Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pany (i panie:wink: )

Może wiosna w końcu nadejdzie a razem z wiosną przychodzi gruntowne sprzątanie naszych Audików po okresie zimowym :decayed:

Co polecacie do kokpitu ?

Kiedyś miałem ściereczki z Lidla, dawały radę, ale ideałem nie były...

Proszę o propozycję o przyzwoitych pieniądzach.

Chcę uniknąć sytuacji że ktoś poleca środek ja patrze a 35ml środka kosztuje 250zł... :slina:

Bez takich... :grin:

Opublikowano

He he może plak?:):) A serio to chyba nie zapuściłeś aż tak kokpitu żebyś go musiał teraz konkretną chemią traktować? Moja rada to systematyczne porządki(ja lecę plakiem brzoskwiniowym).

Opublikowano

Jak jest brudne to APC w proporcji 1:10-1:20 zaleznie od zabrudzenia.

Pozniej jakis dressing.

Dobry i tani jest Poorboys Natural Look.

Opublikowano

natural look & ab pink sheen :)

Opublikowano
  • Autor

Można linki ?

Opublikowano
Można linki ?

Autobrite Pink Sheen 0.5L - pólmatowe wykończenie na plastikach - Tworzywa sztuczne

używam i jest ok, coś go nie ma dostępnego, zapach mi nie odpowiada jest taki chmiczny z nutką syropu dla dzieci :decayed:

plam nie pozostawia, kurz przez ładne parę tygodni się nie zbiera i co najważniejsze jest matowy-deska w szybie się nie odbija

jak pink się skończy na PB natural look przejdę, czytając opinie o wiele lepiej się sprawdza

POORBOYS WORLD NATURAL LOOK 964ML - EFEKT SATYNY - ShowCarShine - Detailing Shop

Opublikowano

PB Natural Look, dobry i wydajny

Opublikowano

również polecam Poorboys Natural Look , po uprzednim wyczyszczeniu jakimś APC

Opublikowano

PB Natural Look chyba najlepszy, ale ostatnio używałem Shiny Garage Apple Dresing i też daje rade, a połowe tańszy od NL'a

Opublikowano

A odbarwienia na kokpicie czym potraktowac?

Opublikowano

Ja polecam CHemical Guys Natural Shine, używam od roku i nadal połowa butelki mi została, przyjemnie pachnie, jest w postaci mleczka i bardzo robrze się rozprowadza po powierzchni - Efekt eleganckiej satyny.

Dostępny oczywiście u Show Car Shine

Opublikowano

CG Natural Shine to jest to samo co PB Natural Look z tego co pamiętam tylko pod inną nazwą, nawet zapach ten sam :)

Opublikowano

Ja tam zawsze czyszczę tradycyjnie Plakiem i nie narzekam..:wink:i co najważniejsze jest tani

Opublikowano

Jest nieopłacalny, bo plak ten mniejszy kosztuje 11 zł, ten gratisowy 13 zł, zrobisz tym maksymalnie 3-4 środki i do wyrzucenia jest, a później się tylko kurz klei do plaka, nawet po przetarciu MF. Sorry, ale plak nadaje się jako nabłyszczacz do nadkoli albo opon na 1 dzień, tak PB natural look kosztuje 39 zł, a jest tak wydajny że mam połowę środka z butelki 473 ml i poszło tyle na około 30-35 samochodów.

Opublikowano

No tak zależny dla kogo jest nie opłacalny,bo dla mnie jest i to bardzo.Jak sie go używa z głową to wystarcza na długo. Może i ja kupie ten BP jeśli jest taki dobru jak mówisz.Tylko gdzie go kupic

Opublikowano

Chociażby showcarshine.pl - do tego przydadzą Ci się 2 aplikatory bawełniane bo jest w formie mleczka i ma bajeczny zapach, ale jeśli oczekujesz takiego 'świecącego się efektu' jak w plaku to zawiedziesz się bo PB NL daje satynę, ale w środku Audi się spisuje idealnie :)

Opublikowano

mi tam na świeceniu nie zależny,ważne żeby ładnie wyglądało i pachniało w Audi:) mógłbyś podesłać linki do tych aplikatorów i PB lub coś dobre a tańszego

Szukam tematu na forum : showcarshine coś było na forum ze jakieś rabaty czy coś i moge tego tematu znaleśc

Opublikowano

Biedny chlopiec jest wiecej niz bardzo dobry do tego ma swietny zapach.

Opublikowano

Co wybrać PB Natural Look czy Nielsen Finesse ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.