Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez oklejałem folią szczotkowane aluminium i przy czarnym środku naprawde ożywiło to wnętrze (ori miałem drewno łeee), jednak oklejenie ostrych krawędzi listew to jakiś koszmar nie wychodziło to tak jak chciałem a po miesiącu na rogach zaczeły pojawiąć się bąble może to wina foli może moje umiejętności jednak nie dało mi to spokoju więc sciągłem listwy i zaniosłem je do lakiernika koszt po znajomości 100zł plus 70 zł lakier a efekt ehhh.....biała perła mieniąca się w słońcu w złoto efekt na żywo super i nic się nie odkleja ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

# jest o wiele lepsze, oracal bywa złym rozwiązaniem, po jakims czasie szybciej traci kolor.

Opublikowano

Podepne sie pod temat bo mam tez granatowe wnetrze i sie zastanawiam nad oklejeniem dekorow zeby jakos ozywic troszke to wnętrze szczotkowane amelinium napewno odpada zostaje carbon i teraz pytanie czy czarny czy moze tez granat bo widziałem na allegro

Opublikowano

Podepne sie pod temat bo mam tez granatowe wnetrze i sie zastanawiam nad oklejeniem dekorow zeby jakos ozywic troszke to wnętrze szczotkowane amelinium napewno odpada zostaje carbon i teraz pytanie czy czarny czy moze tez granat bo widziałem na allegro

Ciężki temat z granatowym wnętrzem. Ja zostałem przy ori dekorach. Może czarny carbon? Masz gdzieś linka do granatowego carbonu?
Opublikowano

Musze poszukać to wkleję a najlepsze wyjście to zmienic wnetrze:-D

Opublikowano

Ori dekory mam ale chodzi mi po głowie czarne albo szare wnetrze skóra plus cala reszta

Opublikowano

można kupic wzornik, w ktorym masz carbon, połysk, mat czy nawet zamsz. Koszt nie duży a masz dobry podgląd wszystkich opcji na żywo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mogę zamówić z rolki szerokiej na 60 cm. W związku z tym pytanie, czy wystarczy mi 60x100, czy wziąć 60x150 na oklejenie dekorów drzwiowych i dekorów przy konsoli środkowej?

Edytowane przez kqba

Opublikowano

Lepiej weź 60x150 pewnie trochę Ci zostanie ale lepiej miec więcej jakby jakis element nie wyszedł i trzeba będzie poprawiać.

Opublikowano

Lepiej weź 60x150 pewnie trochę Ci zostanie ale lepiej miec więcej jakby jakis element nie wyszedł i trzeba będzie poprawiać.

Dokładnie...u mnie był ten problem. Starczyło na styk i jak córa mi zarysowała jeden dekor to musiałem zamawiać ponownie. Zresztą lepiej przycinać trochę większe kawałki do oklejania bo jest za co złapać jak trzeba gdzies naciągnąć

Opublikowano

Panowie a czy po tych foliach te listwy da się doprowadzić do takiego stanu jak przed oklejeniem? Pytam się bo mam te listwy w bdb stanie kolor soul ale chce trochę rozjasnić wnętrze, myślę też o szczotkowanym aluminium podeslijcie jakiś link do godnej polecenia foli dzięki wielkie z góry pozdr

Opublikowano

Panowie a czy po tych foliach te listwy da się doprowadzić do takiego stanu jak przed oklejeniem? Pytam się bo mam te listwy w bdb stanie kolor soul ale chce trochę rozjasnić wnętrze, myślę też o szczotkowanym aluminium podeslijcie jakiś link do godnej polecenia foli dzięki wielkie z góry pozdr

Ja zrywałem u siebie zniszczoną folie i śladu nie było..dekor jak w oryginale...folię brałem z allegro 3M...niestety nie pamiętam od kogo...pzdr
Opublikowano

Czy podczas oklejania ogrzewacie całą folię, czy tylko kawałki które naciągacie? Potrzebna do ogrzewania jest opalarka czy dobra suszarka do włosów starczy? Jak bardzo da się naciągnąć folię chodzi o oklejenie uchwytów drzwi tak żeby folia zakryła wgłębienia od przełączników otwierania szyb - uda się czy nie?

Opublikowano

normalnie suszarka sie da i opalarka bez ruznicy.

Opublikowano

Jak bardzo da się naciągnąć folię chodzi o oklejenie uchwytów drzwi tak żeby folia zakryła wgłębienia od przełączników otwierania szyb - uda się czy nie?

Duzo zależy od folii. Moja ostatnia folia średnio się rozciągała.Za to jak jakiś rok temu kupowałem na lusterka w poprzednim aucie to była mega elastyczna.

Opublikowano

Czy podczas oklejania ogrzewacie całą folię, czy tylko kawałki które naciągacie? Potrzebna do ogrzewania jest opalarka czy dobra suszarka do włosów starczy? Jak bardzo da się naciągnąć folię chodzi o oklejenie uchwytów drzwi tak żeby folia zakryła wgłębienia od przełączników otwierania szyb - uda się czy nie?

Oj żeby okleić aż wgłębienia od przełączników to potrzebna jest bardzo dobra folia. Najlepiej jak kupisz coś z oferty oracala ja pracuję tylko na tych foliach więc mogę polecić.

Opublikowano

Dzięki Panowie za informacje i porady - czas ruszyć do roboty, zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano

Dzięki Panowie za informacje i porady - czas ruszyć do roboty, zobaczymy co z tego wyjdzie

Pochwal się efektem :)

Opublikowano

Czy podczas oklejania ogrzewacie całą folię, czy tylko kawałki które naciągacie? Potrzebna do ogrzewania jest opalarka czy dobra suszarka do włosów starczy? Jak bardzo da się naciągnąć folię chodzi o oklejenie uchwytów drzwi tak żeby folia zakryła wgłębienia od przełączników otwierania szyb - uda się czy nie?

Suszarka wystarczy. Musisz dobrze rozgrzać i sama sie ładnie układa. Trzeba tylko uważać z naciąganiem żeby wzór się nie "rozjechał"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.