Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax


Raymax

Rekomendowane odpowiedzi

17 :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem noga niuni urośnie, daj jej chwile czasu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, nie powiem od czego Ty zaczynałeś ... :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: KW Gewinde in da haus :whistling:

Już bez ściemy :banan: Przed chwilą wróciłem z warsztatu więc dzisiaj tylko mała opowieść na dobranoc z morałem następującej treści: "A Ty gdzie położyłeś swój samochód?" :grin:

No to tak... Na początek mała informacja która będzie ważna później. Otóż dla ułatwienia auto przy wymianie było podparte i zaasekurowane min. paletą euro.

Jadąc od początku sytuacja wyglądała tak, że jak już udało się wszystkie łapki niuni na raz dźwignąć to zajęliśmy się przodem i przy tej robocie udało się odkryć tajemnicze "cuś" które od jakiegoś czasu pukało mi z okolic prawego przodu (jutro wrzuce zdjęcie i opis, warto poczekać :decayed:) ale nie o tym chciałem tu teraz napisać. Pewnie ci co zaglądają w ten temat są ciekawi jak nisko siedzi fura :naughty: Otóż jak ustawiliśmy "na oko" i opuściliśmy auto na ziemie to nadkola przód były w okolicy 65cm od ziemi, werdykt: coś wysoko. No to w górę i kręcimy. Plan dwa centy ale przy kręceniu zeszliśmy do 1cm niżej "i zobaczymy co będzie". Co było? dalej 65cm :shock3: "Pewnie się musi ułożyć jakoś, bo to ja się znam?". Przy okazji sprawdzenie czy łatwo się ugina zawias i szybka diagnoza: "beton straszny, nic nie wcisne..." ale co tam :grin: Trzeba się przejechać tylko co to? Paleta nie chce wyjść spod auta :whistling: Okazało się, że 13cm paleta zablokowała auto już przed naszym dodatkowym obniżaniem i jak ją, po niemałym trudzie, wyjęliśmy to palca z przodu nie wsadze (tył lepiej, jest wyżej ale kozy nie ma) :banan: Już było za późno na jakiekolwiek kręcenie, pośmigam i ocenie czy nie dźwignąć deczko. Jak na razie to będę omijał garby na drodze bo lubie swoją miskę olejową, za to coś czuje, że osłona nie będzie miała lekko ale "pojeździmy zobaczymy" :wink: Krótki test naokoło warsztatu: "jest twardo ale za***iście", banan z twarzy nie schodzi, a gdyby nie uszy to bym miał uśmiech dookoła głowy :jerk: Co do felgi to może kapcie lekko baloniaste bo profil 50 ale imho felunek w bieli robi dobrą robote i wcale mi nie szkoda, że to 17 cali :dancing: Na teraz to tyle, niedługo jakieś foto przy świetle dziennym ;):hi:

@

Jak powiedziałem tak robie :D Najpierw temat stukania. Tak jak już napisałem, od jakiegoś czasu pukało mi coś z okolic prawego przodu. Okazało się, że audi aż tak bardzo chciało się obniżyć że skróciło sobie sprężynę i nawet próbowało przestawić talerzyk :whistling: Chyba na próbę zaczęło od prawego przedniego amorka ale w samą porę dostało gwint i już jest zadowolone :naughty:

61c9711957465226m.jpg

Przez noc autko trochę jeszcze klapło, myślałem że tył z okazji felg po wymianie które siedziały w bagażniku ale po ich wyjęciu niestety/stety (niepotrzebne skreślić) niewiele się dźwignęło :decayed: Poza tym wszystko fajnie, nawet się jarałem że nic nie przyciera, nie puka nie stuka aż tu nagle policyjny garb postanowił przemówić donośnym strzałem o podłogę przy delikatnie szybszym przejeździe i już mi aż tak wesoło nie było :polew:

Fotki:

e0b919a3826436a2m.jpg

4e4d6f18b76713edm.jpg

a0f82d3beef3461fm.jpg

fb5adfad06ad18bcm.jpg:whistling:

To by było na tyle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Szkoda że nie 18 ;-)

Duds cię nie namówił? Jak mu kiedyś chciałem sprzedać 17" to mówił że za duże i takich nie chce:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Piotr :decayed: Namawiał na 18 ale jak już wspominałem, trafiły się takie 17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała nowość :) Audi była u okulisty który zalecił jej okulary. W związku z tym, że b5 w okularach wyglądałoby dziwnie to w zamian wpadły soczewki :banan:

9ca80cd7b15e5931m.jpg tutaj jeszcze przed zmianą ale już po delikatnym dźwignięciu przodu. Tak wiem, że mnie zaraz zjecie za to podnoszenie, ale 61cm to było dla mnie trochę za mało jak na początek zabawy z glebą i przypominały mi o tym wszelkie garby :grin: Teraz jest ok ale nawet nie mierzyłem ile toto ma, podkręcone jakieś 2 centy (:facepalm:) w górę było :wink:

3f73f70291b12416m.jpg dopiero co po zmianie (przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym cmentarzyskiem na zderzaku :polew:)

fc8f5d05d91718e9m.jpg po względnym umyciu z min. kurzu po robocie :whistling:

Lampki ustawione, wszytko działa, nic tylko się cieszyć :naughty: Myślę, że udało się znacznie odświeżyć wygląd niuni. Stare lampy świeciły bdb ale w związku z tym, że najprawdopodobniej były od wyjścia z fabryki w tym miejscu to już miały prawo wyglądać słabo i być mocno zmęczone. Teraz można śmigać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałeś, dokładki w kolor, halo i będzie MIUT :jerk::jerk::jerk:

Ale za to podnoszenie... :whip2::whip2::whip2::whip2::whip2::whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, jeszcze nie ale jak dojdzie to wrzucę fotki. To dopiero będzie mod :wink::polew:

dokładki w kolor, halo i będzie MIUT :jerk::jerk::jerk:
święta racja panie kolego, święta racja :decayed: Nie wiem czy halo w tym sezonie ale dokładeczki mam nadzieję przed zlotem wypaćkać na biało :jerk:

---------- Post dopisany 26-07-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 21:18 ----------

Mały up :whistling: Z ciekawszych newsów to wpadł mod od Czornego (:thankyou2:) i korba już nie straszy :decayed: Fotek nie mam, ale coś czuje że takie rezanie wnętrza to istna przepustka w szeregi batalionu :polew:

No to tak, była sesja z forumowiczem DudsA4 której skromne wyniki poniżej :whistling:

f8f8348a2713ec8em.jpg

846b4fc87cba59ebm.jpg

fefd136875916ee3m.jpg

26a8bd93ea409e77m.jpg

Tutaj fotki już bez Piotra :banan::

155a62d453163ca7m.jpg

d74996da401e9321m.jpg

0f13f4748d021ae4m.jpg

1cb27c9a616fbd17m.jpg

Najprawdopodobniej nie zrobię dokładek i tak przelatam do końca sezonu (chyba, że czip :jerk:), przez zimę może coś nowego wymyśle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa, ale c**jowo obrobiłeś te foty :facepalm: Zmotywowałeś mnie żeby w końcu coś dodać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa, ale c**jowo obrobiłeś te foty :facepalm: Zmotywowałeś mnie żeby w końcu coś dodać :polew:

Fakt, fotki d*py nie urywają przekombinowane PS i prawie każde zdjęcie po ukosie :thumbdown:

Zmieniać to na coś od czego oczy nie będą boleć :kox: Już ta fota w podpisie lepsza... co nie zmienia faktu, że śnieżynka wygląda nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.... tylko 4 zdjęcia podrasowane :whistling: Faktycznie przekombinowane na szybko, ale tylko "troche" przesadziłem :decayed: Wszystko przez to że Duds też miał wrzucać a zarabia na tuning w polu truskawek czy przy innej trasie szybkiego ruchu, już nie wiem.... :polew:

Tu coś normalniejszego :wink:

a5962196eea00d46m.jpg

9fa9fc5a18888aa9m.jpg

e3e30ba3990b7974m.jpg

ccd79a1cb8d3cef2m.jpg

8ce78c88c99a8631m.jpg

Troszkę kózka może jest na fotkach ale na żywo to też inaczej wygląda :wink: Najbardziej mnie teraz boli baloniasta opona, a mogłem profil 45 wrzucić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Co ja poradzę :P Z newsów to wpadło radio soniaka, akuś i była wizyta na warsztacie w celu czyszczenia nastawnika i turbo (turbo przy okazji, bo był mały problem z doładowaniem na wysokich i wyszło, że geometria nie do końca się otwiera) :wink: Teraz wszystko jest jak trzeba :banan: Będę w domu na weekend to wrzuce jakieś info i fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Co ja poradzę :P Z newsów to wpadło radio soniaka, akuś i była wizyta na warsztacie w celu czyszczenia nastawnika i turbo (turbo przy okazji, bo był mały problem z doładowaniem na wysokich i wyszło, że geometria nie do końca się otwiera) :wink: Teraz wszystko jest jak trzeba :banan: Będę w domu na weekend to wrzuce jakieś info i fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...