Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot


miferA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu jakas znajoma lalka:P


W końcu ktoś znajomy ;D trzeba zrobić jakąs sesje z białą ;>

---------- Post dopisany at 03:09 ---------- Poprzedni post napisany at 03:07 ----------

Bez znaczka wygląda całkiem fajnie, przecież buda na tyle rozpoznawalna że znaczek niemal zbyteczny....no właśnie niemal, bo oooo nie ma się co wstydzić nawet jak jest krzywo:decayed:
To mówisz, że Hitler chodzi własnymi ścierzkami:grin: pejsaci muszą mieć się na baczności:naughty:


Właśnie cały czas zastanawiam się czy go przykleić czy nie ;D muszę zrobić w photoshopie wersję z OOOO i bez :D i dam do ocenki ;P
Tuła się po całej okolicy ;D na dodatek woli psiurki płci męskiej ;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ale ją inwestujesz, ładna jużbyła jak ją ziąłeś ode mnie a teraz to już jest lalka prawie. Jak chcesz to mam czarną skórkę do właśnie sedana w pełnej elektryce.

A koiledze Wojtkowi to sięstało z silnikiem ??? może pomogę. 505 325 708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie, ale Michał a nie Łukasz :D hah narazie trochę lipa z funduszem niestety... niedługo tam wpadam na wymiane oleju bo już ponad 9 tys zrobiłem od kąd brałem od Ciebie :) Aaa kolega Wojtek już ma inny silnik :D miał 1z teraz bodajże afn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za przechrzczenie na Łukasza. Jak coś to rozrząd robił Ci mój brat i olej też ale jak coś o tę skórę to podjedż do dobryszyc to jak obejrzysz i byłbyś chętny to będę miał czas na demontaż bo narazie dach zakładam na domek i totalnie choruję na brak czasu dla warsztatu.Jak coś wcześniej dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek mial ahh a teraz ma afn + pompa ahh :decayed: dzieki za pomoc ale nie takie rzeczy sie juz robilo d:decayed:

pompa w garażu ! :D

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Sorki za przechrzczenie na Łukasza. Jak coś to rozrząd robił Ci mój brat i olej też ale jak coś o tę skórę to podjedż do dobryszyc to jak obejrzysz i byłbyś chętny to będę miał czas na demontaż bo narazie dach zakładam na domek i totalnie choruję na brak czasu dla warsztatu.Jak coś wcześniej dzwoń.

No jak coś to dam znać ;D

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 18:30 ----------

u-dimki El Comp 6 i maty GMS'a już do mnie lecą :kox: jutro powinny być :naughty: wrzuce parę fotek sprzętu, montażu i nie wiem czego ;DD

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Nowe graty :kox:

7b91a6ee5f0a535fm.jpg

Wygrzewankoo :naughty: niestety narazie tylko jeden z kwestii braku czasu .. ;/

3fa79913f02eb2a8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, czy prawe drzwi są źle spasowane?? widać na dekorach, że prawe drzwi nie przechodzą płynnie w dekory na konsoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak :) masz racje. Ale juz jest dawno to poprawione. Fakt, ze i tak jeszcze nie sa idealnie spasowane ale nie rzuca sie to tak w oczy juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak :) masz racje. Ale juz jest dawno to poprawione. Fakt, ze i tak jeszcze nie sa idealnie spasowane ale nie rzuca sie to tak w oczy juz :)

Też miałem problem ze spasowaniem w b5-tce więc rzuciło mi się w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pare fotek nowych głośników i drzwi :kox:

Od siebie dodam, że jak ktoś zmienia głośniki przykładowo właśnie na 16 to polecam od razu dokupić wzmaka lub zmienić radio na nieori ;) moje symphony po prostu nie daje rady uciągnąc tych dwóch potworów :decayed: jestem na etapie poszukiwania wzmaka i chyba będzie do Blaupunkt GTA 260.

nie będe robił opisu co i jak bo jest to już na forum ;)

Panele są wycięte jak są, ale niestety miałem do dyspozycji tylko wyżynarkę... starałem się jak mogłem .. ;)

d51f0c5d28a97cd9m.jpgb73961cf1f5a7772m.jpgcc5f79640a7dcb2dm.jpg

Przymiarka :naughty:

80aa0da6efcf3df0m.jpg

Tweetery z zestawu u-dimension el comp 6 po zdjęciu obudowy pasują idealnie w miejsce starych, oryginalnych ;)

efe54470e6cd6d10m.jpgad453ae8af8919b1m.jpg

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 15:15 ----------

Moje felgi te ze zdjec beda najprawdopodobniej na spzedaz :) ktos bylby zainteresowany to pisac 205/55 R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biere :D jak bede mial to zobaczysz co :D narazie jestem na etapie ogarnianiania sprzedazy moich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jestem dopiero na etapie szukania czegos . :) ale przede wszystkim musze sprzedac moje kola co by bylo troche fundusza :D

Turbina już kupiona . Niestety AJM a nie AWX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze lecisz :kox: Jak dojdzie jakaś fajna felga to będzie miazga :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...