Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klima nie chlodzi


bolek21

Rekomendowane odpowiedzi

Czujnik sam dla siebie nie posiada bezpiecznika podlaczony jest pod klimatronik. Czujnik mozesz wykrecic bo jest tam zaworek .

tu masz link do stronki z czujnikiem w ASO 208zl Klim-faf Klimatyzacja Samochodowa - CZUJNIK CISNIENIA KLIMATYZACJI NOWY 36518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bedzie pasowal, widze ze nowy 240zl wiec 100 mozna dac za uzywke z gwarancja.

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

jak bedziesz wykrecal stary czujnik a w ukladzie bedzie czynnik to mozesz uslyszec psssssssss nim zaworek sie zamknie, nie panikuj tylko wykrecaj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bedzie pasowal, widze ze nowy 240zl wiec 100 mozna dac za uzywke z gwarancja.

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

jak bedziesz wykrecal stary czujnik a w ukladzie bedzie czynnik to mozesz uslyszec psssssssss nim zaworek sie zamknie, nie panikuj tylko wykrecaj dalej :)

to fajnie dzieki za trafne podpowiedzi jak bede mial juz czujnik wymieniony to napisze czy wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem czujnik i teraz klima ( przycisk AC) wogole sie nie zalacza co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VAG-u dalej nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VAG-u dalej nic ?

Nie byłem na vagu bo muszę jechać do gościa daleko i strasznie mnie tu drogo liczy i czy muszę vagiem coś zrobić z tym czujnikiem ? Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz kupic sobie VAG-a ?

nie kosztuje duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz kupic sobie VAG-a ?

nie kosztuje duzo

On właśnie o tym myśle ale nie bardzo wiem jaki byłby najlepszy dla mnie ? A co myślisz o tej klimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie padł zawór sterujacy w kompresorze

klimatyzacja łódź, klimatyzacja auto, klimatyzacja samochód, klimatyzacja w samochodzie

a VAG-a kupisz tutaj:

System VAG CAN PRO :: www.obd2.pl - akcesoria diagnostyczne dla warsztatów samochodowych

kumpel sprawdzal mi czy mam czynnik w klimie i go nie ma , wcisna srubokretem w miejce nabijania klimy i nic nie leci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz- mieszkasz w Belgii?- wpadaj do mnie -Beersel-mam kabelek moze cos znajdziemy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz- mieszkasz w Belgii?- wpadaj do mnie -Beersel-mam kabelek moze cos znajdziemy:-)

To fajnie dzieki za propozycje daj namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego daj znać jak rozwiązałeś sprawę, bo ja mam podobny problem.

Narazie szukam czasu by nabic klime i moze w sobote sie uda

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 19:29 ----------

Nabilem dzisiaj klime i stary czujnik cisnienia klimy przepuszczal , wymienilem czujnik i nabita klima na nowo i wszystko chlodzi az milo tylko teraz do odgrzybienia hehe byla pusta i nie wiem bym sie spieral czy pusta klima zarznie kompresor bo jezdzilem na pustej i dziala sprezarka wiec nie wiem moze poprostu milem szczescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales olej w sprezarce wiec sie nie zatarla, gdyby doszlo do naglego oproznienia klimatyzacji to wiekszosc oleju wraz z czunnikiem poszla by w atmosfere . U ciebie uciekalo powoli wiec olej pozostal i to uratowalo twoja sprezarke i uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...