Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybyś to machnął folią 3M to efekt był by dużo lepszy.

3M nie ma w swojej ofercie folii o takiej strukturze. Folia 5D carbon pod względem wizualnym nie ma sobie równych, gdzie 3M przy niej to jakieś nieporozumienie. Fakt, 5D jest grubą folią i aplikacja jest ciężka, gdzie niedoświadczony majster może mieć kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówie jakiś nie duży arkusz folii 3m i sprawdzę na ramce od skrzyni, najłatwiej zdemontować. i zobacze jak będzie to wygladało.

faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m nawet patrząc na cene 3m i tej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m

nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ?

Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m

nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ?

Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.

nie robiłem 3m. więc dlaczego moja folia jest trzykrotnie tańsza niż 3m? poprostu płaci się za marke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poprostu płaci się za marke?

w tym przypadku zdecydowanie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu konsole oklejałem folią 3M a jako, że na co dzień mam styczność z produktami 3M to jeśli mam tylko możliwość to wybieram ich produkty

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ec58631d5bc2c461

http://www.fotosik.pl/zdjecie/eb34930be241872d

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ma ktoś może zdjęcia dekorów do porównania z matem i połyskiem czarnego carbonu? chce zmienic ze szczotkowanego alu. na czarny carbon, i mam dylemat czy mat czy może połysk?? szczotkowane alu. się znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupilem folie 3m czarny szczotkowany mat, mam w planach oklejenie tego plastiku skrzyni biegow, popielniczki i dekorow. Bede to robil pierwszy raz, zobaczymy co wyjdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakąś folią carbon uzyskać taki efekt:
765%20(Kopiowanie).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie znowu, stało się, folia zaczęła się miejscami odklejać więc czeka mnie powtórka z rozrywki.

podpowiecie która folia jest łatwiejsza w aplikacji niż ta 5d? tym razem zdecydował bym się na szczotkowane aluminium, coś podobnego było w oryginale.

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie znowu, stało się, folia zaczęła się miejscami odklejać więc czeka mnie powtórka z rozrywki.

podpowiecie która folia jest łatwiejsza w aplikacji niż ta 5d? tym razem zdecydował bym się na szczotkowane aluminium, coś podobnego było w oryginale.

dzięki i pozdrawiam

przy dekorach nie możesz tej folii obcinać na krawędziach tylko trzeba ją zawinąć na lewą stronę. Ona jest twarda i dlatego się odkleja. Na płaskich powierzchniach nie ma problemu z odklejaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakąś folią carbon uzyskać taki efekt:

765%20(Kopiowanie).JPG

A może się da :) Czytaj -> "Hydrografika" Myslę że to ładniej wygląda niż oklejanie foliami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c2d508043f00ea084c18f7e3407e29bf.jpg88ac0a6e0405a21d5bc82e0c2b076f74.jpg1717db0fa172c016edb0590af28ba105.jpg

Hydrografika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

b89d403dd0e4f9e3822ed6d0d34dc081.jpg59da27ec5ceca57c95c1748711530104.jpg

Na pierwszym zdjęciu można porównać hydrografike (ramka biegow) z ori carbonem (popielniczka)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dekory 1NK ale tylko ma drzwiach i kokpicie a chce okleić popielniczki i ramkę biegów poleci ktoś folie która jest najbardziej zbliżona do orginalu

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, zabieram sie wlasnie za oklejanie kokpitu, moglby ktos podeslac link do jakiegos poradnika jak zdemontowac te listwy zebym ich za bardzo nie uszkodzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta główna długa,z prawej str.pod zaślepką taką jak od bezpieczników jest przykręcona.Od str.kierownicy też jest przykręcona,musisz zdjąć osłonę pod kierownicą i będziesz miał do niej dostęp.Ten krótki dekor co w nim jest włącznik świateł,to Ci wyjdzie z koszyczkiem od włącznika ,ta listwa też jest przykręcona od str. kiery, po wyjęciu włącznika zobaczysz śrubki którymi jest przykręcony.Taki opis mniej więcej bo już nie pamiętam,zawsze coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, dzięki,

jeszcze jakies wskazówki jak wyciągnąć pokrywke popielczniki i dekor wkoło drążka skrzyni biegów i zabieram sie do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...