Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa Polski, ja ta droga będę leciał jest ktoś chceny żeby się dolaczyc ? czekac za kims?

mi nie pasuje bo ja jadę inną :wink:

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

Moja trasa taka:

Mapa Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja taka,

Mapa Polski

ja lece w piatek z mrogalem w kolumnie, o ile bedzie chciałze mna jechać:facepalm: ktos gdzies chce sie dołaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest ok Kowi pokarz jesze raz ja Ty lecisz.Arek możesz się zgadac z swirem on jest z pleszewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest ok Kowi pokarz jesze raz ja Ty lecisz.Arek możesz się zgadac z swirem on jest z pleszewa

No trzeba będzie się zgadać :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

A2 naszą będziesz leciał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia :facepalm:

A propo zeczy do zrobienia to jak bym miał zrobisc wszytsko to zlot musial by być za rok a może nawet 2 :grin: w czwartek w nocy wroce z DE i od razu po spaniu na zlot . Autem opiekuje się dziewczyna.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia :facepalm:

A propo zeczy do zrobienia to jak bym miał zrobisc wszytsko to zlot musial by być za rok a może nawet 2 :grin: w czwartek w nocy wroce z DE i od razu po spaniu na zlot . Autem opiekuje się dziewczyna.:wink:

e tam nie ma się czym przejmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: spokojnie chłopaki

vip to znaczy zapotrzebawnie na siłe roboczą która bedzie ogarnaic miejsca parkingowe, gotować potrawy, rąbać drzewo, ogarniać grile, nie myslcie ze "oni" jadą tam pic od piatku:whistling:

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: spokojnie chłopaki

vip to znaczy zapotrzebawnie na siłe roboczą która bedzie ogarnaic miejsca parkingowe, gotować potrawy, rąbać drzewo, ogarniać grile, nie myslcie ze "oni" jadą tam pic od piatku:whistling:

:dziura:

:yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...