Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

kto jedzie z poznania bo bede lecial przez poznan....ja bym juz byl w piatek jak co

Ja lece ze Słupcy na Gizałki

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Musial bys do mnie zrobić male kuleczko ale to chyba nie ma sensu zebys nadrabial km tylko po to żeby razem leciec kolejne 60km?

Jak to do mnie to nie.. :) my mamy dobrą trasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Polski, ja ta droga będę leciał jest ktoś chceny żeby się dolaczyc ? czekac za kims?

A może najpierw się zapisz? :wink:

michal_g84, zaraz Cię dopisuje - panowie zmienia się też adres w danych do przelewu, zmieniłem adres zameldowania na adres żony i stąd ta zmiana - nie myśleć sobie :whistling:

przygarniecie mnie jak wpadne na pogaduchy w sobote wieczorem?? hmm mam jakieś 60km do ostrowa

Nie odżałujesz te parę groszy i nie zostaniesz na całość? :whistling:

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

:facepalm: nie pisz tak, bo sobie pomyślą ludzie :doh: tak jak napisał Kowi - w piątek przyjeżdża garść, która pomoże w przygotowaniach, lista ustalona już na samym początku. Każdy ma swoją rolę w zlocie i będzie swoje "stanowisko" przygotowywał, żeby ogarnąć wszystko.

To ja juz sie domyślam swojej :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Polski, ja ta droga będę leciał jest ktoś chceny żeby się dolaczyc ? czekac za kims?

A może najpierw się zapisz? :wink:

michal_g84, zaraz Cię dopisuje - panowie zmienia się też adres w danych do przelewu, zmieniłem adres zameldowania na adres żony i stąd ta zmiana - nie myśleć sobie :whistling:

przygarniecie mnie jak wpadne na pogaduchy w sobote wieczorem?? hmm mam jakieś 60km do ostrowa

Nie odżałujesz te parę groszy i nie zostaniesz na całość? :whistling:

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

:facepalm: nie pisz tak, bo sobie pomyślą ludzie :doh: tak jak napisał Kowi - w piątek przyjeżdża garść, która pomoże w przygotowaniach, lista ustalona już na samym początku. Każdy ma swoją rolę w zlocie i będzie swoje "stanowisko" przygotowywał, żeby ogarnąć wszystko.

kaju a mnie liczyles na piatek bo mialem byc od poczatku ale niewiem czy brales mnie pod uwage....

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

ogolnie dziala wam batalion bo mi sie zwiesilo na 15.00 i od tej pory nic tam nie idzie napisac bo error mi wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa:wink:

Mi pokazuje na głównym że posty dodawane są a jak się wchodzi to nie :facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju a mnie liczyles na piatek

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge w piatek? Rozstawie sobie juz stoisko z czesciami do B5tek hahahaahhaah

Zartuje :D Moge wpasc? Ten z czarnymi klamkami chyba ze mna wpadnie :)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge w piatek? Rozstawie sobie juz stoisko z czesciami do B5tek hahahaahhaah

Zartuje :D Moge wpasc? Ten z czarnymi klamkami chyba ze mna wpadnie :)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Z tym piątkiem będziemy intacz, bo nie wiem jeszcze jak u mnie rozmieszczać na podwórku auta, że tak powiem jest full, teraz jeszcze mi betoniarke wpierdolili z klamotami, bo remont jest i h*j wie, kiedy mi to zawiną... :facepalm: do tego doszło pół ryja z B6, a i B6 pod plandeką stoi i chyba trochę postoi jeszcze, bo nie mam na razie humoru nerwów i pieniędzy, żeby to robić - jeść nie woła, a mam inne priorytety. A z kolei nie chcę poza ogrodzeniem kogoś stawiać, bo odpowiadam tylko i wyłącznie za uszkodzenia na mojej posesji, reszty pretensji nawet nie słucham, tylko przyklejam piątke z otwartej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr ja jadę już w piątek także dogaduj się z Tomaszem i Syskiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: spokojnie chłopaki

vip to znaczy zapotrzebawnie na siłe roboczą która bedzie ogarnaic miejsca parkingowe, gotować potrawy, rąbać drzewo, ogarniać grile, nie myslcie ze "oni" jadą tam pic od piatku:whistling:

:dziura:

ja tak :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge w piatek? Rozstawie sobie juz stoisko z czesciami do B5tek hahahaahhaah

Zartuje :D Moge wpasc? Ten z czarnymi klamkami chyba ze mna wpadnie :)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Z tym piątkiem będziemy intacz, bo nie wiem jeszcze jak u mnie rozmieszczać na podwórku auta, że tak powiem jest full, teraz jeszcze mi betoniarke wpierdolili z klamotami, bo remont jest i h*j wie, kiedy mi to zawiną... :facepalm: do tego doszło pół ryja z B6, a i B6 pod plandeką stoi i chyba trochę postoi jeszcze, bo nie mam na razie humoru nerwów i pieniędzy, żeby to robić - jeść nie woła, a mam inne priorytety. A z kolei nie chcę poza ogrodzeniem kogoś stawiać, bo odpowiadam tylko i wyłącznie za uszkodzenia na mojej posesji, reszty pretensji nawet nie słucham, tylko przyklejam piątke z otwartej :grin:

Pff.. ale problem postawic auto poza posesja :P a jak zbraknie miejsca na podworku na nocleg to sie w aucie przespie :D zeby to pierwszy raz tak bylo o.O

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez :decayed: No moge polewać w drodze wyjątku :grin:

mamy polewacza imprezy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju,

Musisz 2 miejsca na ogródku zorganizować, bo my z Gwerty'm w piątek przyjeżdżamy :decayed:

Swoją drogą chyba przyjadę taty autem, bo wyrzucę fotele z tyłu i można w nim spać bez problemu :grin:

Tylko co powie Tomasz, że nie będzie miał czym podpalić ogniska :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr ja jadę już w piątek także dogaduj się z Tomaszem i Syskiem :wink:

Ze mną? Toż to ją się jeszcze nie zdecydowałem ani zgłoszenia nie wysłałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge w piatek? Rozstawie sobie juz stoisko z czesciami do B5tek hahahaahhaah

Ten z czarnymi klamkami chyba ze mna wpadnie :)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

kolegów szukasz? :decayed:

już nie ma czarnych klamek :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...