Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie skończyłem u siebie oklejanie wszystkich dekorów...był czarny soul podrapany gdzie nie gdzie popękany :kwasny: kupiłem czarny carbon z allegro, kawałek 150x50 i starczyło elegancko na wszystko jeszcze mam zapas w razie czego jak by była potrzeba coś poprawić-trzeba sobie dobrze wszystko rozplanować na początku żeby później nie było babola szczególnie z długimi dekorami. dla mnie osobiście 'przed i po' jest bez porównania. kilka dni rzeźby po pracy i gotowe. duży plus jest taki, że jak się znudzi, to suszarka w ruch i okleiny za 5 minut nie ma. folia to idealne wyjście jak ktoś nie ma sosu na nowe dekory albo poluje na coś konkretnego w przyzwoitej cenie, a na swoje nie może już patrzeć bo są np. zajechane tak jak moje :)

przed: (sorry za jakość ale tylko takie miałem na kompie)

0tce.jpg

fynb.jpg

po: (jakość zdjęć też marna ale mniej więcej widać różnice)

xnx5.jpg

0axk.jpg

f0rw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro coś pstryknę i wrzucę ..zrobię normalną cyfrówką bo te foty z tel to szit :kwasny:

aoj5.jpg

zotm.jpg

t78w.jpg

kgrq.jpg

t1wo.jpg

tak to mniej więcej wygląda. na żywo wg mnie dużo lepiej. trochę pouciekały kolory i światło bo robiłem na auto na szybcika te fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło włącznika świateł w drugą stronę wzór

Osobiście ładniej wygląda jakieś aluminium szczotkowane, bardziej widoczne przy ciemnej tapicerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło włącznika świateł w drugą stronę wzór

Osobiście ładniej wygląda jakieś aluminium szczotkowane, bardziej widoczne przy ciemnej tapicerce

tak wiem, ten dekor do poprawy ;) ale czekam już na cieplejsze dni bo to zajmie chwilę. co do szczotkowanego alu to do mnie nie przemawia ale to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem jeden dekor na czarno ale jakos mam mieszane uczucie..

Jak dla mnie czarny robi robotę... :whistling:

photo1.jpg

photo2.jpg

photo3.jpg

photo4.jpg

photo5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka folie polecicie do jasnego srodka b6 w kolorze twist? Obecnie mam drewno co myslicie o szczotkowanym alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam u siebie... Mam.granatowy środek i granatowe dekory. Planowałem wymienić je na szczotkowane alu, ale zastanawiam się nad oklejeniem w carbon. Myślicie, że będzie pasować? Same dekory, bez popielniczki i ramki biegów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że amelinium bedzie ładnie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a zeby wyienic dekory to treba sciagac schowek?? gdzie sa sruby?? macie jakis schemat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ten długi dekor trzyma się na 4 srubach: jedna jest pod boczkiem kokpitu, dwie masz pod maskownicą nad radiem, ostatnia siedzi za manteką pod zegarami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ten długi dekor trzyma się na 4 srubach: jedna jest pod boczkiem kokpitu, dwie masz pod maskownicą nad radiem, ostatnia siedzi za manteką pod zegarami...

mam nadzieje że się jutro będe lepiej czuł to sobie wymienię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja okleilem szczotkowanym aluminium z 3m ozywilo wnetrze wyglada super jak cos moge zapodac foty. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak oklejacie folie na ostrych końcach dekorów np. popielniczce czy dekorze przy włączniku świateł ?? próbowałem naciągać tyko zaczyna pękać słabo to wygląda pozostają załamania na krawędziach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...