Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tu ciemność widzę tzn nic nie widzę :whistling:

Opublikowano
  • Autor

o w pyte, sorry jutro na trzezwo to zrobie :drinks: wiedzialem ze to nie dobry pomysl :decayed:

Opublikowano
Ja tu ciemność widzę tzn nic nie widzę :whistling:

a juz myślałam że ze mną coś nie tak :grin:

Opublikowano
  • Autor

Okej, poprawka na trzezwego, ale foty i tak słabe bo syf w środku, miałem dzisiaj sprzątać w środku i zmienić czujke cofania ale pada:facepalm:

IMG_6230.jpg

IMG_6231.jpg

IMG_6232.jpg

IMG_6233.jpg

IMG_6234.jpg

Opublikowano

Daje radę, tylko z tyłu coś ciemno :decayed:

Opublikowano

No teraz klasa , ale "pokarzi" schowek i bagażnik ...:whistling:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
No teraz klasa , ale "pokarzi" schowek i bagażnik ...:whistling:

:polew:

W bagażniku biel, ale ze schowkiem to mnie złapałeś:decayed::decayed: Zapomniałem zmienić, ale żarowki mam, zaraz będę działał :decayed:

Opublikowano
No teraz klasa , ale "pokarzi" schowek i bagażnik ...:whistling:

:polew:

W bagażniku biel, ale ze schowkiem to mnie złapałeś:decayed::decayed: Zapomniałem zmienić, ale żarowki mam, zaraz będę działał :decayed:

Hehe , no bo wiesz jakie mam zdanie o braku oświetlenia białego w schowku...do tej pory sie wstydzę ze dałem sie przewieźć jedna esą z czymś takim :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

:grin: jak tu się teraz na mieście pokazać :D

Sent from Rns-e 2010

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Ogarniety graficzny pdc :banan:

DSC_0397.jpg

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Daje radę, tylko z tyłu coś ciemno :decayed:

Wydaje się bo ciemne szyby:hi:

Opublikowano

No Młody brzydalu czemu ja dopiero widzę Twój temat:whistling: no powiem Ci że furacz :kox::kox::kox::kox: ja przyjedziesz do mnie będzie się czym powozić:decayed: no i wytrwałości w modzeniu:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
No Młody brzydalu czemu ja dopiero widzę Twój temat:whistling: no powiem Ci że furacz :kox::kox::kox::kox: ja przyjedziesz do mnie będzie się czym powozić:decayed: no i wytrwałości w modzeniu:wink:

Kurcze dopiero tu trafiłem - graty Młody :thumbup1:

...przez Ciebie znów mi chodzi po głowie C6 :tongue:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Bartek :decayed: Jak chcesz coś porezać to daj znać, podrzucę Ci auto na parę dni:grin:

Opublikowano
Dzięki Bartek :decayed: Jak chcesz coś porezać to daj znać, podrzucę Ci auto na parę dni:grin:

...bardzo chętnie :decayed: Jak Ci się jeździ "lochą"? Bo ja po paru przejażdżkach bardzo szybko przyzwyczaiłem się do... "przestrzeni" :grin:

Opublikowano
  • Autor

Idzie się przyzwyczaić, nie czuć nawet, że to taka krowa ale komfort na autostradzie przy prędkościach 150+ jest znacznie odczuwalny, jak na razie jestem bardzo zadowolony :wink:

Miałem rezać pakiet oświetlenia bo mam lampki już ale teraz egzaminy i nie ma jak i kiedy :kwasny: Jak skończę egzaminy to będziemy modzić powolutku :decayed: No i myślę czy nie zaryzykować kupna dyfuzora tylnego od rs6 i spróbować go wpasować do mnie bo chodzi za mną już od dawna :jerk:

Opublikowano

no Młody furka jak właściciel :kox:

:decayed:

Opublikowano
no Młody furka jak właściciel :kox:

:decayed:

że co młoda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

że piękna chyba chodziło :decayed::decayed::decayed:

No bo chyba nie chodziło Ci o gruba :baseball::polew::polew:

Opublikowano
że piękna chyba chodziło :decayed::decayed::decayed:

No bo chyba nie chodziło Ci o gruba :baseball::polew::polew:

nie nie ...chodziło, że :kox:

Opublikowano

Ejjjj.... to od kiedy się pytkami dotykacie?

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

No bo chyba nie chodziło Ci o gruba :baseball::polew::polew:

I nawet mają imiona :polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Ejjjj.... to od kiedy się pytkami dotykacie?

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

No bo chyba nie chodziło Ci o gruba :baseball::polew::polew:

I nawet mają imiona :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.