i tab. rej.) jak narazie super jasne światło ale czekam jak sie ściemni jak to widać będzie po ciemku. :) a barwa 4500k jest faktyczne wystarczająca! i co najważniejsze żadnych błędów:banan: Gorąco Polecam !!!

Opublikowano

Ja długo się wahałem które wziąć czy 4500k czy 6000k zdecydowałem się jednak na te 1sze i nie żałuję. Światło rewelacja same moduły widać że wykonanie jest bardzo dobre wszystko tak estetycznie itd Widać że kolega ogarnia temat. Również polecam moje świecą już parę miesięcy ;)

Opublikowano

Dokładnie widać że zrobione są starannie i dokładnie. I światło jest rewelka.

Opublikowano

jak Z cenami bo nie widzę interesują mnie wszystkie cały środek (podsufitka,nogi,drzwi) i tablica rej

Opublikowano
jak Z cenami bo nie widzę interesują mnie wszystkie cały środek (podsufitka,nogi,drzwi) i tablica rej

Napisz do Tomka to będziesz wiedział.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
jak Z cenami bo nie widzę interesują mnie wszystkie cały środek (podsufitka,nogi,drzwi) i tablica rej

Daj maila na pw przesle ci cennik...

Opublikowano
jak Z cenami bo nie widzę interesują mnie wszystkie cały środek (podsufitka,nogi,drzwi) i tablica rej

Napisz do Tomka to będziesz wiedział.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

ok a jego nawa?

Opublikowano

Kolega leniwy i nie chce mu się czytać???

Przeleć cały wątek,w sumie poprzednia stronkę,a będziesz wiedział kto to Tomek:wink:

Opublikowano
jak Z cenami bo nie widzę interesują mnie wszystkie cały środek (podsufitka,nogi,drzwi) i tablica rej

Napisz do Tomka to będziesz wiedział.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

ok a jego nawa?

kontakt:

http://a4-klub.pl/members/tomnik-88555/

lub bardziej preferowany kontakt meilowy:

[email protected]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, czy te moduły nie świeca za jasno ?

Opublikowano
:) Kolego. Nie nie swieca za jasno, a mogles sobie oblukac...
Opublikowano

Świecą zaje...cie, fakt światła jest bardzo dużo i należy się przyzwyczaić. U mnie wygląda to tak:

aju5umyg.jpge8y5adag.jpgepa3anuh.jpg5any3eju.jpg

Opublikowano
Koledzy, czy te moduły nie świeca za jasno ?

Bardzo fajnie świecą:

22c5033248cf590cmed.jpgf6bb1c41fed5c65dmed.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a do innych marek tez ma ?

Opublikowano

pytać się trzeba - ale śmiało mogę polecić :hi:

Opublikowano
a do innych marek tez ma ?

ma, bralem tez do laguny i polo :wink:

Opublikowano
boseron napisał:
a do innych marek tez ma ?

Przypominam. Zapytania w sprawie modułów kierujcie na [email protected]

Tak, mam też dedykowane moduły do innych modeli/marek aut.

Edytowane przez Tomnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.