Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje prace


Griffe

Rekomendowane odpowiedzi

Okocim do zabezpieczania od środka ? :)

Z pewnością tak ;)

A tak poważnie to świetna robota :good: Ale w waszym przypadku to już taki standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i helikopter zrobicie.

I znowu kopara nam opadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy.

jakie masz najbliższe wolne terminy? intresowałoby mnie dobre czyszczenie,korekta i zabezpieczenie, może full opcja, jestem z łukowa, jakiś kontakt do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

603 636 497 Paweł.

Póki co wolne terminy jeszcze są.

Nie widzę problemu, kwestia uzgodnienia powłoki lub zestawu powłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmiany w naszym warsztacie

dla przypomnienia wyglądało to tak...


3wIhHt.jpg


ztr16R.jpg


NTQvdp.jpg


4lEeI2.jpg


fhz0E2.jpg


wygląda po remoncie tak...


5r5S8t.jpg


0C4fdu.jpg


zopmWL.jpg


oc7mMe.jpg


więcej na blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w waszym przypadku Panowie określenie klinika nie oddaje w pełni tego co robicie z autami. Bo niejednokrotnie wykopaliście już pochowanego i tchnęliście w niego nowe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie mylę to są to ledowe świetlówki i naświetlacze ledowe. Rury ledowe zamiast świetlówek można kupić tylko trzeba wnętrzności lampy zmodyfikować, wywalić to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetlówki to "podstawowe światło rozproszone". Nie są to "świetlówki ledowe" - ponieważ na dzień dzisiejszy ich sprawność jest jeszcze dość kiepska. Są to świetlówki nowego typu T5 - mówiąc kolokwialnie wąskie i długie na pierwszy rzut oka. Same w sobie mają znacznie poprawioną sprawność w stosunku do starego typu T8, dodatkowo są dłuższe i mocniejsze. Bardzo dobre do pracy z powłokami.

Reszta to kombinacja halogenów ledowych - sufit - lekkie doświetlenie i "wykazanie rys" oraz metalhalogenów stałych i ruchomych na statywach jako oświetlenie punktowe miejsca pracy i wyłapanie defektów.

Kombinacja różnego rodzaju źródeł światła, różnego ich rozmieszczenia i barwy temperaturowej tworzy wręcz idealne warunki do pracy. Światło oczywiście włączone jest sekcjami co pozwala praktycznie dowolnie dopasować iluminację do wykonywanej czynności.

Edytowane przez Griffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T5 to cienka świetlówka, też mam te tylko mają różną barwę świecenia.

Plus ledowych że moc mają o połowę mniejszą a świecą tak samo jasno i z biegiem czasu nie ściemnieje zwłaszcza końce. U mnie w firmie narazie testujemy ledy. Są tam gdzie często sie światło świeci albo często włącza bo led od razu świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie ale jeszcze bym gniazdka dodatkowe dołożył na drugiej ścianie .

No to teraz to będzie przyjemność paracować.

No i logo firmy mi brakuje na ścianie :wink:

Edytowane przez sector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T5 to cienka świetlówka, też mam te tylko mają różną barwę świecenia.

Plus ledowych że moc mają o połowę mniejszą a świecą tak samo jasno i z biegiem czasu nie ściemnieje zwłaszcza końce. U mnie w firmie narazie testujemy ledy. Są tam gdzie często sie światło świeci albo często włącza bo led od razu świeci.

Plus ledowych że moc mają o połowę mniejszą a świecą tak samo jasno i z biegiem czasu nie ściemnieje zwłaszcza końce.

Tak ale jak na razie ledy zabija cena, zysk przy naszym wykorzystaniu nie zauważalny

Ładnie ładnie ale jeszcze bym gniazdka dodatkowe dołożył na drugiej ścianie .

przed remontem gniazdek bylo 4 (cztery) teraz jest 12 :) i sa podpięte do innej fazy niż oświetlenie czego nie było przed remontem i przy jednym z projektów faza "powiedziała" papa i do dziś nie możemy jej zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie są to "świetlówki ledowe" - ponieważ na dzień dzisiejszy ich sprawność jest jeszcze dość kiepska.

Tak też właśnie myślałem, doszedłem do tego samego wniosku ostatnio :wink: w tym przypadku trzeba jeszcze poczekać zanim ledy przewyższą starą dobrą świetlówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Tak ale jak na razie ledy zabija cena, zysk przy naszym wykorzystaniu nie zauważalny

Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej. Musiałbym dokładnie elektryka spytać, mi tam o kasę tak nie chodziło. Tylko miałem rastry w WC i ciągle zapalanie i gaszenie niestety zabijało świetlówki, zobaczymy jak ledy się sprawdzą.

Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam potrzeba dużo światła te świetlówki mają około 6000lm a nie 1400lm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...