Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kierunki ala USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam włącznik w aucie pod kierownica w jednej z tych półek i mam tylko opcje włącznia pozycji w kierunkach i wyłączają a normalne postojówki świecą cały czas bo ja nie wpinałem się w lampę tylko brałem prąd po stacyjce z pod kiery i ciagnałem do kierunków poprzez bezpiecznik a później przełącznik

Opublikowano

Ja bym chciał zrobić tak zeby jak sie pali obrys to postój sie nie świeci. A jak zgaszę obrys to żeby postój sie zapalał. Bo według mnie postój + obrys to za duzo jak na lapme .

Opublikowano

to już zależy kto co chce ja wybrałem taką opcję bo jeżdżąc na światłach mijania czy światłach drl w światłach długich w moim przypadku to prawie nie iwdać że postojówki w lampach się palą

Opublikowano

Tylko jak ta moja wersje podłączyć... :wallbash::eusathink:

Opublikowano

Potrzebujesz włącznik ON-ON. Bierzesz prąd z postojówek na włącznik i na jedno wyjście dajesz obrys z kierunków a na drugie postojówki.

Opublikowano

A powiedz mi, da rade to zrobić na oryginalnym włączniku od halogenów w polifcie ? bo mam jeden luźny i bym go gdzieś wkąponował. A wiadomo ze oryginalny to jakoś by wyglądał...

Opublikowano

nie podłączaj obu postoi na jeden włącznik przy ori instalacji bo będzie choinka lub poleci bezpiecznik

Opublikowano

Trzesio podrzuciłem mu prosty pomysł jak to zrobić. Ale co do podłączenia to trzeba to zrobić z głową. Najlepiej dołożyć przekaźnik, żeby nic nie upaliło. Pod ori włącznik halogenów też dałoby radę podłączyć, pewnie z przekaźnikiem zwierno-rozwiernym.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a jak to ma się do lamp przed liftowych? Jest sens to robić? będzie taki sam efekt jak lifcie? Mam także pytanie odnośnie podłączenia oprawek. Jak to powinno się robić, rozumiem że ma być oddzielna oprawka z żarówka dwuwłóknową, i ową oprawkę mocujemy w którym miejscu? Tam gdzie ori oprawka?

Opublikowano

w przedlifcie możesz wkleić oprawkę jak do pozycyjnych, normalnie przerabia się ori oprawkę lub szuka US

w przedlifcie nawet bez problemu wejdą uniwersalne oprawki 21/5w, w polifcie problem jest z tą "soczewką" przed żarówką

gdzieś wklejałem taką oprawkę i wiem że idzie to spasować bez większych problemów, lub coś takiego, ale zaczepy trzeba spasować http://allegro.pl/oprawka-p21w-ba15s-dla-zarowek-led-gniazdo-r5w-21w-i5408344688.html

Opublikowano

w przedlifcie możesz wkleić oprawkę jak do pozycyjnych, normalnie przerabia się ori oprawkę lub szuka US

w przedlifcie nawet bez problemu wejdą uniwersalne oprawki 21/5w, w polifcie problem jest z tą "soczewką" przed żarówką

gdzieś wklejałem taką oprawkę i wiem że idzie to spasować bez większych problemów, lub coś takiego, ale zaczepy trzeba spasować http://allegro.pl/oprawka-p21w-ba15s-dla-zarowek-led-gniazdo-r5w-21w-i5408344688.html

czyli wklejam w którymś miejscu w lampie dodatkową ori oprawkę od pozycji z pomarańczowa żarówką zasilanie podłączam z pozycji i ta świeci cały czas a kierunek zostaję jak oryginał

Opublikowano

tia, ale wypali tylko w przedlifcie

Opublikowano

Cześć wczoraj próbowałem zrobić kierunki a'la usa w swojej a4,trochę folii poszło zanim udało mi się w końcu je okleić ;-)nie wiem czy tak zostawić czy okleić całe rogi? http://fs2.directupload.net/images/150614/5cax4q59.jpg

Opublikowano

Oklej porządnie :-)

Opublikowano

Dzięki za wzór :-) dzisiaj może uda mi się wydrukować je muszę tylko kupić więcej pomarańczowej folii bo za dużo nie zostało a miałem tylko w na kartce formatu a4

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam pytanie odnośnie oprawki do lifta... z czego podejdzie bez większych przeróbek? wiem, że podchodzą od new beetle z lampy tylnej oprawka stop/postój ale w ASO cena 43,50zł za sztuke... :/ jak dla mnie to zbyt wiele a w używce tylko z całą lampą

Opublikowano

Te lampy to oklejacie zwykła folia czy folią do lamp ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

możecie wrzucić jeszcze raz szablon ?

linki powygasały a nie mogę tego nigdzie znaleść

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.