Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

a, ciemne szyby z przodu, tak? No chyba, ze ty z tylu jezdzisz to wtedy przyciemnione szyby spelnia funkcje. Przodu nie wolno przyciemniac wiec fotel kierowyc nagrzeje sie jak patelnia nawet z z przyciemnionymi szybami.

Wlaczasz klimke i po chwili jest zimniuteńki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja dwa miesiace temu obszywalem sobie cala tapicerke i mialem taki sam dylemat . Ale mialem porownanie bo jezdzilem z autami z sama skora i samym welurem i znam plusy i minusy tych materialow i wybralem rozwiazanie skora + welur jak dla mnie najlepsze z mozliwych .W lecie nie parzy w tylek i nie pomoze tu klima jak siadziesz i sie oparzysz :gwizdanie: bo bedzie troszke zapuzno na klime i nie kleisz sie do siedzen gdy chcesz pojezdzic na golaska :> .A w zimie wiesz sam zimna skora mila nie jest zanim elektryka ogrzeje ci siedzenie troszke minie i tylek zmarznie , tyle odemnie wybor nalezy do ciebie :wink4: pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście teraz uważam tylko półskóry, w pierwszej CCCO miałem welur, potem pełne skóry grzane ale nie byłem zadowolony, teraz mam półskóry z tapicerką s-line i jest bajka, więc myslę że to najlepsze rozwiązanie niezależnie czy skóra jest lączona z tapicerką, welurem czy alkantarą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to tylko skora!

Mialem w ostatniej A4 skore (czarna) i powiem tak, moze czasem w lecie sie czlowiek przykleil ale bez przesady nigdy nie nagrzala sie az tak zeby parzyla, poza tym po to mam klime zeby wlaczyc na 3 min zanim wsiade do samochodu. I gitara.

Teraz kupilem nowsze A4 niestety z welurem ale juz sie umowilem na obszycie skora :D

Ps. jesli ktos zna namiary na obszywacza to bardzo prosze o info na PW (zawsze lepiej rozpoznac wiekszy teren).

Ps.2 Wlasnie przyszedlem do domu (pierwszy raz siedzialem dzis w mojej nowej A4 i pierwszy raz w zyciu przekroczylem 200km/h (na autobahnie oczwiscie :)) tak jak pisalem wczesniej mam welur... z racji tego ze dzis caly dzien bylo ok 30st celsjusza wszystko mi sie kleilo do fotela lacznie z jeansami... i juz widze ze skora bije na glowe welur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ile do b6 audi takie fotele moga kosztowac skóra i alcantara bo na allegro nie moge znalezc

hmmm ceny są róźne od 2 do 3 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ile do b6 audi takie fotele moga kosztowac skóra i alcantara bo na allegro nie moge znalezc

hmmm ceny są róźne od 2 do 3 tyś

albo od 1.5 do 4 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde taka za 1,5tys bym wzioł,ale pewnie juz troche zuzyta by była.HiRide WIESZ GDZIE SZUKAC TAKICH SIEDZEN W NECIE,BO NIGDZIE NIE WIDZE

nie wiem gdzie bo nigdy nie szukalem ale byly kiedys dwie osobne aukcje foteli za 1,5 tys zl w dobrym stanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra to coś pięknego :)

Miałem skóry w A6 a w A4 nie mam i juz teraz moge powiedzieć ze przy zakupie kolejnej Audiczki napewno będą skóry.

skóra i alcantara to najlepsze połączenie ale cięzko to dostać :disgust:

W kazdym bądz razie skóry to coś pięknego no i ten zapach :) to jest najlepsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić, jak gość u mnie w firmie.

Na skórzane zydle założył sobie zwykłe, szmaciane i wiejskie pokrowce z napisem RACING na oparciu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

W swojej A4 mam alcantarę + skórę na boczkach i myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Zdarzyło mi się, że auto stało w pełnym słońcu i po wejściu do auta poczułem gorące skórzane boczki, nigdy środek.

Poza tym alcantara nie jest trudna w utrzymaniu czystości. Skóra jest fajna ale jak już to wentylowana, a takiej chyba, przynajmniej w B6, nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja uważam że skóra dodaje autu stylu i klasy i przy odpowiednim dbaniu i konserwacji jest ok.

A co do grzania latem to ilu użytkowników to tyle opinii ( można założyć pokrowce itp )

pozdro rafi 72 :kox::cool1::good:

Pokrowce na skóry?? pogratulować :wallbash:

A moze to ty jesteś tym kolesiem o którym pisze truckmaniac :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...