Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to chodzi :shock3:

No z tym silnikiem 4.2 z RS są takie cyrki , że mało koni wychodzi trzeba się z nim bawić żeby miał te 420 koni :thumbdown:

Dla mnie nie jest to normalne , że Audi wypuszcza silniki które mają w okolicach -30 koni oczywiście jak są nowe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to chodzi :shock3:

No z tym silnikiem 4.2 z RS są takie cyrki , że mało koni wychodzi trzeba się z nim bawić żeby miał te 420 koni :thumbdown:

Dla mnie nie jest to normalne , że Audi wypuszcza silniki które mają w okolicach -30 koni oczywiście jak są nowe :whistling:

Generalnie z tego co wiem to w przypadku innych producentów często ich modele nie trzymają serii , ale akurat koncern VAG przyzwyczaił po prostu swoich klientów do bonusów w serii:kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał ktoś wcześniej, info o rozrządzie na forum A6. ja jestem po wymianie całego kompletnego rozrządu, po weekendzie będzie silnik montowany.

seves, możesz coś więcej powiedzieć o wydechu, kto go robił lub jakiego producenta? ja u siebie mam Millteka i też nieziemsko gada :P

heble seria czy tez coś modzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi nie wierzyli jak objechalem s6 i to bez problemu :whistling:

Niedowiarki jakieś:doh:

Łukasz powtórze się ale to co mi sprzedałeś to była masakryczna okazja :kox:

tyle frajdy ile sprawia, to jak jest doinwestowana, jak wygląda, jak jeździ - idealna :decayed: strasznie się nią cieszę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves czaiłem się na Twoje B6 i poszła - teraz posiedzę i poczekam aż tą będziesz chciał spieniężyć :grin: ...btw auto jest mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves czaiłem się na Twoje B6 i poszła - teraz posiedzę i poczekam aż tą będziesz chciał spieniężyć :grin: ...btw auto jest mega :kox:

jesteś drugi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi nie wierzyli jak objechalem s6 i to bez problemu :whistling:

Niedowiarki jakieś:doh:

Łukasz powtórze się ale to co mi sprzedałeś to była masakryczna okazja :kox:

tyle frajdy ile sprawia, to jak jest doinwestowana, jak wygląda, jak jeździ - idealna :decayed: strasznie się nią cieszę :banan:

no a pomysl ze auto od polowy pazdziernika sie sprzedawalo i nie bylo ani jednej osoby obejrzec:doh: aha i Ty nie masz tarcz z przodu od esy , to sa tarcze 345 od esy sa 340 chyba , te tarcze to zimmermany ale nie wiem o jakich parametrach, byly w kazdym razie jako komplet zakupione u sida , jest na forum - AUDI S4 2,7 biturbo , jak widac zestaw ten kosztuje 2,5 klocka . do tego jeszcze przewody i plyn . z tylu masz faktycznie zestaw caly s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper1998

quote_icon.png
Zamieszczone przez
seves
viewpost-right.png

quote_icon.png
Zamieszczone przez
snajper1998
viewpost-right.png

no a mi nie wierzyli jak objechalem s6 i to bez problemu
:whistling:

Niedowiarki jakieś
:doh:

Łukasz powtórze się ale to co mi sprzedałeś to była masakryczna okazja
:kox:

tyle frajdy ile sprawia, to jak jest doinwestowana, jak wygląda, jak jeździ - idealna
:decayed:
strasznie się nią cieszę
:banan:

no a pomysl ze auto od polowy pazdziernika sie sprzedawalo i nie bylo ani jednej osoby obejrzec:doh: aha i Ty nie masz tarcz z przodu od esy , to sa tarcze 345
od esy sa 340
chyba , te tarcze to zimmermany ale nie wiem o jakich parametrach, byly w kazdym razie jako komplet zakupione u sida , jest na forum -
AUDI S4 2,7 biturbo
, jak widac zestaw ten kosztuje 2,5 klocka . do tego jeszcze przewody i plyn . z tylu masz faktycznie zestaw caly s4

O jakieś esie piszesz? Jeśli o S4 B7 to skąd masz takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co pamietam , a bylo to dawno , to byla mowa ze od s4 tarcze sa 340 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345 ...:wink:...mam w swoim hebelku takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co pamietam , a bylo to dawno , to byla mowa ze od s4 tarcze sa 340 .....

345mm a do zacisków z Porsche jest dobrana inna tarcza z Mesia ale o tych samych rozmiarach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne - że tarcze są zimmermana się domyślałem bo stare dałeś mi w pudełkach właśnie po zimmermanie :wink:

hmm czyli do mnie nie pasują tarcze 345 z esy tylko - jakby coś - trzeba szukać innych z mesia jakiegoś? Ale spoko jak trzebabedzie tarcze wymienić to znając moje przywiązanie do aut tym się będzie już nowy właściciel martwił :grin: oby nie bo póki co nie wiem co mógłbym innego kupić i mam nadzieję że te związek będzie trwał z 5lat:kox:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Seves czaiłem się na Twoje B6 i poszła - teraz posiedzę i poczekam aż tą będziesz chciał spieniężyć :grin: ...btw auto jest mega :kox:

dzięki Piotrek :hi:

faktycznie miałeś przyjeżdzać po b6 a nie czekać tak jak Cię prosiłem:doh: - Krzysiek który ją kupił na pewno będzie długo z niej zadowolony - ja przez jakieś 2tygodnie strasznie żałowałem sprzedaży ale na szczęście trafiło się to cacko i smutek szybko minął:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje debiutu na 1/4 :D

Seves ty niszcz te autko : Fool: : Karać: ale zapierdała : Oklasky: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoją B7 się już kolejka ustawiła (ja jestem drugi) :grin: Nie widziałem jakoś na forum Twojej byłej... albo coś się nie dopatrzyłem, plus że nie wziąłem Twojej jest tylko taki, że teraz szukam tylko Q i mam nadzieję że utrafię B7 :decayed: jak nie to B6 ale musi mnie tak samo urzec jak Twoje B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie gadaj, że będziesz jeszcze jeździł swoim przez dwa/trzy lata :wink: więc pewnie mi odstąpisz swoje pierwsze miejsce w kolejce do kupna autka Szymka :decayed:. Tak więc Szymek szanuj moje przyszłe autko :wink:.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Jak byś chciał coś do niego jeszcze wrzucić (w sensie wypasu) to się nie krępuj :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...