Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

:polew::polew:

ktos to sprzatać i rozwieść musi

Sorrry łajmi, tym razem twoja kolej:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

+1 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

:brawo: a ja się bałem że Tomasz z formy wyszedł :decayed: Tak jak Kowi mówi, piątek jest od ogarnięcia wszystkiego aby było gotowe na sobotę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

:brawo: a ja się bałem że Tomasz z formy wyszedł :decayed: Tak jak Kowi mówi, piątek jest od ogarnięcia wszystkiego aby było gotowe na sobotę :wink:

a niedziela to rozwózka po polsce:grin:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Kaju jutro ide na poczte:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

czyli Ty przyjedziesz w niedzielę?:decayed:

:brawo: a ja się bałem że Tomasz z formy wyszedł :decayed: Tak jak Kowi mówi, piątek jest od ogarnięcia wszystkiego aby było gotowe na sobotę :wink:

a niedziela to rozwózka po polsce:grin:

czyli Mefiu jest taxi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moja pani dostanie nowa robote to na bank przyjade bo urlopu w tym terminie co chciala ni uja nie dostanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdajecie znam z liceum :-) Przekozackie jest :-)

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Moja taka,

Mapa Polski

ja lece w piatek z mrogalem w kolumnie, o ile bedzie chciałze mna jechać:facepalm: ktos gdzies chce sie dołaczyć?

W piatek czy sobotę jedziecie?

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

:decayed: spokojnie chłopaki

vip to znaczy zapotrzebawnie na siłe roboczą która bedzie ogarnaic miejsca parkingowe, gotować potrawy, rąbać drzewo, ogarniać grile, nie myslcie ze "oni" jadą tam pic od piatku:whistling:

:dziura:

:-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju jak jest jeszcze miejsce to dopisz mnie z moją Anią, jak się pojawię na liście to wpłacę od razu całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Polski My pojedziemy prawdopodobnie tą trasą, trochę dłuższa, ale dobra droga :decayed: Jedziemy na 4-5 samochodów.

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Jak ktoś chce się dołączyć to piszcie, widzę, że Częstochowa będzie miała taką samą trasę :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, Tomasz, Why, kiedy I jak jedziecie?

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju jak jest jeszcze miejsce to dopisz mnie z moją Anią, jak się pojawię na liście to wpłacę od razu całość :)

:banan:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Slepy, Tomasz, Why, kiedy I jak jedziecie?

Naciapane z sedesu ...

ja pewnie w sobotę rano albo po południu, nie wiem jeszcze czy by się udało tak zgrać by jechać razem: Lubliniec,Częstochowa,Olesno i ktoś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jedzie z poznania bo bede lecial przez poznan....ja bym juz byl w piatek jak co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musial bys do mnie zrobić male kuleczko ale to chyba nie ma sensu zebys nadrabial km tylko po to żeby razem leciec kolejne 60km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ja raczej myslalem o piątku ale to jeszcze zobaczę jak sie zgram z kumplem z Krakowa.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ja raczej myslalem o piątku ale to jeszcze zobaczę jak sie zgram z kumplem z Krakowa.

Naciapane z sedesu ...

u mnie piątek odpada, zacząłem pracę w nowej firmie i niema szans na urlop:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej sobota z samego rana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ja raczej myslalem o piątku ale to jeszcze zobaczę jak sie zgram z kumplem z Krakowa.

Naciapane z sedesu ...

u mnie piątek odpada, zacząłem pracę w nowej firmie i niema szans na urlop:wink:

Będzie bliżej zlotu to sie bedziemy zgadywać :-) Najlepsze ze dwa tygodnie przed złotem jedziemy na wakacje ( cale szczescie nie nad morze to moze opony ocaleje :-) ) a ostatni tydzień przed mam malowanie calego mieszkania i drobny remont, wiec fury raczej nie przyszykuje.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Polski, ja ta droga będę leciał jest ktoś chceny żeby się dolaczyc ? czekac za kims?

A może najpierw się zapisz? :wink:

michal_g84, zaraz Cię dopisuje - panowie zmienia się też adres w danych do przelewu, zmieniłem adres zameldowania na adres żony i stąd ta zmiana - nie myśleć sobie :whistling:

przygarniecie mnie jak wpadne na pogaduchy w sobote wieczorem?? hmm mam jakieś 60km do ostrowa

Nie odżałujesz te parę groszy i nie zostaniesz na całość? :whistling:

Kowi nie zapominaj że piątek jest dla VIPów :naughty: Reszta w sobotę przyjeżdża :decayed:

:facepalm: nie pisz tak, bo sobie pomyślą ludzie :doh: tak jak napisał Kowi - w piątek przyjeżdża garść, która pomoże w przygotowaniach, lista ustalona już na samym początku. Każdy ma swoją rolę w zlocie i będzie swoje "stanowisko" przygotowywał, żeby ogarnąć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...