Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak mniej więcej wygląda folia oracal Carbon czarna:

f4pwjn.jpg

15p6001.jpg

Opublikowano

Fajnie wyszło :thumbup1: Pochwal się pozostałymi listwami.

Opublikowano

Elegancko...u mnie taka sama. Jeżdżę juz rok i jestem zadowolony.

Opublikowano

Panowie a czy ktoś z was oklejał uchwyty przy drzwiach?

Opublikowano

Nie, ale raczej nie widzę problemu

Opublikowano

U mnie też mała zmiana :) Z bliska nie porobiłem. Kilka elementów można by jeszcze poprawić, ale jestem zadowolony

A4-001.jpg

Opublikowano

Szczotkowane aluminium?

Opublikowano

U mnie też mała zmiana :) Z bliska nie porobiłem. Kilka elementów można by jeszcze poprawić, ale jestem zadowolony

A4-001.jpg

Zapodaj jakieś fotki z bliska :)

Opublikowano

Tak. Szczotkowane alu.

Właśnie nie zrobiłem z bliska, bo nie pomyślałem. Jak mi się uda to zrobię.

Opublikowano

U mnie też mała zmiana :) Z bliska nie porobiłem. Kilka elementów można by jeszcze poprawić, ale jestem zadowolony

A4-001.jpg

fajnie ożywione wnętrze :thumbup1:

..myślałem na początku że masz zbitą szybę pasażera :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie potrzebuję szybkiej porady oklejam ramkę radia folią carbon i mam pytanie czy tą małą rameczkę też okleić ze zdjęcia czy zostawić jak jest bo sam już nie wiem jak będzie lepiej

[/url]">http://baa8d68aa2ca6475m.jpg

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

zostaw jak jest bo pewnie nie zgrasz idealnie wzoru i będzie wyglądało ujowo

Opublikowano

zostaw jak jest bo pewnie nie zgrasz idealnie wzoru i będzie wyglądało ujowo

A o tym to akurat nie pomyślałem :) Jak będzie źle wyglądac to jeszcze raz okleję tylko razem z większą ramką i wytnę nożykiem

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=267c10c11404fcf0

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Panowie myśle nad szczotkowanym aluminium bo mam wnętrze soul a obecne dekory srebrne i prośbe zapodajcie jakiegoś sprzedawce np z allegro skąd braliście takową folie by była w miare pewna by po 3 miesiącach mi niepoodchodziła

Opublikowano

Po ostatnich pracach z folią carbon chciałbym pójść za ciosem i okleić dekory czerwonym carbonem, czy to będzie pasowało do mojego środka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/752e1d1eacd78947.html

Opublikowano

Moim zdaniem nie. Po co tam tyle tego czerwonego chcesz dać?

Opublikowano

Ogólnie chciałem jakoś ożywić wnętrze i zrobić jakiś kontrast na dekorach do całej tapicerki widziałem w innym wątku czerwony i nawet mi się podobał tylko, że całe auto było czerwone

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/243477-dekory-malowanie-czy-oklejanie/?p=3520193

Opublikowano

zostaw jak jest bo pewnie nie zgrasz idealnie wzoru i będzie wyglądało ujowo

A o tym to akurat nie pomyślałem :) Jak będzie źle wyglądac to jeszcze raz okleję tylko razem z większą ramką i wytnę nożykiem

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=267c10c11404fcf0

Osobiście wolę czarny mat w tym miejscu, nie bardzo pasuje do radia i przycisków

Opublikowano

Po ostatnich pracach z folią carbon chciałbym pójść za ciosem i okleić dekory czerwonym carbonem, czy to będzie pasowało do mojego środka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/752e1d1eacd78947.html

Nie będzie. Okleiłem jeden dekor u siebie czerwonym carbonem i szybko to zrywałem. Do czerwonego lakieru to może jeszcze pasuje do innego wychodzi pstrokato. Zamiast oklejać inne dekory poprawiłbym na Twoim miejscu te ramki które juz masz w folii bo coś wzór się nie zgrywa a ramka od biegów w ogóle jest chyba w drugą stronę oklejona.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam carbon srebrny i wygląda spoko nic się z tym nie dzieje, nie odkleja się itp. robiłem sam zeszło mi to 4,5 godz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.